Folie na sloupky dveří

Moderátoři: BigBang, Majk

jirka prokop
Příspěvky: 223
Registrován: 13.01.2010 22:30

Re: Folie na sloupky dveří

Příspěvek od jirka prokop »

tak za 1. jsou to cely cerny akorat matny...a za 2. mezi dverma je chromova lista od zhora az dolu
skoda octavia 1.8turbo 20ventil

Loid
Příspěvky: 129
Registrován: 12.05.2010 19:26

Re: Folie na sloupky dveří

Příspěvek od Loid »

jirka prokop píše:tak za 1. jsou to cely cerny akorat matny...a za 2. mezi dverma je chromova lista od zhora az dolu
Ok. tak to tam svítí ta chromová lišta... to neni nic pro mě, sorry... jak říkam nic proti, každýmu se líbí něco... ;)

jirka prokop
Příspěvky: 223
Registrován: 13.01.2010 22:30

Re: Folie na sloupky dveří

Příspěvek od jirka prokop »

v poho nic se nedeje :-) kazdej ma jinej vkus...kdyby mel kazdej stejnej tak by se na to zachvilku nedalo koukat
skoda octavia 1.8turbo 20ventil

Loid
Příspěvky: 129
Registrován: 12.05.2010 19:26

Re: Folie na sloupky dveří

Příspěvek od Loid »

jirka prokop píše:v poho nic se nedeje :-) kazdej ma jinej vkus...kdyby mel kazdej stejnej tak by se na to zachvilku nedalo koukat

Tak dneska sem byl zas ve škodovce, ale jiný a tam ty polepy měly :o , maj černý matný.. cena 500 se mi zda celkem dost :x , ale asi je koupim a bude klid.. :!: ještě sem se tě chtěl zeptat, ty sis to lepil sám? :?: koukal sem že je v tom 6 dílů tzn. 2x predek dvere 2x zadek dveře a 2x pod na ten sloupek tipuju.. jak byla instalace jestli si to teda delal ty..? :idea: dík

jirka prokop
Příspěvky: 223
Registrován: 13.01.2010 22:30

Re: Folie na sloupky dveří

Příspěvek od jirka prokop »

mno me to delal znamej..ale byl jsem u toho...a je to z materialu jak jsou napisy na vylohach...drzi to pekne. a bylo t docela sra.. protoze mas na to jen 1 pokus...ale pokud to beres od ty skodovky tak to by mel bejt plast ne? a nebo jak oni to tam maj? a odkad ses?
skoda octavia 1.8turbo 20ventil

Loid
Příspěvky: 129
Registrován: 12.05.2010 19:26

Re: Folie na sloupky dveří

Příspěvek od Loid »

jirka prokop píše:mno me to delal znamej..ale byl jsem u toho...a je to z materialu jak jsou napisy na vylohach...drzi to pekne. a bylo t docela sra.. protoze mas na to jen 1 pokus...ale pokud to beres od ty skodovky tak to by mel bejt plast ne? a nebo jak oni to tam maj? a odkad ses?
Sem z Č. Budějovic.. :idea: ne plast to neni, je to lepenka(připadá mi to jak nejjemnější smirgl papír),co sem koukal.. maš na to taky pouze 1 pokus.. :x a tys to kupoval kde? nasel sem na netu jeste asi 3 druhy, ale ty mi neprijdou moc ok... hlavne ty tvary...

jirka prokop
Příspěvky: 223
Registrován: 13.01.2010 22:30

Re: Folie na sloupky dveří

Příspěvek od jirka prokop »

no reknu ti to takhle...rpijel ten znamej vyfotil si ten sloupek z uhlu a asi za 3 hodky prijel i s tema foliema...on dela ze sklem a je tak vic sikovnej a dela s tema foliema...takze to udelal a i to tam nalepil...
skoda octavia 1.8turbo 20ventil

Zamčeno

Zpět na „Exteriér + styling“