predelavka na facelift?

Moderátoři: BigBang, Majk

Uživatelský avatar
lisky
Příspěvky: 114
Registrován: 08.10.2008 14:42
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: predelavka na facelift?

Příspěvek od lisky »

pneu k tomu nemám a na okte už mám zimáky. jinak kdybys četl pozorně, píšu tam že už chci normální kola na běžný provoz. Na tuning je už jiný auto :)

maxik900
Příspěvky: 89
Registrován: 13.10.2008 20:29
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Orlovaaaa
Kontaktovat uživatele:

Re: predelavka na facelift?

Příspěvek od maxik900 »

lisky píše:pneu k tomu nemám a na okte už mám zimáky. jinak kdybys četl pozorně, píšu tam že už chci normální kola na běžný provoz. Na tuning je už jiný auto :)
sechno jasne...doufam ze nam to vyjde..a jeste z kud teda jsi jo a posli mi prosimte kolika palcove to jsou

Uživatelský avatar
lisky
Příspěvky: 114
Registrován: 08.10.2008 14:42
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: predelavka na facelift?

Příspěvek od lisky »

Jsou to 8" široké a jestli chceš, za nějakej příplateček ti to nechám s pneu 225/45/17

maxik900
Příspěvky: 89
Registrován: 13.10.2008 20:29
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Orlovaaaa
Kontaktovat uživatele:

Re: predelavka na facelift?

Příspěvek od maxik900 »

Toje rec chlapa :D no podle toho za jaky priplatecek..jako...jestli to bude nejaka good cena..tak neni co resit 8-) jinak tady mas ty moje ronaly necham ti je taky s gumama
Přílohy
to jsou ty kola...pekne...udrzovane
to jsou ty kola...pekne...udrzovane

Uživatelský avatar
lisky
Příspěvky: 114
Registrován: 08.10.2008 14:42
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: predelavka na facelift?

Příspěvek od lisky »

tady přidám fotku přístrojovky. Je to takovej hybridek :mrgreen: tišťák je původní z roku 97 :) na něm jsem přepájel diody pod číslama na modro, pak ručičiky a podklad pod ručičkama je z faceliftu, ten kus mezi budíkama je i s podkladem z mojí stré přístrojovky a kroužky kolem budíků jsou přetáhlé takovou tou fixou napuštěnou stříbrnou barvou.

Obrázek

Obrázek

maxik900
Příspěvky: 89
Registrován: 13.10.2008 20:29
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Orlovaaaa
Kontaktovat uživatele:

Re: predelavka na facelift?

Příspěvek od maxik900 »

lisky píše:tady přidám fotku přístrojovky. Je to takovej hybridek :mrgreen: tišťák je původní z roku 97 :) na něm jsem přepájel diody pod číslama na modro, pak ručičiky a podklad pod ručičkama je z faceliftu, ten kus mezi budíkama je i s podkladem z mojí stré přístrojovky a kroužky kolem budíků jsou přetáhlé takovou tou fixou napuštěnou stříbrnou barvou.

Obrázek

Obrázek
tak to je brutal...hoodne pekne...jako ja jsem mel ty budiky rozebrane jednou kdyz mi padali rucicky a mel jsem dost...jako...nadhera fakt

Uživatelský avatar
lisky
Příspěvky: 114
Registrován: 08.10.2008 14:42
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: predelavka na facelift?

Příspěvek od lisky »

díkes, jsem rád že se líbí. přepájet to neni problém. chce to jen trochu trpělivosti.

maxik900
Příspěvky: 89
Registrován: 13.10.2008 20:29
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Orlovaaaa
Kontaktovat uživatele:

Re: predelavka na facelift?

Příspěvek od maxik900 »

lisky píše:díkes, jsem rád že se líbí. přepájet to neni problém. chce to jen trochu trpělivosti.
no jo trpelivost...ale tu ja nemam...nobi ji mam malO?? :shock:

Reno
Příspěvky: 2
Registrován: 04.12.2008 14:39

Re: predelavka na facelift?

Příspěvek od Reno »

Naozaj nieje potrebne menit pri prerabke O1 na facelift,ani chladicovku(vrchnu priecku chladica-okular) ani vystuhu naraznika ?

Uživatelský avatar
lisky
Příspěvky: 114
Registrován: 08.10.2008 14:42
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: predelavka na facelift?

Příspěvek od lisky »

Reno píše:Naozaj nieje potrebne menit pri prerabke O1 na facelift,ani chladicovku(vrchnu priecku chladica-okular) ani vystuhu naraznika ?
ne, ale výstuha nárazníku se musí upravit, protože facelift světla jsou vyšší, tak aby tam hezky sedli

Zamčeno

Zpět na „Exteriér + styling“