Tipy na tuning ??

Moderátoři: BigBang, Majk

Uživatelský avatar
freebee
Příspěvky: 101
Registrován: 08.10.2008 07:19
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Brno-Tišnov-Železné
Kontaktovat uživatele:

Re: Tipy na tuning ??

Příspěvek od freebee »

No a co takhle sehnat kapotu udelat ,,mračení,, podle mracitek a laknout ji do černa ? nebo karbon-folie ?
http://www.stream.cz/video/11/150324-wosacars

VW Golf I Cabrio , Škoda Octavia 1,8 20V Turbo

I LOVE @ CONCERN @
icq: 244-351-363

Uživatelský avatar
lisky
Příspěvky: 114
Registrován: 08.10.2008 14:42
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Tipy na tuning ??

Příspěvek od lisky »

no já sehnal světla už s nalepeným amračítkama, tak sem si moc ani nevybíral, ale nevadí mi tam . Já má oktu rok 97 tak sem tam měl ještě strou palubku a tvrdé mohutné šedivé sedačky. Jestli máš novější model, tak už tam máš jiný sedačky i tu palubku s kapličkou, tak jasný že s nima nic dělat nemusíš :)

Uživatelský avatar
M.a.r.t.i.n
Příspěvky: 135
Registrován: 12.10.2008 15:30
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: blízko trasy Metra

Re: Tipy na tuning ??

Příspěvek od M.a.r.t.i.n »

freebee píše:pánove dal bych takový hlasovani , jak me octavii upravit zadacek ? potrebuji poradit s nejakym spoilerem + naraznik dik za kazdej nazor
ja bych to neplácal nejakyma spojlerama, křídlama apod...neska se to už moc nedela, nejlepší sou decentní upravy dát kola,pružiny,tmavá skla a zameřit se na motor 8-)
Skoda Octavia 1.9 TDi Elegance,AHF81kW,sprint 764,kat off,EGR off,vyčištěné sací potrubí

Uživatelský avatar
M.a.r.t.i.n
Příspěvky: 135
Registrován: 12.10.2008 15:30
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: blízko trasy Metra

Re: Tipy na tuning ??

Příspěvek od M.a.r.t.i.n »

VitaP píše::idea: Také je to předfacelift model a udělal jsem to takhle...
Pěkná ;) aspon neni přeplacaná, jako nekdo dela.
Skoda Octavia 1.9 TDi Elegance,AHF81kW,sprint 764,kat off,EGR off,vyčištěné sací potrubí

Uživatelský avatar
M.a.r.t.i.n
Příspěvky: 135
Registrován: 12.10.2008 15:30
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: blízko trasy Metra

Re: Tipy na tuning ??

Příspěvek od M.a.r.t.i.n »

Hanizz píše:Pořád se rozhoduju jestli se mi ty mračítka líbí nebo ne, co vy na to?
nedávej je tam... ;)
Skoda Octavia 1.9 TDi Elegance,AHF81kW,sprint 764,kat off,EGR off,vyčištěné sací potrubí

Uživatelský avatar
P.e.p.i.n
Příspěvky: 32
Registrován: 12.10.2008 22:01
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Příbramsko

Re: Tipy na tuning ??

Příspěvek od P.e.p.i.n »

Já bejt tebou bych tam ty mračítka taky nedával..pokud namáś xenony tak kup pŕestavbobou sado a udéláš líp... 8-)
Škoda Octavia TDi AGR,vstřiky SPRINT 764, upraven soft (132PS 292NM) NO SMOG NO FUN, spojka jednohmota ATD. stavitelný podvozek JOM,alu 18" leon Cupra R,přední vrtané zimmermany a desky ATE,zadní náprava kotoučová z 81kW vezre

Uživatelský avatar
8utch
Příspěvky: 8
Registrován: 09.10.2008 09:45

Re: Tipy na tuning ??

Příspěvek od 8utch »

OTDi píše:tak to máš štěstí :lol: , nemám rád totiž ty tunery s oktama 1.6 kteří se na tebe lepí ve městě jak kdyby někam spěchali a u značky konec města tě ještě začne předjíždět, trochu na to šlápneš a už ho pomali v těch zrcátkách ani nevidíš.
Mám rád upravený auta co mají i něco pod kapotou. dej sem třeba i něco konkrétního co se ti líbí a my ti to odhlasujeme ;) :lol:

Souhlasim, na me to dneska zkousel PREDVADECI VUZ novyho superba v TDI na krizovatce , fakt nevim, co tim ten frajer zkousel , asi maximalni spotrebu na rozjezd...tim to ale taky haslo :D
BMW only....

Spider
Příspěvky: 67
Registrován: 19.10.2008 20:55

Re: Tipy na tuning ??

Příspěvek od Spider »

VitaP píše::idea: Také je to předfacelift model a udělal jsem to takhle...
Ahoj to kridlo mas z oktavy dvojky ze? pasovalo to tam v klidu?

Spider
Příspěvky: 67
Registrován: 19.10.2008 20:55

Re: Tipy na tuning ??

Příspěvek od Spider »

OTDi píše:tak to máš štěstí :lol: , nemám rád totiž ty tunery s oktama 1.6 kteří se na tebe lepí ve městě jak kdyby někam spěchali a u značky konec města tě ještě začne předjíždět, trochu na to šlápneš a už ho pomali v těch zrcátkách ani nevidíš.
Mám rád upravený auta co mají i něco pod kapotou. dej sem třeba i něco konkrétního co se ti líbí a my ti to odhlasujeme ;) :lol:

ahoj co mas proti octaviim 1.6 :D :D :D

Uživatelský avatar
M.a.r.t.i.n
Příspěvky: 135
Registrován: 12.10.2008 15:30
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: blízko trasy Metra

Re: Tipy na tuning ??

Příspěvek od M.a.r.t.i.n »

Octavia 1.6 Hrůza! ! ! to je nejhorší motor co do octy dali
Skoda Octavia 1.9 TDi Elegance,AHF81kW,sprint 764,kat off,EGR off,vyčištěné sací potrubí

Zamčeno

Zpět na „Exteriér + styling“