octavia II zrcátko

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
chuan.v
Příspěvky: 9
Registrován: 12.01.2011 20:14

octavia II zrcátko

Příspěvek od chuan.v »

Zdar jak svina.Ogaři mám oII dvolitra 06 prej varianta sport od véroby v plné kuli. :o Přestal mi blikat blinkr ve spolujezdcovém špíglu,tož nevím jestli to nějak vykuchat a pokusit se tam tu ledku nějak přepájat, ;) nebo se na to s prominutím vysrat a aj na druhé straně přecvaknout drát at to nebliká taky :lol: ...............přece za to svétílko v plastu a s jednou ledkou nebudu dávat sedm stovek :cry: ........Jsme českéj národ sám kutil amater tož někdo musí mít zkušenost jak stím patřičně vyjebat :D ...........
Druhé problém mám v druhém špíglu,Mám tam v zrcátku jakési pré svet. čidlo :shock: a když jede za mno nějaké ten kanec co stíhá mé zběsilé jizdy tož se stámvno zrcátka,no a v řidíčovém špíglu tám mám při zapnutí toho s.čidla takovo skvrnu jako by tam nějaké pes hodil kus moči :roll: ....no a když to vypnu tož ten flek,skvrna zmizí........tak asi to potom psisku nebude :P ........Nechcu to ani říkat v aut. servisu protože ty jejich ceny mě pěkně vždycky nasero :cry: tož nevím jestli se mam teda plácnot přes kapsu a koupit obě dvě nové nebo se nasrat a ukopnot je nebo aspon prostřihnot od těchpřebytečnejch drátu co tam vedo. :o a nebo mi nějakej ten kutil amater poradí jak nato..... ;) jinač musím říct že za 270 000 km žádnej problém s toho co tady kolegové piší,pravda je taky ta že jak pišo chlapy tady na tom foru tak to honím jak nadutoo kozu ale za studena jen tak lehce opatrně a po pořádné palbe nechat chvilku vydechnot než to chcipnu 8-) no,je to vlastně jak z robou :lol: všechno chce svoje ......tož ogaří dík za každu radu jak na to.......

Zamčeno

Zpět na „Exteriér + styling“