OII Bi-Xenony

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Veverus
Příspěvky: 3
Registrován: 27.03.2009 21:36

OII Bi-Xenony

Příspěvek od Veverus »

Tak ted prave jsem dodelal prestavbu origo xenonu na Bi-Xenon , sviti opravdu pekne a jeste je kolem cocky Angel-Eyes krouzek,ktery se da bud odstranit ci vypnout.Funguje to skvele,jen potrebuju vypnout hlidani svetel,aby mi to nepsalo ze mi to nesviti .
Foto dodam zitra
DSC05828.JPG
DSC05838.JPG
DSC05831.JPG
DSC05842.JPG
DSC05844.JPG

Lukajsť
Příspěvky: 28
Registrován: 24.01.2010 15:33
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Orlová

Re: OII Bi-Xenony

Příspěvek od Lukajsť »

To je moc dobre,jak jsi to udelal,taky mam origo xenony a neco takoveho bych taky chtel ;)
škoda octavia II 1,9TDI PD 77kw

xenonman
Příspěvky: 7
Registrován: 25.02.2010 21:03
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: www.bixenony.com

Re: OII Bi-Xenony

Příspěvek od xenonman »

Veverus píše:Tak ted prave jsem dodelal prestavbu origo xenonu na Bi-Xenon , sviti opravdu pekne a jeste je kolem cocky Angel-Eyes krouzek,ktery se da bud odstranit ci vypnout.Funguje to skvele,jen potrebuju vypnout hlidani svetel,aby mi to nepsalo ze mi to nesviti .
Foto dodam zitra
DSC05828.JPG
DSC05838.JPG
DSC05831.JPG
DSC05842.JPG
DSC05844.JPG

a zakladni otazka, proc nicit a znovu pretesnovat lampy kdyz za par korun koupis original svetla xenon, ktera vzdy budou fungovat lepe nez tyhle ciny? jako tyto sady prodavam tez, jen nechapu kdyz neco se da koupit original za cca 5tis tak proc do svetel davat ciny, rozdelat pracne plexi atd... jinak klobouk dolu za tu drinu to urcite nestoji...

k druhemu prispevku original xenony pomoci teto sady na bixenon nepredelas.
tato sada co je zde na fotu se davala misto původni h7 neexenon zarovky...

Lukajsť
Příspěvky: 28
Registrován: 24.01.2010 15:33
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Orlová

Re: OII Bi-Xenony

Příspěvek od Lukajsť »

Aha tak diky,ale vypadaji krasne,necham si origo xenony taky pekne :) uz prodavaji devil eyes na OII ale uz by se mi nesla stelovat cocka takze naprd ale pro neorigo super ;)
škoda octavia II 1,9TDI PD 77kw

Zamčeno

Zpět na „Exteriér + styling“