Nebude problém s iným rádiom do Fabia II ?

2007 - 2008

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
prazo
Příspěvky: 1
Registrován: 17.04.2009 11:09

Nebude problém s iným rádiom do Fabia II ?

Příspěvek od prazo »

Ahojte. Chcem sa spýtat ci nebudem mat problem dostat do Fabia II. iné ako originálne rádio. Mám tam už predprípravu na rádio ale ked vyberiem tu umelu krytku pre uloženie rádia, tak sa mi zdá ten otvor priveľký.. Netreba tam potom ak si zákupim nejaké radio prikupit k tomu aj nejaky diel aby to radio tam dobre sedelo alebo nieco take?? Ten otvor sa mi zda proste prilis velky len na radio... Dekujem :)

Uživatelský avatar
Marek
Příspěvky: 70
Registrován: 09.10.2008 21:10
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Kdesi v ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Nebude problém s iným rádiom do Fabia II ?

Příspěvek od Marek »

Je to jako u FI...podle rádia si dokoupíš tzv. /redukci/ toho plastu...s tím ti poradí v servisu...když tam zajedeš i s rádiem co tam chceš dát...a myslím že budeš muset ještě k tomu rádiu dokoupir redukci na připojení.....
Zatím bez bodů....

Oyster
Příspěvky: 23
Registrován: 15.10.2009 10:58

Re: Nebude problém s iným rádiom do Fabia II ?

Příspěvek od Oyster »

prazo píše:Ahojte. Chcem sa spýtat ci nebudem mat problem dostat do Fabia II. iné ako originálne rádio. Mám tam už predprípravu na rádio ale ked vyberiem tu umelu krytku pre uloženie rádia, tak sa mi zdá ten otvor priveľký.. Netreba tam potom ak si zákupim nejaké radio prikupit k tomu aj nejaky diel aby to radio tam dobre sedelo alebo nieco take?? Ten otvor sa mi zda proste prilis velky len na radio... Dekujem :)
Ahoj,

je to, jak říkal kolega přede mnou. Taky mě čeká domontování rádia do mé nové Fabia Combi II. Vybral jsem si Hamburg MP 68 od Blaupunktu.

Nejdřív si podle VIN kódu Tvého auta zjistit buď v oficiálním ŠKODA servisu, nebo přes info linku výrobce (její e-mailovou adresu najdeš na http://www.skoda-auto.cz), jestli příprava pro rádio, kterou máš ve svém autě z výroby, je pro originální, nebo neoriginální autorádio.

Podle toho pak budeš, resp. nebudeš potřebovat redukční rámeček a propojovací kabely.
Když se podíváš na web ŠKODA Auto do sekce Servis - Originální příslušenství, najdeš výše uvedené v oddílu "Hudba a komunikace". Jestli jsi aspoň trochu technicky nadaný a přemýšlíš, zorientuješ se v tom bez problémů sám.

Jestli nemáš radiopřípravu z výroby už i s reproduktory vzadu, doporučuji si ji při montáži rádia nechat domontovat. Samotná sada reproduktorů stojí 2.000 Kč. I tu najdeš v oddílu "Hudba a komunikace".

Přeji věrný zvuk! :-)
akt: Fabia Combi II 1.4 16V
ex : Felicia Combi 1.3 MPI

Zamčeno

Zpět na „Fabia II“