škoda fabia II rozteč děr na kolo

2007 - 2008

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
luba75
Příspěvky: 1
Registrován: 05.04.2010 17:18

škoda fabia II rozteč děr na kolo

Příspěvek od luba75 »

Zdravím chlapi,jaká je prosím rozteč kol na Fabii 1,2 r.v. 2008 chci si pořídit hliníková kola,jedná se o 5x100?Můžete mě doporučit nějaké webovky nebo firmu kde se dají pořídit za slušnou cenu?Díky Luba.

jirka prokop
Příspěvky: 223
Registrován: 13.01.2010 22:30

Re: škoda fabia II rozteč děr na kolo

Příspěvek od jirka prokop »

luba75 píše:Zdravím chlapi,jaká je prosím rozteč kol na Fabii 1,2 r.v. 2008 chci si pořídit hliníková kola,jedná se o 5x100?Můžete mě doporučit nějaké webovky nebo firmu kde se dají pořídit za slušnou cenu?Díky Luba.
http://www.alcar.cz/AlcarKonfigurator/p ... =11&lng=cz mrkni tady ;) a rovnu si vyber ;)
skoda octavia 1.8turbo 20ventil

adamekswh
Příspěvky: 9
Registrován: 09.01.2010 19:06
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Petřvald

Re: škoda fabia II rozteč děr na kolo

Příspěvek od adamekswh »

rozteč je 5*100. A NEKUPUJ SI ČÍNY jako RSW,replica APOD. sou vyrobené z měkého kovu, šup přes díru a kolo mužeš poslat papa. těžko se srovnávají a pokuď jej lízneš o patník, nedostříkáš. Na tomto nešetři. znám tucet lidí z práce, a protože kola je muj koníček, rozmlouval jsem jim to a předávál zkušenosti, tucet si koupilo čínské, a 2 lidi normální. z toho tuctu půlka už bečí, že se jim loupe rádoby chrom, že se jim dělají fleky na kole, atd... . radši si připlať tisícovku na kole a kup si aez, nebo ronaly, dotz, či cokoli jiného, ale s potřednou kvalitou. koupil jsem si 17 na octavku, od ronalu a po roce sem je střelil za dobrou cenu, protože sem chtěl změnu,jiný tvar a jestli si myslíš, že s tím nějka vyjeběš, akorat se spálíš, protože ty čínské už neprodáš..., a jeslti s něma budeš jezdit v zimě, tak na jaře už toto nečti:o) a JESSTLI UŽ MÁŠ KOLA, TAK UKAŽ, POCHLUB SE:O)

martinsticky
Příspěvky: 4
Registrován: 31.07.2010 19:37

Re: škoda fabia II rozteč děr na kolo

Příspěvek od martinsticky »

čínu nekupovat :twisted: je to vo hubu , já jsem si pořídil kola od PLW když tak tady:http://www.plw.eu/
Přílohy
B700-SI.png

skodovak
Příspěvky: 5
Registrován: 06.12.2010 11:04

Re: škoda fabia II rozteč děr na kolo

Příspěvek od skodovak »

tak tak, kvalita se v tomhle případě oplatí. Šetřit radši na něčem jiiném .

Zamčeno

Zpět na „Fabia II“