a je to tady...

2007 - 2008

Moderátoři: BigBang, Majk

Uživatelský avatar
molyna
Příspěvky: 13
Registrován: 02.12.2008 19:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: morava

Re: a je to tady...

Příspěvek od molyna »

čao tak další servis po 90tis km. vyměnili mi brzdy přední i když nebyli sjeté jsem přesvěčen že bych na nich najel těch 115tis na jedny desky je to super, ale doporučili a je to firemní tak to udělali jinak výměna oleje a to bylo vše auto je v pohodě teď mi nastavili delší interval návštěvy servisu po 30ti tis.
jinak dobrý.... ;)
golf 5 , fabia II .. a teď passat 3C ..vše tdi a ještě vw polo-GTi

csss
Příspěvky: 9
Registrován: 10.05.2011 19:50

Re: a je to tady...

Příspěvek od csss »

Ahoj jsem tu nový a mám také nově koupenou škodu Fabii II combi 1.4 TDI elegance sice jsem ji koupil trošku jetou ale v docela dobrý výbavě normal zabudovana navigace vyhrev prednich i zadnich sedadel 2 zonova klima tempomat vse v el. Když ji nešetřim tak se dostanu na spotrebu 6l/100km to beru tu spotrebu kdyz jedu znacne nad limit okr 120-180 dal 130-210 (zvednutej vykon po chipu). Tak ted jsem se vam pochlubil ale potreboval bych na to kola a nevim jestli 15 nebo 16 zase na cesky silnice bych tam dal 13 - 14 a poradny tereni gumy.... poradte pls 15 nebo 16.

Uživatelský avatar
molyna
Příspěvky: 13
Registrován: 02.12.2008 19:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: morava

Re: a je to tady...

Příspěvek od molyna »

hoj.... mám na té mé 15ctky a je to akorát jezdím převážně moravu kde silnice nic moc, je to tak na hraně komfort-sport v zatáčkách sedí dobře (goodyear)... na optiku budou lepší 16ctky záleží jestli budeš jezdit či koukat... ;)
golf 5 , fabia II .. a teď passat 3C ..vše tdi a ještě vw polo-GTi

Uživatelský avatar
molyna
Příspěvky: 13
Registrován: 02.12.2008 19:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: morava

Re: a je to tady...

Příspěvek od molyna »

Tak se blížím ke 150tis km stav.. - původní tlumiče, motor nežere olej (náhoda?) :shock: , vše snad původní krom pneu a pravidelných výměn provozních kapalin, člověk si na to zvykl... 8-) na jaře 2012 asi nová firemní octavia 1,6Tdi... :o
golf 5 , fabia II .. a teď passat 3C ..vše tdi a ještě vw polo-GTi

Uživatelský avatar
molyna
Příspěvky: 13
Registrován: 02.12.2008 19:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: morava

Re: a je to tady...

Příspěvek od molyna »

Ciao přátelé fabii II loučím se s ní po 200tis.km .., neb nastal čas na novou zatím mnou netestovanou, novou firemní octavii od dubna bude moje maličkost jezdit v nové octavii (1,6Tdi, Ambiente, paket plus, bluetooth...aj.). :o

Určitě se budem potkávat v jiném forum pro novou ocktavku.. :)

Tak at Vám to všem jezdí .. ;)
golf 5 , fabia II .. a teď passat 3C ..vše tdi a ještě vw polo-GTi

libero1071
Příspěvky: 641
Registrován: 05.09.2010 18:57
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: okr.Senica/SK

Re: a je to tady...

Příspěvek od libero1071 »

tak nech poslúcha :)

Zamčeno

Zpět na „Fabia II“