vzlínání vlhkosti - reportáž v ČT

2007 - 2008

Moderátoři: BigBang, Majk

dzeity
Příspěvky: 6
Registrován: 23.11.2009 19:42

Re: vzlínání vlhkosti - reportáž v ČT

Příspěvek od dzeity »

Každopádně děkuju za vaše příspěvky. Mimo jiné, mám když už si se zmínil o tom, že děláš v Audi jeden dotázek. Mám kamoša co má možnost dovést audi z ameriky - nebudu teď řešit jednotlivé modely, ale spíše by mě zajímalo jak je to tu s cenymi v servise. A jestli se ty dovozy ze zámoří nějak liší od těch našich evropských a nebo je to v pohodě. Podle toho co mi říkal, jsou tam obrovské slevy oproti našemu trhu.

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: vzlínání vlhkosti - reportáž v ČT

Příspěvek od notobi »

dzeity píše:Každopádně děkuju za vaše příspěvky. Mimo jiné, mám když už si se zmínil o tom, že děláš v Audi jeden dotázek. Mám kamoša co má možnost dovést audi z ameriky - nebudu teď řešit jednotlivé modely, ale spíše by mě zajímalo jak je to tu s cenymi v servise. A jestli se ty dovozy ze zámoří nějak liší od těch našich evropských a nebo je to v pohodě. Podle toho co mi říkal, jsou tam obrovské slevy oproti našemu trhu.

dovoz z USA je problem u mě v práci je radši moc neděláme jsou to jen starosti navíc naposled sem dělal A4 1,8T na USA značkách byla to prohlídka plus vyjely na auto 3 svolávací akce na ty musel dodat podklady až přímo člověk z Importu AUDI do ČR a nakonec se dělaly jen dvě tředí nešlo v Evropě vubec provést. pokud chceš auto z ameriky čeká Tě výměna světel na evropský a i homologace já osobně bych do toho nešel ani omylem už z toho duvodu že sou to samý benzíny a auto má všude samý popisky jak pro debily např: na zrcátkách pozor na mrtvý úhel, na stínítku u makeup zrcátka nekoukejte za jízdy věnujte se řízení a další a další americký stupidity
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

vlasta
Příspěvky: 6
Registrován: 04.12.2009 17:04

Re: vzlínání vlhkosti - reportáž v ČT

Příspěvek od vlasta »

Ahoj,koupil jsem Fabii combi.r.v.2004.Přijedu s tím domů a pohlédnu na základě té reportáže pod koberečky vzadu a vepředu.Vzadu stála pod gumovými koberečky voda,vpředu dobré.V servisu že to je těsnění ve dveřích kolem agregátu.Po opravě obou dveří je voda za řidičem vzadu a za spolujezdcem sucho.Servis si neví rady.Co vy na to?
Děkuji

Uživatelský avatar
MATTESS
Příspěvky: 294
Registrován: 04.12.2009 11:09

Re: vzlínání vlhkosti - reportáž v ČT

Příspěvek od MATTESS »

já jsem demontoval tapecír ze dveří a mezi ten plech a dveře jsem dal silikon. Pročistil díry ve spodu dveří a zatím je klid (rok a půl)

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: vzlínání vlhkosti - reportáž v ČT

Příspěvek od notobi »

MATTESS píše:já jsem demontoval tapecír ze dveří a mezi ten plech a dveře jsem dal silikon. Pročistil díry ve spodu dveří a zatím je klid (rok a půl)
jediný učinný řešení byl to problem i na prvních Fabiích objet stahovačku silikonem a je klid
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

nonyska307
Příspěvky: 46
Registrován: 23.11.2009 19:37

Re: vzlínání vlhkosti - reportáž v ČT

Příspěvek od nonyska307 »

Měl jsem taky škodu fabii combi 2001 a vzadu vždycky když zapršelo tak mokro a dveře nasáklé od spoda vodou.Nejdříve jsem si myslel že je to přes těsnění u dveří ale nakonec jsem oddělal tapece a zatěsnil spáry ve dveřích,byl tam nějaký tmel který se časem vydrolil a protíkala tam voda do dveří.Takže jak radí ostatní---problém bude uvnitř. Rozdělat tapece a zkusit přetěsnit.

Zamčeno

Zpět na „Fabia II“