jak se dostat do zamčeného auta s vybitou baterkou?

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
smogsmog
Příspěvky: 13
Registrován: 05.08.2010 19:18

jak se dostat do zamčeného auta s vybitou baterkou?

Příspěvek od smogsmog »

Zdravím všechny, mám velkej problém, přes noc se mi vybila Fabia , nechal sem zřejmě zaplé světla protože baterka je totálně vybitá a jelikož mám zaslepený všechny zámky a otvírám pouze dálkou tak se nemůžu dostat do auta. Nevíte prosím někdo jak se dá otevřít pření kapota ať můžu vyměnit nebo nabít baterku?? Nebo nějakým způsobem otevřít auto?? Předem dík

tom.ik
Příspěvky: 261
Registrován: 08.03.2011 11:13
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Písek

Re: jak se dostat do zamčeného auta s vybitou baterkou?

Příspěvek od tom.ik »

Zkus se dostat zespodu ke starteru a dej plus na civku,jak do ni jde ten hruby kabel z baterky+ a kostru hod někam na blok motoru a zkus odemknout ;-)
vw golf IV 1.9Tdi 81kW+chip od TDI FUN
škoda SUPERB 1.8T tiptronic LPG
škoda felicie 1.3 Mpi LPG
kdysi BMW 320i 6V,vw golf I 1.6i
vw golf II 1.6D
vw golf III 1.9D

smogsmog
Příspěvky: 13
Registrován: 05.08.2010 19:18

Re: jak se dostat do zamčeného auta s vybitou baterkou?

Příspěvek od smogsmog »

Podařilo se mi otevřít přední kapotu ze spodku. Takže vyřešeno. Jinak dík za rady.

Mirek34
Příspěvky: 3
Registrován: 04.08.2013 15:59
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: jak se dostat do zamčeného auta s vybitou baterkou?

Příspěvek od Mirek34 »

Mam stejny problem. Nemam ani jeden zamek, baterka je KO, jedine, ceho dalkovym ovladacem docilim, je odblokovani alarmu (zhasnuti blikajici kontrolky), v zamcich to slabe klepne, ale ani se nehnou. Poradte naprostemu lajkovi, kam mam pripojit ty kabely pod motor nebo jak tu kapotu motoru otevru, at muzu napichnout druhe auto starovacima kabelama nebo prenosnou baterku?

Snad se pod auto dostanu, podvozek je docela nizko, uz vidim 20 vylepenych sousedu na sidlisti jak na me civi z oken a jak se tam pachtim. Snad nebudu muset oddelavat kryt motoru, nerad bych tam dole na tom svem 2,8l mazlikovi neco zprasil ;-)

Uživatelský avatar
r3dbull
Příspěvky: 294
Registrován: 27.05.2011 00:00
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: jak se dostat do zamčeného auta s vybitou baterkou?

Příspěvek od r3dbull »

podivej se pod zaslepku jak to je na tom videu :D a to nemas ani na kufu zamek http://www.youtube.com/watch?v=Vw_BXkAtJRM

Mirek34
Příspěvky: 3
Registrován: 04.08.2013 15:59
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: jak se dostat do zamčeného auta s vybitou baterkou?

Příspěvek od Mirek34 »

Zdar, bohužel (nebo možná vzhledem ke zlodějům bohudík) nemám zámky, nemám ani skyté zámky, nikde, ani na kufru ;) Takže jak jsem pochopil, nezbývá mi než s sebou fláknout s nářadím pod motor. Kéž by existovala "čistá" cesta pro připíchnutí napájecích kabelů nebo otevření haubny. Jestli někdo máte tip, směle sem s ním.

Rouballik
Příspěvky: 528
Registrován: 03.04.2010 16:51

Re: jak se dostat do zamčeného auta s vybitou baterkou?

Příspěvek od Rouballik »

Tak to jen vyheveruj ve předu na špalky a dostaneš se tam. Připoj pak nabíječku dle návodu odshora a půjde to hned otevřít.

Mirek34
Příspěvky: 3
Registrován: 04.08.2013 15:59
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: jak se dostat do zamčeného auta s vybitou baterkou?

Příspěvek od Mirek34 »

Díky! Takže jsem zvedl se známým auto na heverech, dal radši i na špalky (to bylo haló na sídlišti :-) a po odmontování plastového spodního čelního krytu motoru jsme se někam napíchli druhou baterií a odemkli dálkáčem - ufff - operace na 15min., ale kdyby známý nevěděl, kam to připojit, byl bych asi v háji. Baterku jsem vyhodil a koupil novou silnější...

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“