Kabel VAGKKL+FIATEUCSCAN

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
sedin
Příspěvky: 18
Registrován: 26.03.2012 10:54

Kabel VAGKKL+FIATEUCSCAN

Příspěvek od sedin »

Zdravim všechny odborníky, koupil jsem si kabel na diagnostiku fabie VAGKKL+FIATEUCSCAN, manual je poměrně skromný (téměž žádný). Chtěl bych se proto zeptat odborníků. na kabelu na koncovce je přepínač se čtyřma polohama. 12/13 pak 1/9 pak 3 a 7. pak text ABS airbag a KKL/engine. Vůbec netuším k čemu to je. Neví někdo?

Potom po připojení identifikuji kabel a port, to je ok, ale problém je v tom, že když dám autoscan, tak je tam v menu je jenom skoda octavie a pak už jen audiny a vw???? proc tam není fabie? Mam si stahnout nejaky jiny soft než je přiložený?

potom mám probém s airbagem, tak je tam check včetně airbagu, ale to vyskočí hláška že ten kabel (vag kkl obd II) může u některých vozů způsobit poškození ???? a u kterých, kde to zjistím?

Díky moc za radu
použil jsem dodaný software s kabelem, mám stáhnout něco jiného z uložto? diky

Fabia 2004

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kabel VAGKKL+FIATEUCSCAN

Příspěvek od BigBang »

ohledně toho poškození bagu se to týká starších jednotek, ale nvm do jakýho roku... prostě jak jí někdo načetl, tak si jí mohl zahodit :? to je co mi řikal známej, co diag. dělá... jinak ti nepomůžu :D
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

Odpovědět

Zpět na „Interiér + eletro“