Nefunkční dálkové ovládání po výměně autorádia

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Fafka
Příspěvky: 2
Registrován: 19.08.2013 18:24
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Nefunkční dálkové ovládání po výměně autorádia

Příspěvek od Fafka »

Vyměnil jsem originál autorádio (ukazovalo pořád dokola SAFE a i když jsem zadával správnej kód, tak se to pořád vracelo do SAFE) za Pioneer. Během výměny jsem zapojil/odpojil/zapojil kabely autorádia při klíčku DO v poloze 1 (před nastartováním) a rádio přestalo fungovat (předtím mi už hrálo). Napadla mě pojistka žlutá 20A autorádia vlevo od volantu, tak jsem ji vyměnil (byla spálená), autorádio funguje. Vylezl jsem z auta a nefunguje mi dálkové ovládání...! Zkoušel jsem z DO vytáhnout baterii a dát zpátky, ale nic. Když se DO zmáčne, tak bliká jako asi normálně. Zkoušel jsem i návody, že se dá DO do polohy 1, otevře okno a druhým klíčkem se zamkne a přitom se zmáčne na DO tlačítko pro uzamčení (trochu při tom v DO tiše cvakne, takže se možná něco děje?), ale taky to nepomáhá...

Díky za rady, nechci skončit v servisu kvůli nějaký prkotině... Ještě zkusím odpojit baterii v autě, třeba se něco někde zresetuje...(?)...

Tak jsem přes noc odpojil baterku, ráno zapojil a nic. Dálkové ovládání jen bliká, auto nereaguje... Nevíte co s tím?

Uživatelský avatar
matiass
Příspěvky: 24
Registrován: 16.05.2010 13:37

Re: Nefunkční dálkové ovládání po výměně autorádia

Příspěvek od matiass »

tak zaprvý pokud se hrabeš v elektrice tak klíček vždy vypnutej a mimo spinačku...
zadruhý nevim jak se ti to povedlo ale vypadá to že sis rozhodil dalku v klíčku... tim že si vyndal baterku z klíče si to 100% resetoval tak že je nutný klíč spárovat...

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Nefunkční dálkové ovládání po výměně autorádia

Příspěvek od milhausek »

pokud jsi na s-kontakt přivedl plus a radio špatně zapojil tak ti to nebude zamykat.. jednotka komfortu si myslí že máš stále klíček v zapalování
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Fafka
Příspěvky: 2
Registrován: 19.08.2013 18:24
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Nefunkční dálkové ovládání po výměně autorádia

Příspěvek od Fafka »

Díky za vysvětlení čím se to stalo, příště klíček ze zapalování vytáhnu, než budu něco zapo/odpojovat.

Teď bych ale spíš ještě potřeboval poradit, co mám s tím teď udělat, aby dálkové ovládání zase fungovalo...??

Díky za rady.

Uživatelský avatar
matiass
Příspěvky: 24
Registrován: 16.05.2010 13:37

Re: Nefunkční dálkové ovládání po výměně autorádia

Příspěvek od matiass »

tak předně si zkontroluj zapojení rádia jak píše milhausek...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + eletro“