Poblikávání veškerého elektrického zařízení

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
pata.s
Příspěvky: 2
Registrován: 02.02.2014 23:31
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Poblikávání veškerého elektrického zařízení

Příspěvek od pata.s »

zdravím, chtěl bych se zeptat o radu. Mám fabii r.v. 2001 a vyskytl se v poslední době problém v elektrice. Poblíkává mi celá palubní deska i světla v celém voze at už osvětlení kabiny či hlavní světlomety. Není to uplné bliknutí, ale spíše pokles svítivosti což tvoří dojem mžouraní. Po otevření kapoty slyším v prostoru u dolevání vody do ostřikovaču něco jako zvuk elektromotorku co vydává takový zvuk jako při nastavování výšky světlometu, ale sekaně. přes den je to v pohodě, ale v noci je to k nevydržení. Je mi jasné že sám si to neopravím, jen by mě zajímalo zda nevíte co to je, nebo co to způsobuje a kolik bude případně sát oprava, pokud stím někdo už problém měl. Auto mám ted zpět po přetěsnění hlavy, výměne všech rozvodů, vyměně čidla klimatizace a kompletní výměne brzd a ted tohle :D

tom.ik
Příspěvky: 261
Registrován: 08.03.2011 11:13
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Písek

Re: Poblikávání veškerého elektrického zařízení

Příspěvek od tom.ik »

Zkus si někde najit seznam kostřicich bodu na fabii pak je najdi a zkontroluj jestli jsou dotaženy,nebo se podívej hned na ten co jde od baterie pokud to děla se všema světlama.
vw golf IV 1.9Tdi 81kW+chip od TDI FUN
škoda SUPERB 1.8T tiptronic LPG
škoda felicie 1.3 Mpi LPG
kdysi BMW 320i 6V,vw golf I 1.6i
vw golf II 1.6D
vw golf III 1.9D

pata.s
Příspěvky: 2
Registrován: 02.02.2014 23:31
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Poblikávání veškerého elektrického zařízení

Příspěvek od pata.s »

Díky za tip... během tydne jak bude čas mrknu a dám vědět. Jestli někdo ví kde jsou na fabii ty kos. body a má schema budu rád díky, ale asi to bude někde u baterky, když tam slyším ten zvuk co jsem popisoval ve výše uvedeném textu.

tom.ik
Příspěvky: 261
Registrován: 08.03.2011 11:13
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Písek

Re: Poblikávání veškerého elektrického zařízení

Příspěvek od tom.ik »

Někde pod baterkou by měl byt...ten hlavní.
vw golf IV 1.9Tdi 81kW+chip od TDI FUN
škoda SUPERB 1.8T tiptronic LPG
škoda felicie 1.3 Mpi LPG
kdysi BMW 320i 6V,vw golf I 1.6i
vw golf II 1.6D
vw golf III 1.9D

Odpovědět

Zpět na „Interiér + eletro“