Problém s el.instalaci

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
LUTOR
Příspěvky: 1
Registrován: 14.02.2014 22:20
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Problém s el.instalaci

Příspěvek od LUTOR »

Ahoj všem mám obdobný problem FI 1.4 MPI po výměně servopumpy kontrolka nezhasla svítí(ale ne stale problikáva nepravidelně) diagnostika nic jednotka nenalezena něco podobneho je i s airbagem kontrolka si dělá co chce(bliká si ) diagnostika sice jednotku najde (po době)ale při dotazu na výpis závad tak se vypne napíše jednotka nenalezena vypnout zap.čekat minutu a poté se to opakuje el.instalace OK zkontrolováno svazek v mot.prostoru v pořádku jo ještě diagnostika motoru píše něco jako zavada na svorce DP(nebo něco na ten zpusob nejsem u auta)dobijeni 14.4 jsem z toho už nějak v koncích předem všem děkuji za nějakou tu radu a pomocccc dík

hany601
Příspěvky: 2
Registrován: 28.02.2014 22:32
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Problém s el.instalaci

Příspěvek od hany601 »

Ahoj mam dotaz jako asi skoro kazdy kdo jsem chodi.
Mam fabii 1,4 mpi rok 2003 najeto asi 285 000Km. Co jsem ji poridil tak byl problem se servem.Vymenil jsem cidlo otaceni volantu podle pana co mi to rekl po nacteni na pocitac.Ale kontrolka serva stale sviti ale servo funguje normalne.Kapalina je na maximum.Nacpal jsem do ni hafo penez tak jsem to dal neresil a cca rok jezdil s rosvicenou kontrolkou.Pak zacalo obcas zlobit ze po nastartovani blikne a pipne baterka.A po delsi dobe se obevilo to ze jsem nastartoval ujel asi 1km a rozsvitilo se abs airbagy prestalo jit servo radio zhasla palubka zasek se tachometr prestali jit blikry a sterace.Bylo asi -2.Auto jsem chcipnul a kdyz jsem chtel zkusit nastartovat nic a vse zhaslo.Tak jsem to zkusil roztlacit a taky nic.Nahodil jsem druhou baterku a nastartoval jsem a jel asi 20km bez problemu a pak to udelalo znovu.Ale to uz jsem nechcipal klicek a dojel jsem do prace.odpoledne jsem normalne nastartoval a dojel.Po te se podobny problem opakoval vzdy kdyz auto nestalo v garazy a prselo nebo hlavne kdyz bylo pod 0....Koupil jsem novou baterku a asi mesic byl klid....a pak to zacalo znovu.Jinak dobijeni jsem si nechal zmerit a to taky funguje.Otazka jestli neprestava dobijet jen pi - teplotach??

Tak jsem dnes odmotal skoro cely kabelovy svazek k moturku steracu.Svazel byl ale dole odmotan a vyvesen. Kabely jsou jak nove i pri tahani za ne vypadaji ze jsou pevne a i ze vnitr drzi...Tak mam rozmotavat dal?nebo se zamerit na neco jineho.?????

hany601
Příspěvky: 2
Registrován: 28.02.2014 22:32
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Problém s el.instalaci

Příspěvek od hany601 »

Tak podle vseho to delal starter.Po te co jsem dal uplne jinej tak zatim vse ok az na jine veci...Otazka jak dlouhou:-(

Odpovědět

Zpět na „Interiér + eletro“