ZATÉKÁNÍ: Zatékání do interiéru. Kudy. Co s tím?

Moderátoři: BigBang, Majk

machajda
Příspěvky: 25
Registrován: 08.12.2008 16:22
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Teče do Fábinky

Příspěvek od machajda »

jasne..hlavne ze si rozumime :lol:

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Teče do Fábinky

Příspěvek od BigBang »

libero1071 píše:machajda: jasne,že box topenia nie je vo dverách to snáď viem,ale reagoval som na to zatekanie cez výplň dverí,lebo viem,že na to bolo zo Škodovky vydané aj Aktuálne vydanie alebo TPI (technická produktová informácia) ako dané zatekanie riešiť.... :!:
a nevíš kde by se to TPI dalo sehnat?? já jen, že se teď blíží podzimní deště a nerad bych nastupoval a na podlaze byla pořád voda a okna byly zevnitř zamlžený... nepříjemnej pocit, kterej znám z Pola :?
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

libero1071
Příspěvky: 641
Registrován: 05.09.2010 18:57
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: okr.Senica/SK

Re: Teče do Fábinky

Příspěvek od libero1071 »

skúsim to vo štvrtok zohnať a pošlem ti to mailom..
môže byť??

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Teče do Fábinky

Příspěvek od BigBang »

klidně ;) dík :) nebo jestli, tak na ICQ budu určitě 8-)
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

fabien
Příspěvky: 1
Registrován: 15.03.2011 21:47

Re: Teče do Fábinky

Příspěvek od fabien »

:o Tak tenhle problém jsem taky řešil.Musel jsem vyměnit přední sklo nebylo dost dobře podlepené takže zatékalo a pak ještě jsem musel zalepit jak u řidiče tak u spolujezdce takové odtokové drážky....když se oddělají koberce jsou vidět.Zjistí se to jednoduše na roh předního skla jsem vylil vodu a čekal a za chvíli už to teklo přes tu drážku.zalepil nechal přelepit sklo bylo prasklé tak jsem to posychroval a ted ok.

Nosnx
Příspěvky: 12
Registrován: 08.10.2008 21:10
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Zábřeh na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Teče do Fábinky

Příspěvek od Nosnx »

fabien píše::o Tak tenhle problém jsem taky řešil.Musel jsem vyměnit přední sklo nebylo dost dobře podlepené takže zatékalo a pak ještě jsem musel zalepit jak u řidiče tak u spolujezdce takové odtokové drážky....když se oddělají koberce jsou vidět.Zjistí se to jednoduše na roh předního skla jsem vylil vodu a čekal a za chvíli už to teklo přes tu drážku.zalepil nechal přelepit sklo bylo prasklé tak jsem to posychroval a ted ok.
Kde přesně jsou ty odtokové drážky? Pod kobercem v prazích? Já mám totiž vodu u řidiče pod tapecem a když jsem měl odtažený koberec na prazích, tak ten plech byl celý orosený.... ještě doplním že se mi rosí pravý dolní roh skla (jak je vinko), tak možná mám taky špatně nalepný přední sklo. Na kolik to vyšlo??

Díky za odpověď
Škoda Fabia RS

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“