Topení Fabia

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Dunde.e
Příspěvky: 26
Registrován: 13.11.2011 08:45

Topení Fabia

Příspěvek od Dunde.e »

Jelikož jsem měl na autě nějakou poruchu, při které mi shořela jedna pojistka a možná to sebou vzalo i něco dalšího, tak se vás chci zeptat, zda je to normální.

Jedná se o Fabii 1,2 HTP 12V 2005 Amb.
Když nastavím rozvod vzduchu u topení na čelní sklo nebo i trochu na nohy, tzn. nastavovací kolečko míři na cca 8-12hodin, tak mi z prostředních dvou čelních vyústění (nad rádiem) nefouká žádný vzduch. Z krajních čelních nastavitelných mřížek však fouká a mám pocit že před poruchou mi foukalo trochu i z těch nad rádiem. Protože mám za to, že jsem měl mísicí poměr mezi 8-12hod a na obě ruce jsem měl nastavené čelní mřížky, ze kterých mi na ně foukal teplý vzduch. ... Je taky možné, že se pletu.

Prosím, zkuste ověřit na svých autech zda z výdechu nad rádiem něco fuči při nastavení mezi 8-12hod, nebo zda jsou zcela uzavřené.

Uživatelský avatar
DynDyn
Příspěvky: 79
Registrován: 12.10.2009 23:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Brno, Blanensko

Re: Topení Fabia

Příspěvek od DynDyn »

4 polohy:
- nahoře je na pouze na sklo, takže fouká na čelní sklo a na boční skla ze dvou ofouků uplne v pravo a uplne vlevo- z prostředních na palubce nefouká nic
- doleva je je sklo a nohy - platí viz muj bod jedna plus nohy
- dolů - jen nohy
- doprava - jen ofuky směrem do auta v palubní desce, plus trošičku na sklo, aby se nemlžilo

pak se to dá trošku kombinovat natočením ukazatele "někam mezi"
Fabia 1.9 TDi PD, 2003, ATD , RS styl + 16" RS, černá metal, EGR off, 95 kW, 310 Nm
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“