Vlhko v autě

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
tomk
Příspěvky: 4
Registrován: 28.04.2010 16:15

Vlhko v autě

Příspěvek od tomk »

Zdravím,

dneska jsem přišel k zaparkovanému auto (Fabia r.v.2001, krátká) po hodně vydatném dešti a všechny okna vevnitř jsou totálně orosené, když jsem se koukal tak pod pravým zadním koberečkem bylo trochu mokro. Nevíte odkud by to mohlo být? Slyšel jsem že je někde klasické místo kudma případně do Fabii teče. Ale absolutně nechápu proč byly orosené a to hodně všechny okna.

Díky za pomoc.

bikes
Příspěvky: 39
Registrován: 20.04.2010 07:58

Re: Vlhko v autě

Příspěvek od bikes »

Nejspíše Ti zatíká netěsným agregátem dveří (plech na kterém drží stahovačka). Je třeba ho přetěsnit, alespoň silikonem.Koberce budeš muset pořádně vysušit, aby Ti neplesnivěly.

tomk
Příspěvky: 4
Registrován: 28.04.2010 16:15

Re: Vlhko v autě

Příspěvek od tomk »

bikes píše:Nejspíše Ti zatíká netěsným agregátem dveří (plech na kterém drží stahovačka). Je třeba ho přetěsnit, alespoň silikonem.Koberce budeš muset pořádně vysušit, aby Ti neplesnivěly.
Díky za tip. Podívám se na to. Po dalším dešti jsem však objevil ještě další problém. Byly orosené zevnitř i zadní světla. Tak jsem oddělal ten boční koberec u nich a když jsem šáhnul do prostoru nad blatník tak to tam bylo taky dost mokré. Tam se to může brát odkud?

Díky.

Petrkiller
Příspěvky: 7
Registrován: 30.05.2010 21:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlhko v autě

Příspěvek od Petrkiller »

bikes píše:Nejspíše Ti zatíká netěsným agregátem dveří (plech na kterém drží stahovačka). Je třeba ho přetěsnit, alespoň silikonem.Koberce budeš muset pořádně vysušit, aby Ti neplesnivěly.

A jak bych je mel vysusit podle tebe? Taky mam ten problem na leve strane na zadnim sedadle..ale jen podlaha jinde ne

bikes
Příspěvky: 39
Registrován: 20.04.2010 07:58

Re: Vlhko v autě

Příspěvek od bikes »

Asi holt budeš pár dní bez auta. Vytahnout koberec a nechat vyschnout, pod kobercem bude koupaliště.

Petrkiller
Příspěvky: 7
Registrován: 30.05.2010 21:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlhko v autě

Příspěvek od Petrkiller »

bikes píše:Asi holt budeš pár dní bez auta. Vytahnout koberec a nechat vyschnout, pod kobercem bude koupaliště.
Po peclivejsi kontrole jsem zjistil ze by to mohlo podle me byt klidne ostrikovani..ta trubicka neni nekde v mistech leveho zadniho sedadla? Za ridicem..ze by byla praskla a protikala protoze ten smrad je stejny jako z te kapaliny do ostrikovacu ale spotrebu kapaliny nejak nevidim ..dolivam porad stejne ale mozna ze to bude tim ze to je praskly od koupe :)

bikes
Příspěvky: 39
Registrován: 20.04.2010 07:58

Re: Vlhko v autě

Příspěvek od bikes »

sPÍŠE SI MYSLÍM, ŽE BUDE JENOM ROZPOJENÁ.

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“