zamykání

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Erik
Příspěvky: 7
Registrován: 21.02.2010 23:50

zamykání

Příspěvek od Erik »

Zdravím, koupil jsem si fabii, dovoz z Francie a právě francouzi mají pojistku na zamykání. když se rozjedu, po zhruba 5 vteřinách se zamkne celé auto. Mohli by jste mi někdo poradit, jak to vypnout, zrušit, nebo cokoli s tím udělat.
Děkuji za rady

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: zamykání

Příspěvek od notobi »

neni to na čase ale sepne to nas 15km/h vypnout to jde diagnostikou v přizpusobení adresa 46 pak přizpusobení kanál 03 a tam zadat 0 tim to vypneš (postum z VISu) ale já osobně sem si na na Octavii nastavil taky nemuže se stát že ti někdo třeba na křižovatce vleze do auta a něco vezme, ještě mam nastavený že po vytažení klíčku se auto odemkne s timhle všim se dá na autech pohrát
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Erik
Příspěvky: 7
Registrován: 21.02.2010 23:50

Re: zamykání

Příspěvek od Erik »

jj taky to mám po vytažení klíčku se auto odemkne, ale když někde zastavím a někdo vysedá nebo někdo nasedá, je to strašné. no a kdyby náhodou byla nějaká bouračka, si tam zamklý, něco se stane s elektrikou a co pak. ale to je jen kdyby...
přesto moc děkuju za radu

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: zamykání

Příspěvek od notobi »

omyl nejsi po nárazu to odemkne auto tohle je vychytaný neboj kdyby nebylo nesmí to tak fungovat
a když někdo nasedá nebo vysedá ovládáš to spínačem ve dvěřích
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Erik
Příspěvky: 7
Registrován: 21.02.2010 23:50

Re: zamykání

Příspěvek od Erik »

jj v těch dveřích jo, ale než si na to zvyknu, když někdo chce nasednout trvá mi to :-)
a díky za uklidnění ohledně toho nabourání :-)

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“