Zasekává se kufr

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
smogsmog
Příspěvky: 13
Registrován: 05.08.2010 19:18

neotvírá kufr

Příspěvek od smogsmog »

Zdravím všechny, mám problém s otevírání kufru, jelikož nemám páčku u řidiče tak je to problém,takže se to dá otevřít jen v zadu. Někdy to jde ale poslední dobou to nejde skoro vůbec. Vyměnil sem mikrospínač, i ten motorek u zámku sem měl pučený a je to pořád to samé. Mě napadá jen že by byl přerušený drát co jde do 5.dveří v tom husím krku. Jinak jde o Fab com. Nevíte co stím?? Předem dík

pufajs01
Příspěvky: 7
Registrován: 20.07.2011 21:57

Zasekává se kufr

Příspěvek od pufajs01 »

Ahoj všichni potřeboval bych poradit. Máme fabii sedan, rok výroby 2003 a zlobí nám kufr. Občas se zasekne a nejde otevřít ale pak po chvilce zase jde. Jindy stačí do víka zase trochu bouchnout. Neíte někdo čim by to mohlo být a co s sím??? Už mě fakt nebaví vynadavat nákup z auta přes sklopené sedačky :D :D Předem díky za Vaše příspěvky :-)

Uživatelský avatar
DynDyn
Příspěvky: 79
Registrován: 12.10.2009 23:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Brno, Blanensko

Re: Zasekává se kufr

Příspěvek od DynDyn »

na hatchbacku to dělá taky - je to tím že se posune kufr (zavírání) jak se s tím furt mlátí.... mě třeba 20x jde normálne otevřít a nekdy musím nad znakem Škoda zatlačít dolů a pak zatahnout za kufr nahoru....
Fabia 1.9 TDi PD, 2003, ATD , RS styl + 16" RS, černá metal, EGR off, 95 kW, 310 Nm
Obrázek

Uživatelský avatar
Fleer
Příspěvky: 76
Registrován: 09.10.2011 15:52
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: s miláškem na venkově a je mi hej
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasekává se kufr

Příspěvek od Fleer »

U sedanu se velice rády lámou kabely co jsou tažený po levym mechanizmu otevírání kufru. A nebo blbne spínač ve víku kufru.
Diagnostika,opravy,přizpůsobení Immo+klíčů+tacho,felicia reset škrt. klapky, domontáže příslušenství.Vše jen na domluvě. VW,ŠKODA,SEAT,AUDI 604541007
http://www.facebook.com/JFK.cardiagnostik

Uživatelský avatar
Fleer
Příspěvky: 76
Registrován: 09.10.2011 15:52
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: s miláškem na venkově a je mi hej
Kontaktovat uživatele:

Re: neotvírá kufr

Příspěvek od Fleer »

když to příště nepujde, zkus otevřít a zavřít L.Z. dveře a pak vyzkoušej otevřít kufr...
Diagnostika,opravy,přizpůsobení Immo+klíčů+tacho,felicia reset škrt. klapky, domontáže příslušenství.Vše jen na domluvě. VW,ŠKODA,SEAT,AUDI 604541007
http://www.facebook.com/JFK.cardiagnostik

Uživatelský avatar
DynDyn
Příspěvky: 79
Registrován: 12.10.2009 23:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Brno, Blanensko

Re: neotvírá kufr

Příspěvek od DynDyn »

už se to tu řeší asi po desáté, např http://www.skoda-forum.cz/viewtopic.php?f=10&t=8346 Hledej :)
Fabia 1.9 TDi PD, 2003, ATD , RS styl + 16" RS, černá metal, EGR off, 95 kW, 310 Nm
Obrázek

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasekává se kufr

Příspěvek od BigBang »

sloučeno ;) Prosím pro přehlednost používejte tlačítko hledat ;)
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“