1.3MPI Netahá, chcípá, klepe

1995 - 2001

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
RAPTORv.1
Příspěvky: 3
Registrován: 15.05.2016 19:51
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 4
Rodné číslo: 960802/5922
Bydliště: Ostrava

1.3MPI Netahá, chcípá, klepe

Příspěvek od RAPTORv.1 »

Zdar lidi, mám malý problém.. mám Felicii 1.3 MPI 50kW rv 99.
Poslední dobou nějak ale blbne startování, otáčky po otočení klíčku vyletí nad 2000 a pomalu klesaní na volnoběh tam se na vteřinu zastaví a pak kolísavě klesají až k nule.., dříve to dělalo jen za chladna a to podotýkám fakt v zimě.. teď už to dělá i za tepla, nezáleží na venkovní teplotě, a i když je motor samotný zahřátý jízdou, pokud vypnu, a o minutu později startuju, dělá to zas.. Když se chci rozjet, a šlápnu po plynu, motor spíš na otáčkách ubere než li přidá, a chcípá ( opět ) taky z motoru po nastartování a jemném sešlápnutí plynu jde lupavý a bouchavý zvuk ( občas mi to připadá jako by jeden z válců bouchal do hlavy válců nebo tak..
Výfuk tam je pěkný, nový, posledně jsem ale stál za autem a nemohl jsem si nevšimout, že při volnoběhu to zní jako kdybych měl pod kapotou atmosferický šestiválec z nějaké staré vette stingray.. při jízdě občas ulítává výkon.. jednou tahá pěkně a o půl minuty později do mírného kopečka musím podřazovat na 1. čím to může být? má někdo stejnou zkušenost? můžu pak poslat videa jak záběru na budíky, tak výfuk.

Odpovědět

Zpět na „Felicia“