Felicia 1,6 GLXI RV. 1997-benzín

1995 - 2001

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Kewint
Příspěvky: 5
Registrován: 27.03.2010 12:28

Felicia 1,6 GLXI RV. 1997-benzín

Příspěvek od Kewint »

Elektronika a zase elektronika,vyházel bych to všechno,dneska kamoš, že pojedem do posilky jeho táty pracovní felicíí....sednem do auta , otočí klíčkem,auto nastaruje a hend zdechne,po 5 takových to pokusech , na to sere a zkoušim to ja,nic, kontorola bezínu v nádrži ( nevěřil sem budíku) dolito pul litru v nadrži může být cca 15 litrů, felicia chytá ,protáčim na 3000 a nechávám bežet na volnoběh, rozjed cvrk...mrd konec.... starty stejné jako předtim, tak jsem zjistil, že nejde benzín ani do přívodní hadice, ani do toho velkého filtru, a tudíž čerpadlo jede naprázdno, vyndal jsem z toho akorát tento bazmek co je za velkym filtrem (na obrázku zakroužkován ten filtr a ten bazmek, po nalití benzínu přímo do hadičky co vede k čerpadlu to chytlo, po nalití benzínu do přívodní hadice také, takže je chyba někde v plováku ? Ale kde???? nahoře pod sedačkama , je jedna hadice odvzdušňovací a druhá něco jako přepad, takže kudy a co ??? jsem zmaten.... Na obrázku motoru je červeně označeno čerpadlo,které nevim jestli podává a cesta k ventilu co sem vyndal, modře ten ventil a černě filtr,do kterého to vede z nádrže
Obrázek
By kewint at 2010-03-29

Obrázek
By kewint, shot with Canon PowerShot A530 at 2010-03-29

Obrázek
By kewint, shot with Canon PowerShot A530 at 2010-03-29

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Felicia 1,6 GLXI RV. 1997-benzín

Příspěvek od notobi »

to co máš v ruce neni čerpadlo ale ventil odvětrání palivovýho systému, čerpadlo je v nádrži
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Kewint
Příspěvky: 5
Registrován: 27.03.2010 12:28

Re: Felicia 1,6 GLXI RV. 1997-benzín

Příspěvek od Kewint »

ano dnes jsem o vyndal,procistil a vratil s teží ,ale vratil, no a hned naskočila, jenže nešla do otáček ,tak sem myslel že jsou to svíčky protože se chovala jakoby brala moc vzduchu, tak sem vyčistil svíčky a od té doby zase nic :(

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Felicia 1,6 GLXI RV. 1997-benzín

Příspěvek od notobi »

a zkpoušel si že to čerpadlo b nádrži tlačí kolik má? ono sice muže běžet ale nedá potřebnej tlak a nejedeš stejně
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Zamčeno

Zpět na „Felicia“