Nejde nastartovat

1995 - 2001

Moderátoři: BigBang, Majk

Ogar
Příspěvky: 5
Registrován: 19.12.2009 18:40

Nejde nastartovat

Příspěvek od Ogar »

Zdravím včera jsem si přivezl feldu 1.3lxi combi stála 2měsíce na parkovišti než jsem jí dovezl domů tak normálně startovala a ted když jí chci nahodit tak prostě se netočí startér jenom cvakne relé u spojulezde.Starter sem měl vyndanej a normálně jde ale když se v autě tak ne.co by to mohlo být

Petr.kalous1
Příspěvky: 2
Registrován: 16.12.2009 21:40

Re: Nejde nastartovat

Příspěvek od Petr.kalous1 »

A zaskočí ti pastorek? Zkus poklepat starter jemně a at ti někdo přitom otoči kličkem.

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Nejde nastartovat

Příspěvek od notobi »

Ogar píše:Zdravím včera jsem si přivezl feldu 1.3lxi combi stála 2měsíce na parkovišti než jsem jí dovezl domů tak normálně startovala a ted když jí chci nahodit tak prostě se netočí startér jenom cvakne relé u spojulezde.Starter sem měl vyndanej a normálně jde ale když se v autě tak ne.co by to mohlo být
koukni jestli k němu jde proud (žlutej drát po startování) pokud ne je špatná spínačka (jde vyměnit jen patrona) víc mě momentálně nenapadá
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Ogar
Příspěvky: 5
Registrován: 19.12.2009 18:40

Re: Nejde nastartovat

Příspěvek od Ogar »

Ok díky tohle jsem si myslel že to bude spínačkou.

Uživatelský avatar
MajklGT
Příspěvky: 33
Registrován: 16.12.2009 23:23
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde nastartovat

Příspěvek od MajklGT »

Jeste takovej hloupej dotaz baterka je plne nabita?
Octavia I TDi 93kW

Ogar
Příspěvky: 5
Registrován: 19.12.2009 18:40

Re: Nejde nastartovat

Příspěvek od Ogar »

Tak jsem vyměnil spínačku a nic stejný problém jako předtím stále vždy jen při startu cvakne v jednom relé a nic dalšího se neděje.Baterku mám novou startoval sem i přes nabiječku a nic

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Nejde nastartovat

Příspěvek od notobi »

tak to je asi starter KO když to bylo předtim dobrý a teď ne a elektrika je v pohodě
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Ogar
Příspěvky: 5
Registrován: 19.12.2009 18:40

Re: Nejde nastartovat

Příspěvek od Ogar »

No to praávě ní když jsem ho měl celej vyndanej tak normálně na batrku šel a když je v autě tam nejde leda že bych to blbě zapojil v té spínačce našel si si schéma na verzy LX já mám LXI rok 97 s arbegi combi

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Nejde nastartovat

Příspěvek od notobi »

spínačka je u všech stejná
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Ogar
Příspěvky: 5
Registrován: 19.12.2009 18:40

Re: Nejde nastartovat

Příspěvek od Ogar »

Tak už vím čím to je znovu jsem vyndal starter a rozbral ho a byl vněm upálenej držák uhlíku na tý plasdtový desce nevíte někdo kde by se to dalo sehnat nebo jestli tam pajde starter z fáčka

Zamčeno

Zpět na „Felicia“