Odskok 5 dveří

1995 - 2001

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
j.pete88
Příspěvky: 28
Registrován: 08.02.2010 09:05
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Odskok 5 dveří

Příspěvek od j.pete88 »

Kdo má skušenosti s odskokem 5 dveří na felicii?
Ja jsem někde četl na foru že jde udělat pomoci serva od centralního otevirani ale uz to nemuzu nikde najit.
rikal jsem si ze bych zapojil místo alarmu na ovladaci otevirani 5 dveri tim ze signal z jednotky centralu by sel do servomotorku a tim otevrel kufr jenomze jeste mi tam chybi odskok dveri aby si vzpery vyjely nahoru.
nevedel by nekdo jak zapojit celke aby se 5 dvere chovaly jako u novejsich mercedesu?
mam totiz zavareny 5 dvere tak jeste potrebuju doladti muchy .............

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Odskok 5 dveří

Příspěvek od notobi »

tak to aby se ti uplně otevřely to těžko uděláš u mercedesu je to řešený uplně jinak.
a například u AUDI 5. dvěře otevíraj nahoru motorky
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

j.pete88
Příspěvky: 28
Registrován: 08.02.2010 09:05
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Odskok 5 dveří

Příspěvek od j.pete88 »

Tak ja si uricte nejako poradim jsem si rikal tam narvat silnejsi vzpery a udelat jenom malickej odskok apson 5 cm a uz se otevrou uplne samy!
ono kdyz si to tak vezmes tak tam staci jenom malinko zabrat za dvere a jdou samy nahoru jak prd mno nevim ale chtel bych to tak nejak vyresit
minimalne otevitani dveri na dalku.

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Odskok 5 dveří

Příspěvek od notobi »

odskok jen odemyká rozhodně neotevírá fakt bych chtěl vidět jak by to vyřešily jiný vzpěry tos mě pobavil :lol:
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

j.pete88
Příspěvky: 28
Registrován: 08.02.2010 09:05
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Odskok 5 dveří

Příspěvek od j.pete88 »

jiny vzpery pouze v tom smyslu jako bud novy nebo silnejsi
ale de o to ze vim ze normalni odskok otevira ale prave potrebuju vyresit aby se pootevrel tak na 5 cisel a pak uz to vzpery zvednou!

Sparco
Příspěvky: 37
Registrován: 24.08.2009 12:09
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Puchov/Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Odskok 5 dveří

Příspěvek od Sparco »

on to mysli tak ako to je na fabii, ze stlacis napriklad tlacitko na kluci alebo na dverach a trochu ti povyskocia...nie?

kazdopadne, pochybujem ze by sa to dalo spravit, resp. podla mna zbytocna investicia...ten odskok ti spravi motorcek, cize ten by si musel vymenit a musel by si dat nejake vzpery alebo pruziny k povodnym...cize to by chcelo vela premyslania a roboty...
VW Passat Variant B5 1,9 TDi & Škoda Fabia Combi 1,2 HTP

Uživatelský avatar
IndividualRS
Příspěvky: 64
Registrován: 12.01.2010 18:39

Re: Odskok 5 dveří

Příspěvek od IndividualRS »

A ještě jedna věc, zadní vrata na felině jsou poměrně dost těžká. A dáš-li tam ty vzpěry silnější, ať už jiný model bo já nevím z čeho tak věřím že ti ty vrata buď budou mlátit o hranu střechy a nebo se neotevřou úplně!!! A ty rány o hranu střechy - no nic pěknýho. Nejlepší je klasický odskok a pak normálka otevřít rukou. A jak už někdo psal víše (mám dojem NOTOBI) tak u moderních aut se to řeší motorky!
Škoda Octavia RS, 2002, 154kW, 100% stav, full original výbava...

j.pete88
Příspěvky: 28
Registrován: 08.02.2010 09:05
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Odskok 5 dveří

Příspěvek od j.pete88 »

jojo diky moc za nazory! ja jsem vcera menil 5 dvere tak jsem to trosku zkoumal a taky to vidim uz blede!!!jsou moc tezky to je pravda ale treba po hodne dlouhym uvazovani zase na neco prijdu... moznaaa .....:)

Uživatelský avatar
IndividualRS
Příspěvky: 64
Registrován: 12.01.2010 18:39

Re: Odskok 5 dveří

Příspěvek od IndividualRS »

Good luck
Škoda Octavia RS, 2002, 154kW, 100% stav, full original výbava...

Zamčeno

Zpět na „Felicia“