Predne svetla Felicia - tuning

1995 - 2001

Moderátoři: BigBang, Majk

vlado742
Příspěvky: 11
Registrován: 24.11.2009 13:55

Predne svetla Felicia - tuning

Příspěvek od vlado742 »

Nema niekto skusenosti z tuningovymi prednymi svetlami na feliciu?? Nikde nemozem nič najst, vsade ponukaju iba zadne, a na jednej stranke som videl pekne upravenu feldu a mala v predu xenony s čirou optikou (čierne svetla).

j.pete88
Příspěvky: 28
Registrován: 08.02.2010 09:05
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Predne svetla Felicia - tuning

Příspěvek od j.pete88 »

ja se o tuto informaci zajimam uz strasne moc dlouho a jeste jsem nenarazil na nikoho kdo by me to rekl podrobne!
jenom jsem nasel na jednom videu na yourubu ktery je z dvd tuning magazine ze tam dal na mechanickyho pomerance svetala z wv polo 6n a dal tam i blinkry z pola ktery musel dopasovat do blatniku!ale jinak nic nevim!a tyto svetla jsou asi jenom do stary verze feldy. ale zajimalo by me blizsi info ohledne cire optiky na feldu!

j.pete88
Příspěvky: 28
Registrován: 08.02.2010 09:05
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Predne svetla Felicia - tuning

Příspěvek od j.pete88 »

A jeste jsem koukal ze jsou světla zadni z golfa 3 akorat se asi musi trosicku upravit kufr ale nevypada to na nejakou obtiznou praci.

Kdo s tim ma vic zkusenosti podeltese s ostanimmiii ................

freek
Příspěvky: 10
Registrován: 07.10.2008 13:52

Re: Predne svetla Felicia - tuning

Příspěvek od freek »

Na starej ksicht jdou z pola, problemy jsou takovy že když je tam daš tak jsou vylezly, musiš si pohrat chladičovou stenou kde uchycujou světla a i masku chce doupravit. A na novej ksicht se davaj z Opel Vektry A.

j.pete88
Příspěvky: 28
Registrován: 08.02.2010 09:05
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Predne svetla Felicia - tuning

Příspěvek od j.pete88 »

tak to diky moc za tip ja jsem akorat dokazal zjistit ze kdyz tam das z pola tak se musi doupravovat blatniky skrz blinkry hmm tak to je zajimavy!
ja jsem mel totiz starej tip ale ted po bouracce to predelavam na facelift cili z tej vektry A
nemas nahodou zkusenosti s temydle svetly zda se taky musi poupravovat maska?

freek
Příspěvky: 10
Registrován: 07.10.2008 13:52

Re: Predne svetla Felicia - tuning

Příspěvek od freek »

Hele co jsem slyšel tak jen z boku trochu ořiznout, ale netušim.

Uživatelský avatar
IndividualRS
Příspěvky: 64
Registrován: 12.01.2010 18:39

Re: Predne svetla Felicia - tuning

Příspěvek od IndividualRS »

Nebo jednoduše koupit od Ellriho čirý překryty světel (nebo zajet ke sklenáři ať vybrousí ty skleněný), vnitřek světla nalakovat do černé a to celé osadit třeba klidně bi-xenonem?! Zní to možná složitě ale je to hrozně jednoduché!!!
Přílohy
1975_2007-11-24_12-07-30_95.jpg
Škoda Octavia RS, 2002, 154kW, 100% stav, full original výbava...

j.pete88
Příspěvky: 28
Registrován: 08.02.2010 09:05
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Predne svetla Felicia - tuning

Příspěvek od j.pete88 »

Diky moc za tip na bixenon ale myslim si ze to vyjde pomalu draz nebo na stejno kdyz koupim optiku z treba z tej Vectry A
pac kryty na svetla ciry stoji pres tisicovku bixenon vyjde nejk okolo dvou tisic!
kdyz koupim optiku z vectry tak me vyjde na 3000 cira tak nevim nevim

shake15
Příspěvky: 87
Registrován: 30.01.2010 17:23
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Predne svetla Felicia - tuning

Příspěvek od shake15 »

Čau, když ten vnitřek přestříkám na černo, nebude pak problém na stk nebo u policajtů? Dík za odpověď..

Uživatelský avatar
IndividualRS
Příspěvky: 64
Registrován: 12.01.2010 18:39

Re: Predne svetla Felicia - tuning

Příspěvek od IndividualRS »

Sice na světle ze předu budeš mít ATEST (když třeba necháš původní skla vybrousit od slenáře) ale na stk tě s xenonem vyhodí a u Policie to je stejně vždy jen podle toho jak moc provokuješ. Když si slušnej nechají Tě!

Jinak dráž?! Toť otázkou, výbrus u sklenáře za 200Kč, lakování podle toho co pořídíš za spray a sada přestavby na bi-xenon vyjde už jen na 1200Kč. Takže šikovný ručky a za 1500 je hotovo a nemusíš nic na kastli předělávat ani dodělávat. Vše sedí jak má a dobře to i vypadá!!!
Škoda Octavia RS, 2002, 154kW, 100% stav, full original výbava...

Zamčeno

Zpět na „Felicia“