Auto samo náhle zpomalí

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Warholl
Příspěvky: 2
Registrován: 27.10.2009 23:29

Auto samo náhle zpomalí

Příspěvek od Warholl »

Dobrý den,
před nedávnem jsem koupil Octaviu 1,9tdi rv.2000 81kw. Při překročení rychlosti 120km/h auto jakoby zpomalí a nehce přidat, potom mám problem stěží překonat 90ku. Po vypnutí motoru a opětovném nastartování je vše opět v pořádku, dokud nepřekonám 120km/h. Prosím poraď te čím by to mohlo být.

Uživatelský avatar
1pavel
Příspěvky: 495
Registrován: 08.10.2008 16:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Pardubice

Re: Auto samo náhle zpomalí

Příspěvek od 1pavel »

pravděpodobně zatuhlá regulace turba , při překročení plnícího tlaku se ti řj motoru přepne do nouzového režimu aby se nepoškodil motor , chce to diagnostiku za jízdy ( log ) a nechat vyčistit turbo
G4 TDI GTI kat off egr off chip Reesha turbo special turbopower ( 2, .... bar )
140 Kw 435Nm do práce ideál

Warholl
Příspěvky: 2
Registrován: 27.10.2009 23:29

Re: Auto samo náhle zpomalí

Příspěvek od Warholl »

Díky za odpověď, auto mám čerstvě tak doufám že mi v bazaru uznají skrytou poruchu. :geek:

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Auto samo náhle zpomalí

Příspěvek od notobi »

diagnostiku to chce o tom žádná, ale koukni i na podtlakový hadičky někdy je to jen tim že je ruplá a nebo sjetá. Nedávno sem podobnej stav řešil a byla to spadlá hadička kolega si myl motor Wapem a proud vody jí povytáhl
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

svars
Příspěvky: 2
Registrován: 15.11.2009 12:29

Re: Auto samo náhle zpomalí

Příspěvek od svars »

Warholl píše:Díky za odpověď, auto mám čerstvě tak doufám že mi v bazaru uznají skrytou poruchu. :geek:


-mužu dotaz jestli tu zavadu uznali? mám to taky z bazaru se zatuhlým turbem a taky premyslim o reklamaci. diky.

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“