Autorádio ISO konektor

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Loid
Příspěvky: 129
Registrován: 12.05.2010 19:26

Autorádio ISO konektor

Příspěvek od Loid »

Čus chlapi, prosím vás poraďte mi někdo... chtěl jsem si vyměnit autorádio u mé nové Octavie 2003. Měl jsem tam rádio Parrot s hends free sadou, ale já si tam chci dát svého Kenwooda jelikož v něm mám také hands free od Parrotu, ale ještě navíc má USB což já hodně využívám. Jenže když jsem tam šel dát Kenwooda, tak koukám že tam neni ISO konektor ale nějaký jiný... Nevíte jestli je to takhle original nebo je to předělávaný spešl na toho Parrota? nevím u Peugeota 306 co jsem měl dřív jsem jen dal Kenwooda a zacvakl konektory, je mi divný že Octavie to nemá... nevíte o tom někdo nějaké info..? Nevím jestli mám shánět redukci nebo jen ISO konektor a překopat dráty..

Dík za rady .... :idea:

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Autorádio ISO konektor

Příspěvek od milhausek »

iso konektor tam je... pohledej vzadu za radiem.. to co jsi našel je konektor přímo do radia od výrobce.. je tam propojení na iso..
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Loid
Příspěvky: 129
Registrován: 12.05.2010 19:26

Re: Autorádio ISO konektor

Příspěvek od Loid »

No tak jsem se v tom zas pohrabal a zjistil sem, že já měl představu že ISO konektor je to co jde do radia..(omyl) :shock:
Stalo se mi totiž že jsem prodal starý auto (306) i s montážním rámečkem. Jelikož mi tam, kdysi odešlo orig. radio a jestli víte někdo jak to u 306 je ta palubka,(šikovně :twisted: ) tak víte že jsem musel ještě sehnat plastovou redukci na radio :twisted: , jenže ta redukce tam bez montážního rámečku nedržela a muselo to být natom nasazené a já když auto prodával tak mi nedošlo že jsem ho tam nechal.. Protože radio jsem vyndal a redukci sem tam chtěl nechat pro příštího majitele. Tento týden mi došel tedy montážní rámeček z internetu, ku podivu sedí vše jak má, ale ještě ta přípojka.. :( Nepamatuji si že bych k tomu rádiu měl nějaké kabely v balení zdá se mi že jsem jen napíchl to co jsem měl v Peugeotu po starém radiu a bylo.. Ale nejsem si jistý... :idea:

Loid
Příspěvky: 129
Registrován: 12.05.2010 19:26

Re: Autorádio ISO konektor

Příspěvek od Loid »

Už jsem našel na netu kenwood iso redukci, tak snad přijde a bude sedět :idea: Ale díky za rady

Loid
Příspěvky: 129
Registrován: 12.05.2010 19:26

Re: Autorádio ISO konektor

Příspěvek od Loid »

Tak už ji mám, radio hraje... ještě že na netu seženeš všechno , pochybuju že bych to ve městě sehnal :D :ugeek:

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“