Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté, nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Dálkové ovládání Rakso
OdeslatNapsal: 19.06.2009 11:40 

Cau, chtěl bych se optat, zda máte někdo zkušenosti s DO + vystřelovací klíči od firmy RAKSO. Jaka je to kvalita atd. Díky ;)

Předmět příspěvku: Re: Dálkové ovládání Rakso
OdeslatNapsal: 21.06.2009 13:42 

Píšou že je to z Polska a někomu to drží a někdo už reklamoval.Ja jsem si objednal tenhle http://www.aukro.cz/item660611764_dalko ... licem.html tak jsem zvědevej jak to dopadne.V sobotu se do toho pustím tak uvidím.

OdeslatNapsal: 21.06.2009 19:55 

Tak az to budes mit hotovy, tak se ozvy jaka je spokojenost a kvalita, diky ;)

OdeslatNapsal: 22.06.2009 10:29 

Kupoval jsem to protože jsem měl možnost vydět jak klíče od raksa tak od univexu.Tak až to bude dám vědet.

OdeslatNapsal: 25.06.2009 12:19 

Tak klíče prřišli docela brzo.Vše ok do prvního rozebráni klíče.Po složení klíče měla planžeta vůli jak blázen.Ale to neva,zámečík mi vyfrézoval planžetu ale ne tu co byla u klíču,ale origo kterou má na krámu,cena 300kč,a bylo po vůli.Klíč se ani nehne.Takže doma zase rozebrat vložit immo a složit.Po mém amatérskem složení vše ok.Auto odemknu zamknu a nastartuju.Jak to šlo ze zapojením napíšu pak mělo by se tak stát v sobotu.

OdeslatNapsal: 28.06.2009 14:15 

For Buchi.Tak nastal den D kdy se mělo začít montovat DO.Kolegové z práce se chteli dotoho pustit,pod heslem No Problem.Ale realita uplne jiná.Po rozebráni neakých tech plastu se kluci dostali tam kam potřebovali a tam po dvouch hodinách civění na hromadu kabelu a hlasitém uvažování zjistily že to asi nebude tak snadné jako vyměnit žárovku.Až po prvý hodince jsem vědel že to neudelaj tak nastoupil muj kamoš mobil a nezbylo nic jíneho než obvolat pár lidí a nechat si to udelat.Nokonec s toho byla cesta do Prahy za Martinem RS který profesionálne i v nedeli si udelal čas a během cca 1 a pul hodky vše zvládnul.Tímto mu chci poděkovat za jeho ochotu a rychlou a naprosto profesionálni práci kterou vykonal.

OdeslatNapsal: 28.06.2009 18:43 

Cau takze to tedy nejni zas tak jednoduché, chodí ti to teď se vším všudy? Mám na mysli dotahování okýnek, signály blinkrů a tak. A na kolik vyjde takové namontování od profíka?
Jinak díky za informace ;)

OdeslatNapsal: 29.06.2009 15:33 

Zdar,jj vše funguje jak má blinkry dotahováni okínek,a bylo by odmně netaktní zdelovat cenu.Nebylo to moc a myslím si že si to MartinRS zasloužil už jenom proto že to byla Nedele a potřeboval jsem to udelat hned.PS:jěšte by mně zajímalo proč to funguje na tak strašnou dálku?Skoušel jsem to cca na 20-25m.

OdeslatNapsal: 24.02.2010 13:37 

Ahoj,

toto dálkové ovl. jsem měl něž mi ukradli auto.... Spokojenost byla. Montáž byla jednoduchá... Pouze oddělaný dekl dveří.. Do dvou hodin to bylo. Jen po nějaké době prasklo pouzdro pro vložení planžety... Použil jsem druhé ovládání.

Vlada

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté, nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]