Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté, nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Deaktivace Alarmu.
OdeslatNapsal: 03.02.2011 12:13 

Ahoj, jsem nový majitel ojeté Octavie I. S autem se zatím poznávám a zatím relativně v pohodě. Problém je, že mi zlobí alarm. Abych to tedy upřesnil. Nevím, jestli je origo, nebo dodělávaný. Tipl bych ale spíš to druhé, protože ke klíčím je na kroužku zvlášť centrál. Tlačítko na klíči je zřejmě deaktivované. VAG vypisuje sporadické chyby dveřních spínačů. Zde bude asi problém. Alarm se sám od sebe spouští. Dá se celý systém nějakým způsobem odmontovat a vrátit vše do původního stavu (za předpokladu tedy, že je alarm dodělávaný)? Něco jsem na internetu hledal, ale 2x moudrý s toho nejsem. Horší je ještě to, že k alarmu ani nemám žádný manuál. Mockrát díky za případné odpovědi.

Předmět příspěvku: Re: Deaktivace Alarmu.
OdeslatNapsal: 04.02.2011 23:14 

no myslím že spíše máš špatné mikrospínače na zámkách a proto ti to zlobí. (nebo možná zlomený kabely ve dveřích) pokud odstraníš závadu o dveřních spínačích myslím že alarm at je jakejkoli přestane zlobit ;)

Předmět příspěvku: Re: Deaktivace Alarmu.
OdeslatNapsal: 09.02.2011 22:24 

Měl sem stejný problém.zlobil mi mikrospínač ve dveřích..po opravení je vše ok

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté, nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]