Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté, nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 1.8T (manuální klima): Ventilátor k topení vrčí
OdeslatNapsal: 09.03.2010 18:43 

1.8T (manuální klima): Ventilátor k topení vrčí
Většinou hned po nastartování, někdy jenom chvílemi vrčí a cvrliká ventilátor k topení (na všechny stupně). Byl jsem s tím ve škodovce, vyčistili, promazali, cvrliká to vesele dál. Za nový ventilátor chtěli 5.000,-, bez práce.
Zatím nemám možnost se v tom hrabat sám (zima) a zjistit si, který ventilátor tam patří. Na auto kelly jsem viděl různé, jednoduché, dvojité, jakési sahary, provedení pro manuální klima atd., ceny od 1.100,- výše. Tak jsem se chtěl zeptat, jestli by mne mohl někdo nasměrovat, co by tam mohlo pasovat. Díky.

Předmět příspěvku: Re: 1.8T (manuální klima): Ventilátor k topení vrčí
OdeslatNapsal: 07.03.2011 09:58 

Pokouším se demontovat ventilátor k topení pod kastlíkem spouljezdce. Kastlík mám sundaný, kablíky vetilátoru taky, ale to je pro mne konečná. Netuším, jak sundat to černé plastové pouzdro (viz. foto), pod kterým se, snad, schovává ten cvrlikající hajzlík. Žádné šroubky tam nevidím, lomcuju s tím, ale ani se to nehne. Nevíte, jak na to?
A druhák, mohli byste někdo poslat jakýkoliv odkaz na ventilátor, který tam bude pasovat?
Děkuji.
Příloha:
ventilator k topeni.jpg
ventilator k topeni.jpg [ 253.08 KIB | Zobrazeno 564 krát ]

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté, nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]