Nejdou otevřít ZL dveře

Moderátoři: BigBang, Majk

fanymanie
Příspěvky: 8
Registrován: 14.05.2011 20:21

Re: Nejdou otevřít ZL dveře

Příspěvek od fanymanie »

Kony777 píše:Jo když jsem přehodil + - tak to nic neudělalo a funguje to jen na pin 1,2 zkoušel jsem to i na ostatní ale bez cvaknutí :-(
I na dotik lehce to nic neudělalo tak už jsem to podržel :-))
Budu to muset asi rozbýt úplně jinak to neotevřu :-(
To asi jo

fanymanie
Příspěvky: 8
Registrován: 14.05.2011 20:21

Re: Nejdou otevřít ZL dveře

Příspěvek od fanymanie »

Tak jak jsi dopadnul povedlo se..

Kony777
Příspěvky: 17
Registrován: 17.03.2010 18:57

Re: Nejdou otevřít ZL dveře

Příspěvek od Kony777 »

Ne zatím ne pořád zamčené potřeboval bych vědet kam dát šroubovák abych to zkusil rozbýt nechci poškodit úplně vše :-(

fanymanie
Příspěvky: 8
Registrován: 14.05.2011 20:21

Re: Nejdou otevřít ZL dveře

Příspěvek od fanymanie »

Co jsem kde vyčetl tak budeš muset asi vylomit ten motorek ale to jsi asi moc nepomůžeš.nedělal jsem (vyčetl tu možnost z jiného fora) tak to ti asi moc neporadím já to jen rozchodil el.
Tak hodně zdaru a dej vědět.



Měl jsem stejný problém... Zaseklé dveře u spolujezdce na O1 . Nešli z venku ani zevnitř... Částečně jsem teda odstrojil tapec jak už tu nikde na fóru bylo psáno... Taky jsem zkoušel vycvaknout to lanko u vnější kliky a nic.. Sešli se mi dva faktory přecvaknutý drát a motůrek kaput(zkoušel sem na něj přivést šťávu) Cvakal, ale už prostě neměl sílu... Musel jsem vylámat kryt motůrku a samotný motůrek vyloupnout z toho mechanizmu pak jsem jen zatáhl za lanko vnitřní páčky a dveře se otevřeli. Pak už jen vyměmńit zámek, nastavit drát a bylo hotovo. Každopádně je to prekérka a nikomu to nepřeju ;)

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“