Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté, nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: zadní dveře - rozbor
OdeslatNapsal: 18.12.2008 00:08 

Ahojte drazí kolegové,
prosím o pomoc - projížděl jsem internet jak pendolíno nádražím a všady jsem našel skoda_octavia_jaknato odkazy na rapid share, který už nefunguje ...
Vypadlo mi sklo na zadních dveřích (ne 5-tých) a já bych ho tam moc rád "svépomoci" dostal.
Prosím nemá někdo knížečku nebo nezná good odkaz, který ještě funguje?

skoda_octavia_jaknato rar

Předem moc díky

Předmět příspěvku: Re: zadní dveře - rozbor
OdeslatNapsal: 18.12.2008 00:23 

ááá beru zpět !!! mám to !!!

jinak pro ostatní

http://uloz.to/513698/octavia-jaknato.pdf

OdeslatNapsal: 27.07.2009 13:11 

mám takovej oříšek ... zadní levé dveře, do staženýho okýnka natekla voda, elektrické stahování nefungovalo a časem odešla asi komplet elektrika, centrál nereaguje a dveře sou furt zamčený a ze vnitř nejdou klikou odemčít ani otevřít, a co s tím ??? potřeboval bych se do dveří dostat aby se to dalo spravit, jenže jak, napadlo mě buď rozřezat tapec, odšroubovat nejde protože šroubky sou ze spodu a z boku, nebo mě napadlo odmontovat dveře z patnů, jenže jak pak přes tu záklapku za kterou se zamčou dveře ???

Octavia 2 2.0 TDI CR 103kW/320Nm 4x4 DSG

OdeslatNapsal: 30.07.2009 00:14 

Šroubky jsou dole a pod madlem ne? :o
Vím, že jsem to na něčem dělal zavřené, jen teď nevím, jestli to byla Octa nebo Bora.
Jinak si udělej háček, strč ho do mezírky kolem čudlíku, pootoč, vytáhni čudlík a máš odemčeno.

Zobrazit autorovy stránky  Profil

OdeslatNapsal: 03.08.2009 13:17 

Tak ja mam podobny problem, z niceho nic mi zacali dvere za spolujezdcem jit otevrit - zustaly zamcene v safelocku. Rozebral jsem tedy tapec, vyndal stahovacku a okno. Proud do konektoru k servomoturku v zamku jde, ale moturek nereaguje. Takze ja se ted musim nejak dostat abych odemknul ten zamek nejak mechanicky - musi to nejak prece jit...Nemate nekdo potuchy jak ho odemknout?

OdeslatNapsal: 06.08.2009 20:35 

A ten motůrek máš v pořádku? Ono, že tam jde proud neznamená, že to musí fungovat......

OdeslatNapsal: 28.08.2009 08:40 

No to je jasne a to je muj pripad, vypada to ze je moturek KO.

Ale ted je tu otazka jak otevrit dvere - jak premoci safe lock a moturek?

OdeslatNapsal: 01.12.2009 14:20 

mě se zase neodemykaj dálkovym dveře u řidiče, ale klíčem to jde, co to může být?

OdeslatNapsal: 01.12.2009 21:50 

SPD13TDI napsal:
mám takovej oříšek ... zadní levé dveře, do staženýho okýnka natekla voda, elektrické stahování nefungovalo a časem odešla asi komplet elektrika, centrál nereaguje a dveře sou furt zamčený a ze vnitř nejdou klikou odemčít ani otevřít, a co s tím ??? potřeboval bych se do dveří dostat aby se to dalo spravit, jenže jak, napadlo mě buď rozřezat tapec, odšroubovat nejde protože šroubky sou ze spodu a z boku, nebo mě napadlo odmontovat dveře z patnů, jenže jak pak přes tu záklapku za kterou se zamčou dveře ???

musíš sundat tapec jde to na zavřených blbě a pak zničit zámek aby to šlo odemknout jak se to za SAFEuje a nejde s tim nic dělat musí zámek novej občas pomohlo drátama pustit proud do moturku co ovládá SAFE ale moc často se to nepovede je to prostě KO jsou to piny ve svorkovnici ve sloupku č 3 žlutý a č 9 šedý POkud máš ale el stahování ovládá to řj co je v motorku stahování tskže stejně sundat tapec a najít tyhle dva dráty u ní. Nebo napojit dráty přímo na svorkovnici 6pólový na zámku dveří pin č1 a č2 a pustit tam 12V když nepomuže prohodit + a - pokud nepomuže zničit zámek a dát pak novej

OdeslatNapsal: 23.01.2010 19:41 

Mam stejny problem ale u ridice!Nekdo mi zamek nejspis pochroumal kdyz tam strcim klic nejde otocit ani doprava ani doleva. Nekdy ale na nejakou dobu zamek funguje a pak se to zas "sejfne" a musim pres spolujezdce.Nevite o nekom v Novem Jicine a okoli kdo by mi s tim pomohl???Dik.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté, nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]