osvětlení zavazadlového prostoru

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Uživatelský avatar
Foky
Příspěvky: 7
Registrován: 22.03.2012 11:23

osvětlení zavazadlového prostoru

Příspěvek od Foky »

Zdravím pánové.
Přestaly mi svítit obě světla v zavazadlovém prostoru, zkusil jsem vyměnit žárovky ale nepomohlo to. zřejmě bude problém někde na čidle, předpokládám že je někde u zámku, ale nikde jsem ho tam nenašel.
Poradíte mi někdo,??
Dík moc
Octavia II combi, 1,9 tdi, 77 Kw, 2006

mates-es
Příspěvky: 9
Registrován: 24.06.2011 16:16

Re: osvětlení zavazadlového prostoru

Příspěvek od mates-es »

Ahoj taky se mi to stalo OCT II 1,9 Tdi 2006 , většinou to není v čidle, ale v zámku kufru :( (většinou oxidací uvnitře zámku , který je kovový, zalisovaný a tudíž nerozebíratelný)
Jde to vyřešit jednoduše. Do kufrového zámku vedou tři dráty. Jeden je na impulz , druhý na zamknutí a třetí na kontrolku .
Jednoduše jsem propojil ukazatel otevřeného kufru s impulzem (rada na foru) a světla svítí stačí ti drátek který tam vsuneš do konektoru .Mám to tak cca 6 měsíců a vše funguje jak má . Dej vědět jestli ti to pomohlo

zdravím Mates

Uživatelský avatar
Foky
Příspěvky: 7
Registrován: 22.03.2012 11:23

Re: osvětlení zavazadlového prostoru

Příspěvek od Foky »

Díky moc za radu, určitě to vyzkouším a dám vědět.
Předpokládám žsprávně, že ten konektor je někde u zámku na 5. dveřích pod tapecírunkem? nebo jsem mimo?
Octavia II combi, 1,9 tdi, 77 Kw, 2006

mates-es
Příspěvky: 9
Registrován: 24.06.2011 16:16

Re: osvětlení zavazadlového prostoru

Příspěvek od mates-es »

Ano je to přímo u zámku dveří . Pod plastovým krytem chyceným na jednom šroubku u gumového madla kufru a na plechových sponkách které přiměřenou silou vycvakneš tahem od karoserie :D

Odpovědět

Zpět na „Interiér + eletro“