Stav počítadla km.

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Vláďa 1
Příspěvky: 67
Registrován: 01.04.2012 22:07

Stav počítadla km.

Příspěvek od Vláďa 1 »

Dnes jsem se dostal k Octavii combi, kterou jsem koupil v Německu. Jsem v šoku, auto je necelích 13 měsícu staré a u firmy najelo 96 612 Km. Tak pak kolik mají najeto auta v AAA :?: třeba dva roky stará ? To jsou snad všechna stočena. V bazaru není žádné auto se stavem 400 000 km po pěti letech provozu. :roll:

Uživatelský avatar
Majk
Příspěvky: 263
Registrován: 16.10.2008 09:44
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Stav počítadla km.

Příspěvek od Majk »

Každý ví, že se u nás stáčí kilometry. Ale to, že jedno auto má najeto za 13 měsíců přes 96000 km neznamená že to musí mít i všechna ostatní.
Nyní: Octavia II 1,9 TDI
Ex: Octavia 1,6i 75 kW

Rouballik
Příspěvky: 528
Registrován: 03.04.2010 16:51

Re: Stav počítadla km.

Příspěvek od Rouballik »

V německu je průměr cca 30 tis/rok v CZ máme asi 18tis/rok. A opravdu to odpovídá pokud nenarazíš na nějaký extrém jako u tebe.

Vláďa 1
Příspěvky: 67
Registrován: 01.04.2012 22:07

Re: Stav počítadla km.

Příspěvek od Vláďa 1 »

No to tak je , obchoďáci jezdí každý den třeba Praha -Brno cca 500 Km na otoč každý den. Nebo Ostravu cca 750 Km . Co pak ale v Německu co ?? :lol: To jsme někde jinde stačí si to hodit do počítače :!: Kolik hodin asi pracují při tomhle nájezdu km ???????????? :ugeek: :lol: :!:

voloda6
Příspěvky: 6
Registrován: 25.02.2009 18:48

Re: Stav počítadla km.

Příspěvek od voloda6 »

Ahoj, mám tú istú skúsenosť. Moja OII, 1,9TDi, DSG mala 11 mesiacov odo dňa predaja a najazdených 122 tis.kilometrov. Nemci jazdia a my sa čudujeme, že v autobazáre u nás majú všetky autá 85 až 152 tis.kilometrov. Z toho už som vyliečený preto, že ja mám služobné auto na ktorom ročne najazdím 22 tis. kilometrov a na súkromnej spomínanej OII ešte 20 tis. kilometrov. Matematicky mi teda nesedí ročný priemer 18 tis.kilometrov či už v ČR alebo SR. Mne to vychádza 40 až 45 tis. kilometrov ročne!!? Isté ale teda je, že každé auto či ho predáva bazar, súkromná osoba alebo priekupník má upravené kilometre. A zabudol som ešte na to, že v nemecku na každom aute jazdil starý pán na nákupy a v horšom prípade žena vozila deti len do školy a škôlky!!! Otázka : kde sú autá ako to moje, ktoré by v SRN malo za tri roky 500 tisíc kilometrov ???

Odpovědět

Zpět na „Interiér + eletro“