Světla pro denní svícení - rušení rádia

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
wda
Příspěvky: 1
Registrován: 16.05.2009 10:46

Světla pro denní svícení - rušení rádia

Příspěvek od wda »

Dobrý den, mám světla pro denní svícení dle normy RL E11 00 0033. Dvakrát 6 LED diod (bohužel přesný typ nebo výrobce vám neřeknu, nemám u sebe krabici). Po instalaci se mi stává, že světla ruší rádio a to i když jsou připojenu na jakékoliv napájení v autě. Jinak fungují bezvadně. Nemáte prosím zkušenosti nebo nápad co s tím? Nějaký odrušovací fitr? Díky za odpovědi

JHrom
Příspěvky: 1
Registrován: 20.07.2009 20:42

Re: Světla pro denní svícení - rušení rádia

Příspěvek od JHrom »

Dobrý den, stím rušením Vám asi neporadím, ale už delší dobu hledám někoho kdo má na OCTVII II namontovaná diodové světla pro denní svícení. Sháním postup (schéma) jejich připojení.Děkuji za odpověď.

ladislav 66
Příspěvky: 26
Registrován: 07.03.2010 16:07

Re: Světla pro denní svícení - rušení rádia

Příspěvek od ladislav 66 »

mám taky denní svícení a taky mi to ruší rádio. Byl jsem v několika servisech a nikdo neví co s tím. A výrobce, spíš dodavatel mi při reklamaci řekl, že se s tím nesetkal a ať si vyměním auto, že to bude autem.. Trochu to nechápu, co mi sdělil.
Chtěl jsem k tomu dennímu svícení napsat reccenzi a nebyla mi uznána..
Nechápu jak ty světla mohly dostat HOMOLOGACI.
Snad už jen obrátit se na černé ovce..
je jedno co je to za auto.. + od klíčku a - na parkovačky (a jestli je tam ještě jeden tak normál - )

Bazalbub
Příspěvky: 2
Registrován: 01.08.2010 21:38

Re: Světla pro denní svícení - rušení rádia

Příspěvek od Bazalbub »

Zdravím Vás,
taky mám světla s dením svícením a až do ted jsem si myslel že mám spatnou antenu po přečtení vaších tipů už vím že mám ten samý problém co tím?? budu se snežit to zjistit mám hodně dobré známe v autorizovaném servisu škoda tak uvidíme. Jo a ještě nevím proč mi někdy jedna strana diod svítí více než druhá zajímavé!!

ladislav 66
Příspěvky: 26
Registrován: 07.03.2010 16:07

Re: Světla pro denní svícení - rušení rádia

Příspěvek od ladislav 66 »

Bazalbub píše:Zdravím Vás,
taky mám světla s dením svícením a až do ted jsem si myslel že mám spatnou antenu po přečtení vaších tipů už vím že mám ten samý problém co tím?? budu se snežit to zjistit mám hodně dobré známe v autorizovaném servisu škoda tak uvidíme. Jo a ještě nevím proč mi někdy jedna strana diod svítí více než druhá zajímavé!!
S tím se nedá nic dělat.. prodává se odrušovací člen ale ten stojí ranec a stejně rušení přetrvává..
Jinak s tou svítivostí..ty světla musí být naštelovány stejně.. aby svítili stejně. Myslím tím náklon tech světel..
Jo a nové zjištění.. světla ruší příjem stanic i když jsou zapojeny na baterku kterou mám mimo vozidlo.. tzn rušení jde čistě vzduchem a né přes kabely..takže ten odrušovací člen je fakt k ničemu..cenově je ve finále lepší koupit dražší světla..a stávající vrátit..
Nedávno jsem zkoušel jinou anténu (ten bič) a je to lepší ale na autě dost nevzhledné a stejně když zajedu někam kde je jen o malinko horší signál tak to ruší..

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“