Zadní airbagy

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Rider1
Příspěvky: 3
Registrován: 18.10.2009 19:19
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Zadní airbagy

Příspěvek od Rider1 »

Zdravím zde na fóru . Chtěl bych se zeptat jestli se vůbec dávají do O II. zadní airbagy . Na stránkách Škody nejsou, přesto u některých bazarových kusů jsou psány .
Díky

Sparco
Příspěvky: 37
Registrován: 24.08.2009 12:09
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Puchov/Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní airbagy

Příspěvek od Sparco »

ziadne tam niesu, octavia ma max 6 airbagov a v bazaroch pisu niekedy ze ma aj 10, takze tomu never ;)
VW Passat Variant B5 1,9 TDi & Škoda Fabia Combi 1,2 HTP

Rider1
Příspěvky: 3
Registrován: 18.10.2009 19:19
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní airbagy

Příspěvek od Rider1 »

Uvažoval jsem o ,,Skautíku" , ale celkem mě zaráží, že zadní sedadla kde většinou sedí děti nejsou chráněná.
Bez airbagů se to dodává jen u nás, nebo i jinde ve světě ?

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Zadní airbagy

Příspěvek od notobi »

Rider1 píše:Uvažoval jsem o ,,Skautíku" , ale celkem mě zaráží, že zadní sedadla kde většinou sedí děti nejsou chráněná.
Bez airbagů se to dodává jen u nás, nebo i jinde ve světě ?
všude je to stejný
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

exosperatus
Příspěvky: 23
Registrován: 21.12.2009 23:52

Re: Zadní airbagy

Příspěvek od exosperatus »

Ahoj.Octavka II ma 8 airbagu,jestli to spatne nepocitam.2palubka,2predni sloupky,2 v prednich sedackach a dva velke hlavove co jsou ve strednim a zadnim sloupku.Ty velke hlavove nekteri pocitaji jako 4,protoze jsou ve strenim i zadnim sloupku,pak se dostanou na pocet 10.

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Zadní airbagy

Příspěvek od notobi »

špatně jen 6 dva přední (řidič spolujezdec) dva boční (řidič, spolujezdec) a dva hlavový ( levá pravá strana předek zadek)
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

exosperatus
Příspěvky: 23
Registrován: 21.12.2009 23:52

Re: Zadní airbagy

Příspěvek od exosperatus »

Aha,tak to jo.To me zase ve skodovce rekli kravinu,jako vzdy,kdyz se jich na neco zeptam.Zeptal jsem se,kolik tam mam airbagu,protoze kazdy pise neco jineho.Rekli mi,ze 8.Taky mi rikali,ze je problem tam dodat maxidota a navigaci columbus,ze to nebude fungovat.No a mam to tam 14dni namontovane a funguje to supr.Holt odbornici no.

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Zadní airbagy

Příspěvek od notobi »

exosperatus píše:Aha,tak to jo.To me zase ve skodovce rekli kravinu,jako vzdy,kdyz se jich na neco zeptam.Zeptal jsem se,kolik tam mam airbagu,protoze kazdy pise neco jineho.Rekli mi,ze 8.Taky mi rikali,ze je problem tam dodat maxidota a navigaci columbus,ze to nebude fungovat.No a mam to tam 14dni namontovane a funguje to supr.Holt odbornici no.
holt ne každej značkovej servis je dobrej ale všechno je to jen o ochotě platit si dobrý mechaniky
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Zamčeno

Zpět na „Interiér + eletro“