Líný start 1.9TDI 81kw

Moderátoři: BigBang, Majk

Uživatelský avatar
M.a.r.t.i.n
Příspěvky: 135
Registrován: 12.10.2008 15:30
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: blízko trasy Metra

Re: Líný start 1.9TDI 81kw

Příspěvek od M.a.r.t.i.n »

koknete spis na dieselpower tam je to lepší....
Skoda Octavia 1.9 TDi Elegance,AHF81kW,sprint 764,kat off,EGR off,vyčištěné sací potrubí

Uživatelský avatar
P.e.p.i.n
Příspěvky: 32
Registrován: 12.10.2008 22:01
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Příbramsko

Re: Líný start 1.9TDI 81kw

Příspěvek od P.e.p.i.n »

tdiracing2 píše:
M.a.r.t.i.n píše:hm, ale jo taky pravda, ja zatim z čerpadlem žadny problemy nemel, pořad delame turba......
přesně lidi jezděj na špatnou váhu dlouho a pak se přestanou regulovat lopatky,a to jim můžeš vykládat donekonečna je to turbo musí se točit,je to jak výkřik do tmy.já nikdy s turbem neměl potíže
hele já ti to řeknu takhle jezdim svižně turbo mi taky nikdy nezatuhlo...ale u předchozí Ibizy tak mi pořád padala do nouzáku...každej řikal zatuhlý lopatky...vyndal sem ho vyčistil a poŕád stejný...kluk z CHIPFORA co sem k nému jezdil na VAG tak taky už nevěděl baňka na turbu taky v cajku a turbo poŕád tlaćilo pŕes 1.6b sériový AFNkový nekecam...a jezdil sem s tim takhle pŕes rok a ten co to měl předemnou tak taky....ale nakonec se to ani nevyřešilo.....dopadla špatné celá Ibiza...Ale vétšinou je to fakt tou váhou..nebo vadnym N75 nebo stylem jízdy....turbo má bejt v tahu a hejbat se a ne jezdit Kadle Kadle....
Škoda Octavia TDi AGR,vstřiky SPRINT 764, upraven soft (132PS 292NM) NO SMOG NO FUN, spojka jednohmota ATD. stavitelný podvozek JOM,alu 18" leon Cupra R,přední vrtané zimmermany a desky ATE,zadní náprava kotoučová z 81kW vezre

tdiracing2
Příspěvky: 78
Registrován: 10.10.2008 20:10

Re: Líný start 1.9TDI 81kw

Příspěvek od tdiracing2 »

P.e.p.i.n píše:
tdiracing2 píše:
M.a.r.t.i.n píše:hm, ale jo taky pravda, ja zatim z čerpadlem žadny problemy nemel, pořad delame turba......
přesně lidi jezděj na špatnou váhu dlouho a pak se přestanou regulovat lopatky,a to jim můžeš vykládat donekonečna je to turbo musí se točit,je to jak výkřik do tmy.já nikdy s turbem neměl potíže
hele já ti to řeknu takhle jezdim svižně turbo mi taky nikdy nezatuhlo...ale u předchozí Ibizy tak mi pořád padala do nouzáku...každej řikal zatuhlý lopatky...vyndal sem ho vyčistil a poŕád stejný...kluk z CHIPFORA co sem k nému jezdil na VAG tak taky už nevěděl baňka na turbu taky v cajku a turbo poŕád tlaćilo pŕes 1.6b sériový AFNkový nekecam...a jezdil sem s tim takhle pŕes rok a ten co to měl předemnou tak taky....ale nakonec se to ani nevyřešilo.....dopadla špatné celá Ibiza...Ale vétšinou je to fakt tou váhou..nebo vadnym N75 nebo stylem jízdy....turbo má bejt v tahu a hejbat se a ne jezdit Kadle Kadle....
jj co to bylo za rok ta ibiza?

Uživatelský avatar
P.e.p.i.n
Příspěvky: 32
Registrován: 12.10.2008 22:01
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Příbramsko

Re: Líný start 1.9TDI 81kw

Příspěvek od P.e.p.i.n »

Ta Ibiza to byla rok 98,GT TDI 81kW
Škoda Octavia TDi AGR,vstřiky SPRINT 764, upraven soft (132PS 292NM) NO SMOG NO FUN, spojka jednohmota ATD. stavitelný podvozek JOM,alu 18" leon Cupra R,přední vrtané zimmermany a desky ATE,zadní náprava kotoučová z 81kW vezre

tdiracing2
Příspěvky: 78
Registrován: 10.10.2008 20:10

Re: Líný start 1.9TDI 81kw

Příspěvek od tdiracing2 »

P.e.p.i.n píše:Ta Ibiza to byla rok 98,GT TDI 81kW
tak že to mělo podtlak v řídící jednotce?

Uživatelský avatar
M.a.r.t.i.n
Příspěvky: 135
Registrován: 12.10.2008 15:30
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: blízko trasy Metra

Re: Líný start 1.9TDI 81kw

Příspěvek od M.a.r.t.i.n »

Já na svy octave mel jen zaseklou baňku na ovladani regulace a krasne sem ji rozchodil... ;) a ted to chodi porad.
Skoda Octavia 1.9 TDi Elegance,AHF81kW,sprint 764,kat off,EGR off,vyčištěné sací potrubí

Uživatelský avatar
P.e.p.i.n
Příspěvky: 32
Registrován: 12.10.2008 22:01
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Příbramsko

Re: Líný start 1.9TDI 81kw

Příspěvek od P.e.p.i.n »

tdiracing2 píše:
P.e.p.i.n píše:Ta Ibiza to byla rok 98,GT TDI 81kW
tak že to mělo podtlak v řídící jednotce?
jj mělo to to ćidlo v řídící jednotce...ale to prej bylo taky OK...
Škoda Octavia TDi AGR,vstřiky SPRINT 764, upraven soft (132PS 292NM) NO SMOG NO FUN, spojka jednohmota ATD. stavitelný podvozek JOM,alu 18" leon Cupra R,přední vrtané zimmermany a desky ATE,zadní náprava kotoučová z 81kW vezre

tdiracing2
Příspěvky: 78
Registrován: 10.10.2008 20:10

Re: Líný start 1.9TDI 81kw

Příspěvek od tdiracing2 »

tak to je přesně ta závada,vypadá že je v poho ale ono dává špatné info a tak to vypne,přesně tohle mě potrápilo ve ventu,dal sem jinou jednotku a fungovalo to a tak sem nechal vyměnit ventil a byl klid

Uživatelský avatar
P.e.p.i.n
Příspěvky: 32
Registrován: 12.10.2008 22:01
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Příbramsko

Re: Líný start 1.9TDI 81kw

Příspěvek od P.e.p.i.n »

tdiracing2 píše:tak to je přesně ta závada,vypadá že je v poho ale ono dává špatné info a tak to vypne,přesně tohle mě potrápilo ve ventu,dal sem jinou jednotku a fungovalo to a tak sem nechal vyměnit ventil a byl klid
No tak to jedině no...ale teď už mi to hlavu neláme... :D
Škoda Octavia TDi AGR,vstřiky SPRINT 764, upraven soft (132PS 292NM) NO SMOG NO FUN, spojka jednohmota ATD. stavitelný podvozek JOM,alu 18" leon Cupra R,přední vrtané zimmermany a desky ATE,zadní náprava kotoučová z 81kW vezre

greench
Příspěvky: 27
Registrován: 11.10.2008 13:11
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Líný start 1.9TDI 81kw

Příspěvek od greench »

Chlapi mam ten samy problem mam tdi 81 kw r.v 1999 197 000km za studena na drnc a za tepla mam problem nastartovat udelal jsem repas starteru a nepomohlo v boschi mi rekli ze je vybehane cerpadlo ze uz to nebude lepsi koupil jsem tam uplne nove a problem porad stejny vag je bez chyb..nekdy chytne hned a nekdy az za 5 sekund jsem uz uplne bezradny...muzete mi nekdo jeste poradit?????? :cry: :cry:

Zamčeno

Zpět na „Motory“