Problém motor

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
duo
Příspěvky: 8
Registrován: 07.02.2010 14:39

Problém motor

Příspěvek od duo »

Dobrý den, mám takový problém. Čistil jsem turbo a po namontování zpět jsem to jel projet, asi po 10km začal jít z výfuku bílí dým a otáčky vyjeli na maximum. Tak jsem rychle vypnul motor ale ještě zhruba 15 až 20 sec. to jelo. Teď nemůžu nastartovat.Mám combi 1.9 81kw. Nesetkal se stým někdo? Předem dík za každé rady.

Monty516
Příspěvky: 5
Registrován: 14.02.2010 21:30

Re: Problém motor

Příspěvek od Monty516 »

Tak to vypadá že ti to nejspíš vcuclo olej z IC..nejspíš motor KO :(

mat.1
Příspěvky: 46
Registrován: 19.02.2010 19:31

Re: Problém motor

Příspěvek od mat.1 »

Mrkni se na měrku oleje.pokud tam nic nebude tak těch 20s ti to jelo na olej. :?

duo
Příspěvky: 8
Registrován: 07.02.2010 14:39

Re: Problém motor

Příspěvek od duo »

Tak vás zdravím, Motor je KAPUT. Dlouho jsem přemýšlel jest li koupit nový nebo dát na repas, po dlouhé debatě z mechanikem co to bude dělat jsem se rozhodnul do repasu. Má to své plusy a mínusy. Koupě nového motoru bych si asi moc nepomohl proto že nikdo nevidí do motoru a pravdu taky nikdo neřekne. Mám možnost koupit havarovanou Octavii, ale nakonec to vyjde na SKORO stejné peníze. Chtěl jsem tu dát fotky toho motoru, ale jelikož to nebudu dělat tak je tu nemohu dát. Tak až příště budu chtít zas ušetřit peníze a udělat si to sám tak si to pořádně rozmyslím. Bude mě to ještě dlouho strašit. Tak zatím

Petr.75
Příspěvky: 20
Registrován: 27.12.2009 11:27
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém motor

Příspěvek od Petr.75 »

To je za poslední dobu druhý úplně stejný případ.Možná by bylo dobrý sem napsat jak tomu předejít.Vyčistit komplet intercooler nebo co ještě udělat aby s tohle nestalo??

Zamčeno

Zpět na „Motory“