Problém při startu za studena 1,8 T 110 Kw

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
bernyvole
Příspěvky: 1
Registrován: 24.08.2013 21:14
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Problém při startu za studena 1,8 T 110 Kw

Příspěvek od bernyvole »

Ahoj chci se zeptat jestli netušíte čím to může být mám motor 1,8 T 110 Kw v Audi A6 dável se hlavně do octavii.
Když startuju za studena tak to má velkou prodlevu snad 5 sekund jak diesel v zimě. Když to nechytne a otočím znova klíčkem chytne to na drc.. Otáčky mi nekolísají.
Když už nastartuju vypnu a nastartuju znovu zas bez problému. takže vždy když auto stojí dýl než 20 min....

jen bych podotkl že mám někde na předu u výfuku dírku jestli by to třeba nebylo lambdou že má mylné informace.


děkuji za info chci to totiž v pondělí vyřešit.

trolco
Příspěvky: 7
Registrován: 27.03.2013 13:16
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Problém při startu za studena 1,8 T 110 Kw

Příspěvek od trolco »

Mam 1.8T agu.a tiez mi to strtuje podobne ako tebe, cim viac sa ochladi tym horsie ale druhy start je uz dobry...Lambda myslim ze na studeny motor nema ziaden vplyv

VWshop.cz
Příspěvky: 207
Registrován: 06.04.2012 21:14

Re: Problém při startu za studena 1,8 T 110 Kw

Příspěvek od VWshop.cz »

Dírka ale vliv mit může. Dvakrát tu díru obtoč nějakou páskou a nastartuj a uvidíš. Hlavně jí pak sundej.

dzonyy
Příspěvky: 26
Registrován: 13.10.2013 00:47
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Problém při startu za studena 1,8 T 110 Kw

Příspěvek od dzonyy »

,,Dírkaˇˇ nemá žiaden vplyv na štartovanie !!! Tak isto sonda u studeného motora nemá žiaden vplyv. Napojiť diagnostiku, skontrolovat, Ďalej skontrolovať pal. čepadlo, paliv. filter, relé palivového čerpadla (oklamať motor, a najprv dotlačiť benzín, buď pomocou diagnostiky, alebo prepojením relátka) Skontrolovať štartér (vôla v ložiskách), kontrola snímača teploty ( u veľa áut sú snímače zamenené, rôzne náhrady, najčastejšie nesprávny typ), skontroluj aj podtlakovú hadicu medzi sacím potrubím a brz. posilovačom, veľmi často praská v mieste spätného ventilu a prisáva vzduch. Vyčistiť škriacu klapku a nastaviť základnú polohu.Ešte otázka, chytí to po tých 5 sekundách , keď to podržíš dlhšie ???

Odpovědět

Zpět na „Motory“