Problém se startováním 1.9 TDI

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
patrikt
Příspěvky: 1
Registrován: 02.05.2010 20:17

Problém se startováním 1.9 TDI

Příspěvek od patrikt »

zdravím vás všechny. Mám takový problém se startováním za studena.....když ráno příjdu a chci nastartovat tak nažhaví v pohodě ale pak když chci otočit dál a startovat tak tam jen něco cvakne... a nic ... ale když nastartuju až tak na 5x a jedu někam tak za tepla už startuje lépe. baterku jsem zkoušel dávat novou a nic..... přemýšlel jsem zda by to nemohlo být spínací skříňkou nebo žhavícími svíčkami...... v servisu si ti ´´odbornící ´´ neví rady...když jsem jim to tam nechal tak rozebrali startér a něco tam počistili nebo co a chvíli byl klid startovala dobře a teď to opět nestartuje.... prosím moc o radu už jsem z toho na nervy..... jinak auto naprosto zachovalé ....najeto 10 tis km...... málo využívané takže mě to udivuje. předem dík

fischboy
Příspěvky: 3
Registrován: 12.04.2010 00:31

Re: Problém se startováním 1.9 TDI

Příspěvek od fischboy »

Kdyby to byly žhavící svíčky tak by jste startoval startér by se točil ale auto by špatně chytalo to znamená až po několikátém otočení 1 svíčka špatná = při teplotě nad nulou nepoznatelné, 2 žhavící svíčky horší startování ale nastartuje se 3 velká krize start sázka do loterie :-) . Volil bych startér a to né v autorizovaném servisu ale u autoelektrikářů ať startér rozeberou a zrepasujou je to jediná věc která by mohla být špatná . Jediné co bych podstoupil před touto operací je kontrola přívodového kabelu ke startéru jestli je v pořádku.

Zamčeno

Zpět na „Motory“