Vyreznutí typu motoru...

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
Octavie 1.9 TDI 66kw
Příspěvky: 9
Registrován: 27.11.2012 19:01

Vyreznutí typu motoru...

Příspěvek od Octavie 1.9 TDI 66kw »

Zdravim,
u motoru AGR rv.99 mi vyrezl typ motoru,na obnovení typu je potřeba evidenčka kde je potřeba aby bylo vidět aspoň jedno písmeno,aby mohli vyrazit nový typ na STKáčku...jenže ja to mám tak vyrezlí že tam nemám nic... Tím pádem by se prý muselo přímo do Škodovky aby schvalily že se jedná o ten typ motoru a že není z čórky... Stalo se vám to a jak jste to řešili?Díky

PS:Do Škodovky a platit píčov.ny se mi fakt nechce...

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyreznutí typu motoru...

Příspěvek od BigBang »

ty jsi to auto koupil a přihlašuješ nebo proč to řešíš? A i kdyby byl z čorky, tak jak to poznaj? vždyť tam je „AGR“ a nic moc víc...

o vyrezlym kódu motoru slyšim poprvý :shock:
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

Uživatelský avatar
r3dbull
Příspěvky: 294
Registrován: 27.05.2011 00:00
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyreznutí typu motoru...

Příspěvek od r3dbull »

taky mam 1.9 tdi agr na motoru zadny kod neni nemyslis vin kod na kastli jak je vyrazeny u sterace

Octavie 1.9 TDI 66kw
Příspěvky: 9
Registrován: 27.11.2012 19:01

Re: Vyreznutí typu motoru...

Příspěvek od Octavie 1.9 TDI 66kw »

jj,koupil jsem ji a ted kdybych ji chtel prodat,nebo na technickou,tak to je problem.... je tam vyrazino AGR jako typ motoru (a cislo) ale cislo uz ted nikoho nezajima.... jde hlavne o typ a kdyz to tam neni,tak to je problem... Je to vyrazeny na bloku motoru u prevodovky.... On ten predchozi majitel jezdil v soli bez spodniho krytu motoru a tak to vyrezlo...

Hanso3
Příspěvky: 19
Registrován: 16.04.2012 20:06

Re: Vyreznutí typu motoru...

Příspěvek od Hanso3 »

Když jsem si před 2,5 roku koupil Octu s AGRkem rok 99, a přijel na STK udělat evidenčku, tak jsem taky měl totálně vyrezlej kód motoru, nešlo přečíst nic. Sice se na mě mechanik díval jak na dealera a zloděje a já na něj zase jako na hňupa, protože kus plíšku nemůže vydržet cca 12 let aniž by nevyrezl, ale nakonec mi to dal a já odjel. Záleží spíš na koho natrefíš v STK, zkus objet pár STKaček a oni ti to někde napíšou, neboj.

Odpovědět

Zpět na „Motory“