náhradní režim

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
lacatej
Příspěvky: 3
Registrován: 27.11.2013 10:51
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

náhradní režim

Příspěvek od lacatej »

Dobrý den, mám problém s Octavia II 1,6 TDI, 77 kw, rok 2009. Při jízdě padá do náhradního režimu, bliká žhavení a otáčky se zastaví na cca 2500 a svítí DPF filtr. Diagnostika hází: Neznámý chybový kód. Na fórum jsem našel už nějaké typy tak jsem vyzkoušel vyměnit EGR ventil, váhu vzduchu, senzor odchylku tlaku a udělal jsem regeneraci DPF filtru. Po tomto všem DPF filtr přestal svítit, auto jede chvíli normálně a pak zase bliká žhavení a auto skočí do náhradního režimu, když auto chcípnu a znovu nastartuji tak auto zase jede chvíli. Poraďte prosím co s tím, už si nevím rady. Děkuji předem za odpovědi.

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: náhradní režim

Příspěvek od milhausek »

pořádnou diagnostiku!
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

lacatej
Příspěvky: 3
Registrován: 27.11.2013 10:51
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: náhradní režim

Příspěvek od lacatej »

Mam vaga a kamarad mi půjčil Atal, ten píše to samé skoro

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: náhradní režim

Příspěvek od milhausek »

pořádná diagnostika nemůže napsat neznámý kod!!! jestli chceš tak ti to napichnu
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

Odpovědět

Zpět na „Motory“