Octavia 2 77kw vibrace od motoru(otresy na volnoveh)

Moderátoři: BigBang, Majk

Odpovědět
21Matrix
Příspěvky: 1
Registrován: 05.06.2014 02:32
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Octavia 2 77kw vibrace od motoru(otresy na volnoveh)

Příspěvek od 21Matrix »

Zdravim,koupil jsem si octavii 2 77kw,a nezdaji se mi takove jemne vibrace ci otresy od motoru na volnobeh,jinak jede suprove spis az moc tak si myslim jestli neni cipnuta.Da se to nejak poznat jestli je cipla.Dekuji za rady.

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Octavia 2 77kw vibrace od motoru(otresy na volnoveh)

Příspěvek od BigBang »

Ty sám nemáš šanci to nějak poznat. Jedině odbrzdit nebo porovnat SW... Na volnoběh se to občas zaklepe při neutrálu, pokud máš vyšlápnutou spojku tak nic? To by mohla bejt dvouhmota ;) Na Sharanu mi to dělá taky a už jsem s tím najel 50t km :D Hlavně nepodtáčet a bude držet ;)
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

maiff
Příspěvky: 1
Registrován: 20.06.2014 21:10
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Octavia 2 77kw vibrace od motoru(otresy na volnoveh)

Příspěvek od maiff »

Ahoj, mam podobny problem...asi v 1350 otackach (dle diagnostiky) mam nepatrne vibrace. na budiku 240tis poctive v zime delana komplet spojka setrvak atd... od te doby asi 10 tis najeto. myslel jsem ze to muzou byt aj vstriky tak jsem sehnal jine vymenil sice maji lepsi hodnoty ale asi nejsou taky 100%. nekdo rika nevyvazeny setrvak nekdo ze to jsou vstriky. hodny vstriku muzu poslat sem! .... Poradi nekdo?
Přílohy
vstriky.jpg

Odpovědět

Zpět na „Motory“