News News of Motory

Site map of Motory » Fórum : Motory

[ Celkem témat 430 Přejít na stránku 1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 43

Zpráva
 Předmět příspěvku: skubani motoru
OdeslatNapsal: 02.11.2012 21:43 
Ahojte, potreboval; bych poradit, mam Octaviu vRS WRC edice 100/100 1.8 T 20v 2002 rok vyroby. Pri nastartovani motoru za studena po chvilce motor zacne divne skubat, jako by bublalo, otacky divne kolisaji mezi 750 a 1100, cele auto se divne trese. Pri zahrati motoru na pracovni teplotu to prestane, ale pri jizde a hlavne pri ubrani plynu to sem tam skube jako kdy by nespaloval motor tak jak ma. Jsou tam nove svicky a ...

Read more : skubani motoru | Zobrazení : 611 | Odpovědi : 4

Předmět příspěvku: padá teplota
OdeslatNapsal: 30.10.2012 16:23 
Ahoj dnes jsem měl na opravě š. Octv. 1.9 tdi. 81 kw rv. 2003. Neměla se ohřívat. vyměnil jsem termostat, jedu to projet, a autovylezlo na nějakejch 70 stupňů a když to rozvalim tak chladne, až na 50 stup. když stojím a zahřejvám motor přidáním plynu tak auto ohřeju na požadovaných 90. I podle diagnostiky. Jakmile se rozjedu opět chladne a ani za prd ho neohřeju. podle diagnostiky není chyba ani v čidlech ani na ...

Read more : padá teplota | Zobrazení : 333 | Odpovědi : 1

Předmět příspěvku: spokovy spinac
OdeslatNapsal: 18.10.2012 17:53 
zdravim skodovaky.muj dvorni mechanik mi na aute vymenil spojkovy spinac,ukazoval to vag,pry reguluje otacky.chci se zeptat-kdyz na volnobeh seslapnu spojku a pridam plyn a uberu,krasne rychle to reaguje oproti tomu kdy seslapla neni.ale kdyz treba jedu vyradim a spjku seslapnu a pridam plyn tak to reaguje pomalu jako driv,to je normal ze to dela jen kdyz auto stoji???a jeste neco,loni mi menil zhavicky vse ok a ted i kdyz je rano 8 stupnu auto zhavi ...

Read more : spokovy spinac | Zobrazení : 186 | Odpovědi : 1

Předmět příspěvku: Ztráta výkonu
OdeslatNapsal: 14.10.2012 11:57 
Zdravím všechny.Mám dotaz na mojí 1.9 Tdi 66 Kw r.v.2000.
Když jedu cca 120 tak se rychlost jako by zastaví a nechce jet více.
Připojil jsem to na diagnostiku a vyhodilo to tuto hlášku:

17958 Charge Pressure : Control Deviation P 1550-35-10 Sporadická

Myslím si,že je to buď zanesené turbo nebo N75.
Měli jste někdo taky takový problém co s tím.( Váha vzduchu to asi nebude,měnil jsem ji před cca 6 měsící).

Děkuji všem za ...

Read more : Ztráta výkonu | Zobrazení : 458 | Odpovědi : 1

Předmět příspěvku: 1.9 TDI 81kw Cuká při startu
OdeslatNapsal: 13.10.2012 09:23 
Zravim problém je takovej že auto při startu celkem ošklivě škube ale startuje celkem rychle. Už sem koukal na průhlednou hadičku vedení paliva a jdou tam malinkatý bublinky. Kde to teda nejčastěji přisává vzduch? Nebo čím by to ještě mohlo bejt?

Read more : 1.9 TDI 81kw Cuká při startu | Zobrazení : 477 | Odpovědi : 2

Předmět příspěvku: Tah turba
OdeslatNapsal: 09.10.2012 17:04 
Ahoj upozorňuji předem nejsem žádný odborník :) K mému problému mám octavii com 1,9 TDi 2003, 81 kw ASV. Asi před rokem mi začala padat do nouzáku kolem 3000 ot a přečetl jsem o tom co se dalo. jelikož nebyly finance přistoupil jsem na opravu až letos. Takže mam cele nové rozvody vyměněny vše filtry, podtlak ventil a VYČIŠTĚNÉ TURBO. Problém je že před opravou ( i ...

Read more : Tah turba | Zobrazení : 821 | Odpovědi : 4

Předmět příspěvku: Svítí EPC
OdeslatNapsal: 27.09.2012 16:13 
Zdravím potřeboval bych pomoci.
Svítí mi kontrolka EPC na diagnostice to vyhazuje závadu číslo 16955 což je brzdový spínač. Spínače už jsem vyměnil 2 a dělá to pořád.
P.S brzdové světla fungujou v pořádku.

Když smažu chyby tak po deseti sešlápnutí někdy 15 se mi EPC opět rozsvítí.
Už vůbec netuším kde hledat....neměl někdo podobný problém?

Děkuji za info

Read more : Svítí EPC | Zobrazení : 517 | Odpovědi : 1

Předmět příspěvku: Cvakání za studena.
OdeslatNapsal: 26.09.2012 23:02 
Ahoj, chci se poptat.. Koupil jsem octavku 1.9 TDi 81kw chip na 106kw.. Při nastartování za studena cca na 3 vteřiny motor zacvaká a pak ztichne.. Měnil jsem olej, dával jsem 5W40.. Po výměně to stále dělá. Může někdo poradit, co s tím, dokud je to možno zachránit, když to dělá "zatim" za studena??? Díky za odpovědi všem ;)

Read more : Cvakání za studena. | Zobrazení : 632 | Odpovědi : 7

Předmět příspěvku: startér
OdeslatNapsal: 18.09.2012 21:27 
Ahoj kluci,
Potřebuju poradit. Mám v okte startér s pastorkem který má 10 zubu. Už toho má celkem dost a potřeboval by repas. Mám možnost koupit startér VALEO s pastorkem který má 11 zubu. Bude mi tam pasovat???
Pokud ano bude nějaký rozdíl v tom že má 11 zubu? Bude točit rychleji?
Za každou radu děkuju

Read more : startér | Zobrazení : 187 | Odpovědi : 1

Předmět příspěvku: help prosim
OdeslatNapsal: 09.09.2012 11:11 
tak uz jsem zoufala.mechanik vymenil filtr,vycistil sito v nadrzi a auto proste nejede.chyti jede uplne normalne a potom zacne starsne skubat a rozsviti se oranzova kontrolka trojuhelnik a sipka kolem nej,podle me to je taky kontrolka na asr.nemate nekdo zkusenosti?uz drive se mi tato kontroka rozsvitila kdyz auto prestalo tahnout,vymenil se filtr a vse ok.ale ted nic nepomaha.help prosim

Read more : help prosim | Zobrazení : 443 | Odpovědi : 6

[ Celkem témat 430 Přejít na stránku 1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 43

Last 10 active topics

Motory

Žádné nové příspěvky bliká kontrolka vody
Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky Fabia I 1.2 HTP 47kw rok v. 2006 - signalizace zavady motoru

Pokec & Zábava

Žádné nové příspěvky Výběr auta pro rodinu

Motory

Žádné nové příspěvky svítí kontrolka na vodu

Náhradní díly a doplňky

Žádné nové příspěvky koupím : jednotka stahovačky octavia I
Žádné nové příspěvky Prodám díly anglicke fabie 1.4 16v 74kw a 1,9 tdi ATD 74 kW

Exteriér + styling

Žádné nové příspěvky HOD žárovky

Interiér + eletro

Žádné nové příspěvky O2 1.9 Tdi sviti symbol volantu oranžově a symbol smyku

Felicia

Žádné nové příspěvky Zavzdušnení/HBV/Přední brzdy ?

Auto-Hifi

Žádné nové příspěvky P: Blaupunkt Tele Atlas TomTom Osteuropa TravelPilot E (EX)

Přihlásit se

Uživatelské jméno:   Heslo:   Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě  

Statistiky

Statistiky

Celkem příspěvků 26595 | Celkem témat 8205 | Celkem členů 9646

Nejlevnější alu kola Škoda skladem od Moje Elektrony.cz
Nabízíme profesionální odstranění DPF se zárukou. Nechte vaše vozidlo opět volně dýchat.
Sháníte levné povinné ručení? - povinné ručení srovnání Vám pomůže.