News News of Motory

Site map of Motory » Fórum : Motory

[ Celkem témat 444 Přejít na stránku 1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 45

Zpráva
 Předmět příspěvku: pokles vykonu
OdeslatNapsal: 20.01.2013 16:04 
Zdravim vsechny priznivce, mam jednickovou octavii 1.9 TDI 81kw a pred par dny kyz jsem jel po dalnici, tak mi najednou sel vykon dolu...
Rozjedu auto uplne v pohode vse v otackach jako vzdy ale jak se mi dostane na rychlost cca 105-110km/h najednou je z toho auta lenoch a uz nechce jet vic :( Kdyz je plyn na podlaze auto proste nejede a pomaloucku lenive se ...

Read more : pokles vykonu | Zobrazení : 1152 | Odpovědi : 12

Předmět příspěvku: Poraďte prosím
OdeslatNapsal: 12.01.2013 14:54 
Ahoj chlapi. Chtěl bych se zeptat mám octavii 81kW rok výroby 2002 a mám takový divný problém. Auto má krásných 90 stupnů ale nechce mi foukat teplý vzduch na nohy.Když je teplota pod -3 tak mám omrzliny. Když jsem to dal na pc tak mi to píše defekt klapky v71.
Chci se zeptat kde jí najdu a jestli to může dělat ta klapka popřípadě jak se to dá opravit, a ještě jeden problém když jedu ...

Read more : Poraďte prosím | Zobrazení : 180 | Odpovědi : 0

Předmět příspěvku: Častý problém s 1.6 GLX popř SR a řešení
OdeslatNapsal: 04.01.2013 21:50 
Nazdar všem 8-) ,

Nedávno jsem řešil na obou autech (Octavia - GLX 1.6 74kW >AEH<); (Bora - 1.6 SR 74kW>AKL<) problémy s motory, tak se chci podělit o vyřešení. Motory normálně šlapaly jak hodinky a po nějakém čase přestaly táhnout, přišlo kolísání otáček, samovolné zvyšování otáček tzn. motor chvilu běžel normálně a z ničeho nic otáčky samy vylítly až ku 4500 otáčkám, cukání při rozjezdech apod. ...

Read more : Častý problém s 1.6 GLX popř SR a řešení | Zobrazení : 1421 | Odpovědi : 1

Předmět příspěvku: cidlo teploty
OdeslatNapsal: 20.12.2012 10:31 
jeden uzivatel mi tady poradil s tim,ze moje oktavka treba nezhavi proto,ze je spatne cidlo a vypada to,ze mel pravdu.po odpojeni cidla auto zase zhavi.ale strasne dlouho,je to tim,ze nema signal z toho cidla o teplote a proto zhavi na maximalni hodnotu,jinak mamk strach to cidlo menit,aby to bylo opravdi tim.proc budik na teplotu kazoval v pohode a pocitac neukazal chybu na cidle,kdyz jew spatne?

Read more : cidlo teploty | Zobrazení : 469 | Odpovědi : 3

Předmět příspěvku: zhavici svicky
OdeslatNapsal: 04.12.2012 11:45 
zdravim.ted jak teplota pada dolu,tak jsem si vsimla,ze mi auto strasne dlouho zhavi,treva 8 vterin,driv tak 4 a ta delka byla i kdy teplota byla treba 8 stupnu nad nulou.i to hur chyta.zhavice jsou vsechyn necely rok stare.je mozne ze by odesli,znacka bosch.taky jsme nekde cetla,ze je muze znicit nastaveni predvstriku,coz mi optavdu delali.help prosim,diky

Read more : zhavici svicky | Zobrazení : 488 | Odpovědi : 11

Předmět příspěvku: netopí-prosím o radu
OdeslatNapsal: 14.12.2012 17:05 
Mám O1 1,9tdi 81kW a nejde mi topení.Po startu se motor ohřeje na 80 st. a pak začne topit. Zastavím a topení se začne ochlazovat,až fouká úpně ledový vzduch. Když sešlápnu plyn tak to zase začne topit,ale jen v otáčkach.Tak jsem to řešil! Nejprve jsem vyměnil termostat,pak vodní pumpu a nakonec jsem vyměnil radiátor a i po takovém experimentování jsem topeni nerozjel. Tak jsem tam nalel nějakou sračku která by měla uvolnit vodní kámen a ...

Read more : netopí-prosím o radu | Zobrazení : 1271 | Odpovědi : 6

Předmět příspěvku: Kontrolka mazání
OdeslatNapsal: 12.12.2012 15:01 
Ahoj lidi potřeboval bych poradit. Koupil jsem octavii rok výroby 2002 81kW. a při koupi jsem si nevšiml že nesvítí kontrolka oleje. Auto jsem napojil na pc a dal kontrolu palubní desky a když se měla rozsvítit kontrolka mazání tak byla tama a kontrolka mlaý tlak oleje taky nesvítila.Kontrolka nesvítí ani když otočím klíčkem a chci nastartovat. Nevíte kde by mohla být chyba?Bojím se abych to nezadřel. Děkuji za odpověď.

Read more : Kontrolka mazání | Zobrazení : 631 | Odpovědi : 5

Předmět příspěvku: prosim pomoc-řazeni spojka
OdeslatNapsal: 11.12.2012 00:35 
Dobry den chtel bych se zeptat co se mohlo stat

Zničeho nic je něco s řazenim misto 1čky je 3ka mista 2ky je 4ka,jednička zařadit nejde a ani zpatečka,řadici paka je hodne volna
ajde řadit bez spojky,prosim o rady Diky.

Read more : prosim pomoc-řazeni spojka | Zobrazení : 403 | Odpovědi : 3

Předmět příspěvku: otavia tdi problém
OdeslatNapsal: 09.12.2012 19:17 
zdar octávka 2000 tdi 66kw blbě startuje když chytne tak nejde do toček kolem 3 tis to začne mlátit a hnědě kouřit rozvody sedí nafta je taky ok dnes jsem vyndal čerpadlo a skusím dát jiný nenapadá vás co by to mohlo bejt dál kdyby to nebylo čerpadlem????dík

Read more : otavia tdi problém | Zobrazení : 469 | Odpovědi : 0

Předmět příspěvku: Rozvody 1.9 tdi 66kw VS 1.9 tdi PD 74 kw
OdeslatNapsal: 09.12.2012 15:01 
Zdravim vás,potřeboval bych poradit... Koupil jsem Octavii 1.9 TDI 66 kw motor AGR r.v. 99 Chci udělat rozvody (za studena jsou už dost slyšet) a našel jsem doma rozvody na 1.9 TDI PD 74kw,můžete mi prosím někdo poradit jestli nejsou náhodou stejný,nebo aspoň vodní pumpa?Popřípadě jestli bych mohl něco použít?

Read more : Rozvody 1.9 tdi 66kw VS 1.9 tdi PD 74 kw | Zobrazení : 4719 | Odpovědi : 9

[ Celkem témat 444 Přejít na stránku 1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 45

Last 10 active topics

Fabia II

Žádné nové příspěvky Problém s ABS
Zobrazit poslední příspěvek

Roomster

Žádné nové příspěvky Roomster 1,2 TSI - zkušenosti a doporučení

Náhradní díly a doplňky

Žádné nové příspěvky Prodám kotouče a destičky
Žádné nové příspěvky ORG RS Spoiler kridlo tuning Skoda Octavia 3 III 12-15 NOVE

Motory

Žádné nové příspěvky Rada o koupi spojkové sady

Pokec & Zábava

Žádné nové příspěvky Dotazník na Bakalářskou práci

Ostatní díly a bazar

Žádné nové příspěvky Samolepky Baby on board

Motory

Žádné nové příspěvky Škoda fabia 1.2htp 47kw bouchání u řadící páky

Interiér + eletro

Žádné nové příspěvky Předělaní centrálu, vystřelovací klíč

Podvozek a kola

Žádné nové příspěvky Al kola Gigaro

Přihlásit se

Uživatelské jméno:   Heslo:   Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě  

Statistiky

Statistiky

Celkem příspěvků 27068 | Celkem témat 8361 | Celkem členů 9818

Nejlevnější alu kola Škoda skladem od Moje Elektrony.cz
Nabízíme profesionální odstranění DPF se zárukou. Nechte vaše vozidlo opět volně dýchat.
Sháníte levné povinné ručení? - povinné ručení srovnání Vám pomůže.