News News of Motory

Site map of Motory » Fórum : Motory

[ Celkem témat 422 Přejít na stránku 1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 43

Zpráva
 Předmět příspěvku: startér
OdeslatNapsal: 18.09.2012 21:27 
Ahoj kluci,
Potřebuju poradit. Mám v okte startér s pastorkem který má 10 zubu. Už toho má celkem dost a potřeboval by repas. Mám možnost koupit startér VALEO s pastorkem který má 11 zubu. Bude mi tam pasovat???
Pokud ano bude nějaký rozdíl v tom že má 11 zubu? Bude točit rychleji?
Za každou radu děkuju

Read more : startér | Zobrazení : 184 | Odpovědi : 1

Předmět příspěvku: help prosim
OdeslatNapsal: 09.09.2012 11:11 
tak uz jsem zoufala.mechanik vymenil filtr,vycistil sito v nadrzi a auto proste nejede.chyti jede uplne normalne a potom zacne starsne skubat a rozsviti se oranzova kontrolka trojuhelnik a sipka kolem nej,podle me to je taky kontrolka na asr.nemate nekdo zkusenosti?uz drive se mi tato kontroka rozsvitila kdyz auto prestalo tahnout,vymenil se filtr a vse ok.ale ted nic nepomaha.help prosim

Read more : help prosim | Zobrazení : 413 | Odpovědi : 6

Předmět příspěvku: nechce chytit
OdeslatNapsal: 08.09.2012 13:10 
ahoj.tak filtr vymenen vycisteno i sito v nadrzi a auto uz nechyti vube.styka styka potom treba na par vterin chytne ale zase po chvilce zdechne.prosim moc o radu,je to zavzdusnene nebo co,jinak to cukani ze to nechtelo ject asi bylo opravdu ucpanym sitem v nadrzi.jak jsme vymenili filtr tak nafta odsavackou z nadrze nesla za nic nasat,jak se vycistilo sito tak nasat sla.ale k cerpadlu proste asi nejde

Read more : nechce chytit | Zobrazení : 403 | Odpovědi : 3

Předmět příspěvku: Startér- při studeným motoru zůstává viset..
OdeslatNapsal: 03.09.2012 04:38 
zdravim, mám problém se startérem, vždy když je studený motor, tak při prvním nastartování zůstane viset.., po vypnutí motoru, a opětovném nastartování je vše v pořádku..! ve startéru je vše zrepasováno.. cívka, uhlíky... prostě všecko..! a pořád to dělá. Nevíte někdo náhodou co by to mohlo dělat??

Read more : Startér- při studeným motoru zůstává viset.. | Zobrazení : 159 | Odpovědi : 0

Předmět příspěvku: vypadává turbo,do nouzáku nepadá
OdeslatNapsal: 02.09.2012 01:20 
zdravim všechny
prosím o možnou pomoc nebo radu
mám oct 1.9 TDI 81kw org. 2003
moje turbo je asi ufon :twisted: při normální klidné jízdě ho slyšim jak si pohvizduje,ale jak mu dám pod ocas tak si stále jede svou pohodu (klidně a slabě).Zničeho nic jsem přišel o ten úžasnej turbo efekt.Turbo mám rok po čištění.Do nouzáku nepadam,naklápění lopatek jde,neobvyklost :jsem dva měsíce po filtrech a náplních ...

Read more : vypadává turbo,do nouzáku nepadá | Zobrazení : 741 | Odpovědi : 8

Předmět příspěvku: Netáhne
OdeslatNapsal: 01.09.2012 17:13 
Ahoj,
před rokem jsem zakoupil Octavii 1,9TDI 66KW a mám problém,nejede jak by měla. Neakceleruje a moc baští,cca 7l na 100Km.
Diagnostika nic neukázala,olej filtr měněn,ale nenaplní se,je v něm nafty po dně,plovák v nádrži taky měněn,váha OK,čidla prohozeny,beze změn,vzduch. filtr OK,svíčky nové,vzduch klapka k turbu vyčištěna,tak nevím a potřebuju radu než se pustím do vstřiků.Musím hodně šlapat aby vyjela kopec,nezačoudí.Když se rozhoupe,tak v poho,ale nesmí přijít stoupání ...

Read more : Netáhne | Zobrazení : 832 | Odpovědi : 9

Předmět příspěvku: cukani motoru
OdeslatNapsal: 01.09.2012 14:16 
zdravim lidicky....prosim pomozte,mam oktavii 1,9 tdi 81 kw a uz par dni pri jizde hlavne kdyz potrebuju predjet starsne cuka.k tomu se rosvitila kontrolka na asr.je mozne ze to bude naftovy filtr?a proc kontrolka asr?vsem moc dekuji za rady

Read more : cukani motoru | Zobrazení : 347 | Odpovědi : 1

Předmět příspěvku: teple starty - potrebuju radu :-/
OdeslatNapsal: 26.08.2012 20:50 
Zdravim, je vas tu hodne co se vtom vyznate, tak mi snad pomuzete... chlapek me rekl ze pres vag to de jen u novejsich modelu 2000+. ze u starsich se musi vytahnout ridici jednotka a nejak pokombit... je to pravda nebo na me chce jen vydelat penize? chce za to 2200kc...jsem soustruznik tak premyslim ze si starter zrepasuju, delal to nekdo z vas??? dekuju za kazdou radu

Read more : teple starty - potrebuju radu :-/ | Zobrazení : 656 | Odpovědi : 7

Předmět příspěvku: olej v motoru
OdeslatNapsal: 24.08.2012 19:57 
zdrávím... mám octavii 1.6 55KW. začalo to tím,že jsem musel každý dva týdny kupovat olej do motoru,takhle to fungovalo cca 3 měsice.... ted mě nefunguje jeden válec při výměně svíček byla jedna svíčka totalně špinavá od oleje... chtěl jsem se zeptat jestli se hodí vyměnit pistní kroužky atd a nebo sehnat jiný motor..
děkuji za odpověd

Read more : olej v motoru | Zobrazení : 396 | Odpovědi : 3

Předmět příspěvku: Benzín v naftě
OdeslatNapsal: 23.08.2012 00:05 
Zdravím.
Bohužel velké horko asi způsobilo to, že jsem omylem do své Octavie TDI, 66kw ALH, natankoval benzín :? Celkově 0,74L. Následně jsem dotankoval dalších 49L nafty do plné nádrže. Průser, nebo se nic neděje? bude o hodně lepší, když přidám aditivum (letní VIF) ?

díky moc

Read more : Benzín v naftě | Zobrazení : 1071 | Odpovědi : 9

[ Celkem témat 422 Přejít na stránku 1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 43

Last 10 active topics

Náhradní díly a doplňky

Žádné nové příspěvky ORG operka LOKETKA skoda octavia 2 II 3 III 04-13
Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky ORG operka LOKETKA SKODA FABIA II 2 5J, ROOMSTER 06-13 NOVÁ
Žádné nové příspěvky operka LOKETKA skoda octavia vw seat audi NOVA 1000kc
Žádné nové příspěvky MF volanty
Žádné nové příspěvky (UNI) Original Osram diody na podsviceni
Žádné nové příspěvky Škoda OCTAVIA I - spínač okna 3B0 959 855
Žádné nové příspěvky ŠKODA OCTAVIA I - ŘÍDÍCÍ JEDNOTKA PDC 6Y6919283
Žádné nové příspěvky ŠKODA OCTAVIA I - mikrofon telefonu 3B0035711
Žádné nové příspěvky ŠKODA FELICIA - řídící jednotka airbagu 1J0909603

Interiér + eletro

Žádné nové příspěvky Symphony CD - Chybí anténí zástrčka

Přihlásit se

Uživatelské jméno:   Heslo:   Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě  

Statistiky

Statistiky

Celkem příspěvků 26222 | Celkem témat 8069 | Celkem členů 9511

Nejlevnější alu kola Škoda skladem od Moje Elektrony.cz
Nabízíme profesionální odstranění DPF se zárukou. Nechte vaše vozidlo opět volně dýchat.
Sháníte levné povinné ručení? - povinné ručení srovnání Vám pomůže.