News News of Motory

Site map of Motory » Fórum : Motory

[ Celkem témat 483 Přejít na stránku 1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 49

Zpráva
 Předmět příspěvku: Zatřese se a chcípne 1,6 AEE 55kW
OdeslatNapsal: 29.09.2013 13:47 
Kolegové minulí týden jsem si koupil Octávku 1.6, 55kw, motor AEE, benzin, rv.2000. Stává se mi, že po zastavení /např. na semaforech/ začnou kolísat otáčky auto se zatřepe a chcípne. Auto pak jde nastartovat. Klapku jsem pročistil sprejem na čistění karburátoru, vyměnil svíčky za nové, ale výsledek se nedostavil!!!! Stane se, že si zakucká na 3-4 vteřiny i za jízdy. Kolegové moc prosím o radu, protože auto mám 4 dny a nevím si rady. Díky

Read more : Zatřese se a chcípne 1,6 AEE 55kW | Zobrazení : 1348 | Odpovědi : 6

Předmět příspěvku: Přestane táhnout - svítí ASR
OdeslatNapsal: 24.09.2013 20:43 
Zdravím mám takový problém se svou Octavii 1.9 TDI 2002 když nastartuji motor tak cca po 2 min se mi rosvítí kontrolka asr motor začne klepat a přestane táhnout ale když nesvítí tak jede v pohodě měl jsem to na diagnostice ta ukázala řizení začátku vstřiku regulační odchylka . nevím si stým rady děkuji

Read more : Přestane táhnout - svítí ASR | Zobrazení : 644 | Odpovědi : 2

Předmět příspěvku: netahne
OdeslatNapsal: 23.09.2013 14:46 
zdravim.mam oktu 1,9 Tdi 81 kw.posledni dobou se mi stava,ze nema vykon jak ma byt,ale ne,ze by sla treba uplne bez turba,to uz jsme jednou mela a auto jelo tak na 30 procent.ted proste tahne,ale ne tak jak ma.uz jednou mi cistili turbo a bylo to ok.co to muze byt,je mozne,aby slo turbo treba na 70 procent,nebo proste jde nebo nejde...diky za odpovedi

Read more : netahne | Zobrazení : 2121 | Odpovědi : 15

Předmět příspěvku: Alternátor - 1,9TDI 66kW
OdeslatNapsal: 22.09.2013 10:38 
Ahoj, moc vás prosím o radu!!! Dneska ráno jsem přišel k autu a baterie v hajzu. Trvalo nám cca 15 min než se chytla. Potom, co baterie naskočila jsem se rozjel a auto začalo cukat. Během jedné minuty mi zhasla kontrolka světel a pak už to jelo jak na běžícím pásu. Když jsem chtěl stáhnout okýnko, tak to sice šlo, ale šíleně pomalu a o stěračích ani nemluvím. Dále po ujetí cca 10 km, mi ...

Read more : Alternátor - 1,9TDI 66kW | Zobrazení : 1381 | Odpovědi : 11

Předmět příspěvku: 1.8t 2001 Unik chladici kapaliny (foto s popisem)
OdeslatNapsal: 21.09.2013 13:09 
Zdar lidi. Podotýkám se poslední dobou s unikem vody. Cca před dvěmi měsíci jsem byl si s autem zablbnout a po prudši jízdě něco začalo smrdět a začal jít kouř od motoru (foto 1 – označeno modře). Chtěl jsem se podívat , jestli je dost vody v expansce a jakmile jsme ji povolili, vyteklo zespodu za levým kolem voda. Tak jsem koupil litr a dolil jsem ji.
Poté jsem najezdil cca 5000km a minulý týden, ...

Read more : 1.8t 2001 Unik chladici kapaliny (foto s popisem) | Zobrazení : 569 | Odpovědi : 1

Předmět příspěvku: špatný setrvačník?
OdeslatNapsal: 20.09.2013 20:24 
Chcu se Vás optat, jak poznám špatný setrvačník? Při vyřazení rychlosti a sešlápnutí brzdy se mně rozkmitá celý motor... Može to byt setrvačníkem? Mám motor TDi, 81 kW, 98 rok, AHF O1.

Read more : špatný setrvačník? | Zobrazení : 1850 | Odpovědi : 13

Předmět příspěvku: 1,6 75kw - vysoký volnoběh, prasklá hadice sání
OdeslatNapsal: 09.09.2013 17:38 
Zdravím mám problém se studeným volnoběhem drží cca 1800ot/min., ale jak se ohřeje vše ok. Mám prasklou hadici od klapky k airboxu ale jenom ten odfuk kliky. Mám objednanou novou pač se toma strácí olej myslíte, že nová hadice vše vyřeší?

Read more : 1,6 75kw - vysoký volnoběh, prasklá hadice sání | Zobrazení : 1792 | Odpovědi : 6

Předmět příspěvku: octavia 1,9 TDI 81kw
OdeslatNapsal: 26.08.2013 19:23 
Zdravím známý má tuto zminovanou octu a spatne startuje (nove zhavice) jak kdyby se zasekaval starter toci strasne pomalu ale potom se roztoci pekne a auto chytne nevi mekdo cim by to mohlo byt diky za rady.

Read more : octavia 1,9 TDI 81kw | Zobrazení : 1052 | Odpovědi : 4

Předmět příspěvku: Problém při startu za studena 1,8 T 110 Kw
OdeslatNapsal: 24.08.2013 21:20 
Ahoj chci se zeptat jestli netušíte čím to může být mám motor 1,8 T 110 Kw v Audi A6 dável se hlavně do octavii.
Když startuju za studena tak to má velkou prodlevu snad 5 sekund jak diesel v zimě. Když to nechytne a otočím znova klíčkem chytne to na drc.. Otáčky mi nekolísají.
Když už nastartuju vypnu a nastartuju znovu zas bez problému. takže vždy když auto stojí dýl než 20 min....

jen bych ...

Read more : Problém při startu za studena 1,8 T 110 Kw | Zobrazení : 651 | Odpovědi : 3

Předmět příspěvku: rv. 2003 1.9tdi - spojkový pedál se nevrací a zabírá až dole
OdeslatNapsal: 16.08.2013 00:06 
Ahoj !
Prosím o radu ! začala mi zlobit spojka (190 000km )a to tím způsobem že pedál zůstává v polovině a nechce se vracet . Spojka zabírá až na podlaze . Jelikož se mi celkem v poslední době hodně věcí se... tak potřebuji tuto věc opravit co nejlevněji a nejefektivněji !
Prosím kdo má zkušenosti co měnit jako první abych neměnil vše a nezjistil že to je nějaká blbost ...
Dřívě jsem měl octávii ...

Read more : rv. 2003 1.9tdi - spojkový pedál se nevrací a zabírá až dole | Zobrazení : 988 | Odpovědi : 0

[ Celkem témat 483 Přejít na stránku 1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 49

Last 10 active topics

Motory

Žádné nové příspěvky Škoda Fabia 1.2 htp po nastartování zhasne
Zobrazit poslední příspěvek

Motory

Žádné nové příspěvky Stále nouzový režim u Octavie 1.9 TDI AGR

Fabia III

Žádné nové příspěvky Fábie III 12TSi 81KW

Náhradní díly a doplňky

Žádné nové příspěvky Budíky škoda oct rs

Kola & Pneu

Žádné nové příspěvky Alu kola Artec 17" 5x112

Servis & Pomoc & Tuning

Žádné nové příspěvky ALU disky 19" na Škoda Superb I
Žádné nové příspěvky Nejde nastartovat po napojeni kabelu na baterku

AutoBazar

Žádné nové příspěvky 2012 Octavia Kombi 2.0 TDI, 197k km, top stav + prověřeno

Favorit / Forman

Žádné nové příspěvky Chcípání, nastartuje za tepla

Podvozek a kola

Žádné nové příspěvky auto hučivě bouchá

Přihlásit se

Uživatelské jméno:   Heslo:   Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě  

Statistiky

Statistiky

Celkem příspěvků 28654 | Celkem témat 9002 | Celkem členů 10674

Srovnejte si ceny povinného ručení snadno na jednom místě.
Nejlevnější alu kola Škoda skladem od Moje Elektrony.cz