News News of Motory

Site map of Motory » Fórum : Motory

[ Celkem témat 476 Přejít na stránku 1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 48

Zpráva
 Předmět příspěvku: octavia 1,9 TDI 81kw
OdeslatNapsal: 26.08.2013 19:23 
Zdravím známý má tuto zminovanou octu a spatne startuje (nove zhavice) jak kdyby se zasekaval starter toci strasne pomalu ale potom se roztoci pekne a auto chytne nevi mekdo cim by to mohlo byt diky za rady.

Read more : octavia 1,9 TDI 81kw | Zobrazení : 920 | Odpovědi : 4

Předmět příspěvku: Problém při startu za studena 1,8 T 110 Kw
OdeslatNapsal: 24.08.2013 21:20 
Ahoj chci se zeptat jestli netušíte čím to může být mám motor 1,8 T 110 Kw v Audi A6 dável se hlavně do octavii.
Když startuju za studena tak to má velkou prodlevu snad 5 sekund jak diesel v zimě. Když to nechytne a otočím znova klíčkem chytne to na drc.. Otáčky mi nekolísají.
Když už nastartuju vypnu a nastartuju znovu zas bez problému. takže vždy když auto stojí dýl než 20 min....

jen bych ...

Read more : Problém při startu za studena 1,8 T 110 Kw | Zobrazení : 578 | Odpovědi : 3

Předmět příspěvku: rv. 2003 1.9tdi - spojkový pedál se nevrací a zabírá až dole
OdeslatNapsal: 16.08.2013 00:06 
Ahoj !
Prosím o radu ! začala mi zlobit spojka (190 000km )a to tím způsobem že pedál zůstává v polovině a nechce se vracet . Spojka zabírá až na podlaze . Jelikož se mi celkem v poslední době hodně věcí se... tak potřebuji tuto věc opravit co nejlevněji a nejefektivněji !
Prosím kdo má zkušenosti co měnit jako první abych neměnil vše a nezjistil že to je nějaká blbost ...
Dřívě jsem měl octávii ...

Read more : rv. 2003 1.9tdi - spojkový pedál se nevrací a zabírá až dole | Zobrazení : 845 | Odpovědi : 0

Předmět příspěvku: Škoda Octavia 1.8t L&K P0171 P0172
OdeslatNapsal: 13.08.2013 17:19 
Zdravím,
pořídil jsem si výše uvedenou octavii s motorem AGU a mám takový problém. Vyskakuje mi tato chyba P0171 a P0172. Auto jezdilo celou dobu normálně i když mi svítil check engine. Ale v neděli, kdy jsem jel trasu cca 400km tak auto najednou zlenivělo. Cca 80% cesty mi jelo na 65% výkonu, pak najednou to někde nabralo dech a zašlápl jsem to a jelo to najednou uplně normálně. Tento problém mám jak na LPG ...

Read more : Škoda Octavia 1.8t L&K P0171 P0172 | Zobrazení : 1265 | Odpovědi : 2

Předmět příspěvku: Houpe mi klimatizace
OdeslatNapsal: 11.08.2013 18:09 
Ahoj lidi. Mám takový problém. když zapnu klimatizaci tak mi třeba při teplotě 21 stupnů začnou houpat otáčky ventilátoru jako fouká hodně a potom zase pomalu a zase hodně a pořád dokola.
Ale když dám klimatizaci uplně na studenou a na displeji se zobrazí Lo tak to fouká plynule. nevíte čím by to mohlo být?

Read more : Houpe mi klimatizace | Zobrazení : 590 | Odpovědi : 5

Předmět příspěvku: 1.8T AGU Pri akceleracii trha,netaha
OdeslatNapsal: 11.08.2013 12:44 
Dnes som skusal zrychlenie pri zaradenej 5-ke rychlost 80 na 120 za 17,94 ....zaradena 3, 60-80 za 3,53.... zaradena 2, 40 na 100 za 8,78 .........
Podla tych cisel auto ide tak na polovicu podla toho ako by malo ist v keby bolo ok, trha, dusi ho, nechce sa mu do otacok
Ked som skusal akceleraciu, bol som sam v aute(80KG), Klima vypnuta, teplota vzduchu 35C,rovinka, na aute 15 palcove kola.
Pri kludnej jazde sa ...

Read more : 1.8T AGU Pri akceleracii trha,netaha | Zobrazení : 780 | Odpovědi : 6

Předmět příspěvku: Při vysokých otáčkách odešel motor/turbo??
OdeslatNapsal: 08.08.2013 10:08 
Zdravím,
když jsem potřeboval více zrychlit do kopce, tak při vyšších otáčkách se ozval divný zvuk, otáčky okamžitě vylétli až do červeného, z výfuku šlo hodně kouře a byl cítit zápach. Po zastavení jsem zjistil, že začal nejspíš z motoru téct olej. Při opatrné jízdě zpět domů cca 2km, jako by motor divně poskakoval a nešel plynule (myslím, že šli jen 3 válce). Otáčky stále šli do červeného a ustali a za chvilku zase, bílý ...

Read more : Při vysokých otáčkách odešel motor/turbo?? | Zobrazení : 1953 | Odpovědi : 15

Předmět příspěvku: 1,9 tdi 66kw - lze použít palivove čerpadlo z TDI 81kw?
OdeslatNapsal: 05.08.2013 16:28 
Zdravím prosím o radu,odchází mi vstřikovací čerpadlo(elektronika),chci se zeptat sehnal jsem čerpadlo z 81kw byla to audi najeto 140000km,nebude stím problém(imobilizer)bude to stím fungovat nemusí se něco programovat?Děkuji za odpovědi

Read more : 1,9 tdi 66kw - lze použít palivove čerpadlo z TDI 81kw? | Zobrazení : 671 | Odpovědi : 3

Předmět příspěvku: zkušenost se servisem
OdeslatNapsal: 04.08.2013 09:45 
Ahoj všichni, nemáte náhodou někdo zkušenost s tímto servisem??? Přededem díky :)
http://turboservisplzen.webnode.cz/

Read more : zkušenost se servisem | Zobrazení : 355 | Odpovědi : 0

Předmět příspěvku: LPG 1,8T, nebo 2,0 skušenosti?
OdeslatNapsal: 24.07.2013 22:42 
Ahoj lidi, kdo máte nějaké poznatky s výše uvedenou kombinací, sem s nimi. Jak je na tom výkon motoru, spotřeba, provozní náklady co se
týkají LPG na rok, spolehlivost motoru, spolehlivost LPG, jakou firmu LPG máte ....

Read more : LPG 1,8T, nebo 2,0 skušenosti? | Zobrazení : 888 | Odpovědi : 6

[ Celkem témat 476 Přejít na stránku 1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 48

Last 10 active topics

Servis & Pomoc & Tuning

Žádné nové příspěvky originál softwér
Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky FELICIA COMBI 1.6 55kW - z motoru tece olej

Náhradní díly a doplňky

Žádné nové příspěvky octavia tdi sedan díly

Interiér + eletro

Žádné nové příspěvky ŘÍZENÍ, SERVO: problikává elektrika

Auto-Hifi

Žádné nové příspěvky Prodám 2DIN Autoradio/GPS/WIFI/BT/USB/SD/DVD - VW/Škoda/Seat

Podvozek a kola

Žádné nové příspěvky Blow of ventil Skoda octavia 1.4TSI
Žádné nové příspěvky Závada diferenciálu - nutná výměna za jiný ?

Interiér + eletro

Žádné nové příspěvky Výměna žárovek
Žádné nové příspěvky rns 510 do octavie 2 2006?

Felicia

Žádné nové příspěvky FELICIA COMBI 1.6 55kW - z motoru tece olej

Přihlásit se

Uživatelské jméno:   Heslo:   Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě  

Statistiky

Statistiky

Celkem příspěvků 28399 | Celkem témat 8894 | Celkem členů 10481

Srovnejte si ceny povinného ručení snadno na jednom místě.
Nejlevnější alu kola Škoda skladem od Moje Elektrony.cz