News News of Motory

Site map of Motory » Fórum : Motory

[ Celkem témat 412 Přejít na stránku 1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 42

Zpráva
 Předmět příspěvku: 1.6 55KW Při zastavení se vypne motor
OdeslatNapsal: 10.08.2012 15:06 
DObrý den . Mám problem auto normlaně jezdí ma akceleraci výkon a spotřeba je normalní ale jak se přijede na křižovatku nebo prostě se da noha z plynu otačky začnou kolísat a nasledně motor zhasne nevím co stím .

Read more : 1.6 55KW Při zastavení se vypne motor | Zobrazení : 329 | Odpovědi : 4

Předmět příspěvku: turbo 96kw do 66kw
OdeslatNapsal: 08.08.2012 21:37 
zdravím chci se zeptat jestli je možné dát do ockty 66kw turbo 96 kw a pokud ano co je potřeba aby to vše fungovalo tak jak má ..za dobrou radu díky
je to rok 1999 najeto cca 230 tis

Read more : turbo 96kw do 66kw | Zobrazení : 913 | Odpovědi : 10

Předmět příspěvku: O1 1.9tdi 66kw rv.1997 dlouhe starty
OdeslatNapsal: 30.07.2012 16:53 
zdarec pánové nemel by nikdo radu mam doma oktavku a ty starty to je neštestí ráno když do ní sednu tak naskočí hned na první otoč ale jak se ohreje tak točí a točí motor má najeto neco kolem 260 000 ale je to dědkovina nikdo jí nikdy netrapill atd starter má takovej ten dotačivej zvuk jako vetšina techdlech postarších stroju ale nevím si stím už rady sice chytne vždycky ale ten mord když navás ...

Read more : O1 1.9tdi 66kw rv.1997 dlouhe starty | Zobrazení : 1897 | Odpovědi : 6

Předmět příspěvku: Odvzdušnění spojky 1.9 TDI 96KW...
OdeslatNapsal: 24.07.2012 11:08 
Hi folks, zdravým všechny, prosím Vás, mám menší problém s odvzdušněním spojky u toho-dle motoru, přeloudal jsem různá fóra, hledal kde se dalo přímo na motoru, ALE všemi popisované tipy spojkových válečků, na kterých by se měla tahle "operace" provádět jsem nenašel, není ani na převodovce ani nikde kolem... viditelně je tam jediná věc, co ve mně evokuje něco jako odvzdušňovák, a to malý váleček tesně za maskou... (snad to není klima, omlouvám se ale ...

Read more : Odvzdušnění spojky 1.9 TDI 96KW... | Zobrazení : 2378 | Odpovědi : 7

Předmět příspěvku: Octavia 1.8 20V dodávka vzduchu
OdeslatNapsal: 23.07.2012 19:56 
Ahoj,
chtěl bych někoho požádat o pomoc. Včera jsem se trochu pustil do auta. Mám prasklou trubku sání od váhy ke klapce ( upadl kousek plastu odvětrání motoru ). Cena nového dílu ve Škodovce 3000Kč, takže jsem ho objednal z Číny za 400Kč i s dopravou. Takže jeden problém je vyřešen. Druhý problém je ten, že potřebuji vyměnit všechny gumové hadice, protože jsou popraskané a v jedny hadici je dokonce díra. Nemáte tušení jaká hadice ...

Read more : Octavia 1.8 20V dodávka vzduchu | Zobrazení : 488 | Odpovědi : 4

Předmět příspěvku: Čerpadlo z 66kw do 81kw
OdeslatNapsal: 16.07.2012 15:23 
Ahoj,
lze vyměnit naftové čerpadlo u octávie 81kw za čerpadlo z 66kw? Díky za odpovědi

Read more : Čerpadlo z 66kw do 81kw | Zobrazení : 412 | Odpovědi : 1

Předmět příspěvku: klepnuti pri brzdeni a pri rozjizdeni, fuceni turba
OdeslatNapsal: 12.07.2012 09:02 
Nevite nahodou cim to muze byt pri pribrzdeni mi neco klepne, jako by se neco pohlo na naprave jde to spise od praveho predniho kola. Silentbloky ramen mam vymenene. V servisu zkontrolovana naprava vsechno je pry pevne. Klepnuti je hodne citelne. I pri jizde tam nekdy i zatriska vetsinou pri zatackach nebo nerovnostech.

A jeste jedna vec tak dva dny zpatky mi zaclo nejak fucet turbo v zatahu kolem 2000-3000 tis otacek. Na volnobeh nic ...

Read more : klepnuti pri brzdeni a pri rozjizdeni, fuceni turba | Zobrazení : 457 | Odpovědi : 4

Předmět příspěvku: octavia tour ATD
OdeslatNapsal: 11.07.2012 01:15 
Zdravim..chci se zeptat jestli má octavia tour 1,9 tdi 74kw ATD jednohmotnej setrvačník a jestli má převodovka stejný převodový poměr jako Fabia ATD ? :) dík moc za odpověď

Read more : octavia tour ATD | Zobrazení : 404 | Odpovědi : 1

Předmět příspěvku: Starty za tepla
OdeslatNapsal: 04.07.2012 18:57 
Zdravím škodováky, mám Octávii 1.9TDI 66kw! Když stojím na slunku a auto je rozpálené startuje o poznání déle než když je zima! Mohl by mi někdo poradit včem by mohla být chyba? Díky moc!

Read more : Starty za tepla | Zobrazení : 1039 | Odpovědi : 12

Předmět příspěvku: 1,6 75kw r.v. 2002 -asi škrtící klapka?
OdeslatNapsal: 25.06.2012 20:17 
Dobrý den, mám problém, když se mi za jízdy rozsvítí kontrolka EPC a chcipne to, popřípadě to nedrží volnoběh, a nemá výkon. Na diagnostice, vyhodí chybu na škrtící klapku, ale vždy po restartu,(vypnuti motoru) je vše vpořádku, a běží jak má, pak třeba i dva dny nic a pak znovu..! Prý to může být někde přerušený kabel, a nebo ta klapka.., ale zaráží mě, že to dělá jen občas..! Prosím o radu, děkuji
Nechce se ...

Read more : 1,6 75kw r.v. 2002 -asi škrtící klapka? | Zobrazení : 649 | Odpovědi : 4

[ Celkem témat 412 Přejít na stránku 1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 42

Last 10 active topics

Kola & Pneu

Žádné nové příspěvky alu kola 5x100 R17
Zobrazit poslední příspěvek

Interiér + eletro

Žádné nové příspěvky navigace

Fabia II

Žádné nové příspěvky Chip 1.6 Tdi 55kw

Podvozek a kola

Žádné nové příspěvky Originál alu kola Skoda 16

Servis & Pomoc & Tuning

Žádné nové příspěvky Výměna brzdového obložení na Fabia II Combi 1.4 16V

Motory

Žádné nové příspěvky Octavia 2 77kw vibrace od motoru(otresy na volnoveh)

Interiér + eletro

Žádné nové příspěvky Problém s klimatizací

Náhradní díly a doplňky

Žádné nové příspěvky škoda krátký prut anténa škoda 6R0035849 20cm cena 110,-
Žádné nové příspěvky sportovní pedály octavia III nové originál škoda + DSG 490,-

Auto-Hifi

Žádné nové příspěvky Autorádio škoda AUDIENCE -MP3 do octavie 2 cena 1900,-

Přihlásit se

Uživatelské jméno:   Heslo:   Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě  

Statistiky

Statistiky

Celkem příspěvků 25805 | Celkem témat 7894 | Celkem členů 9359

Nejlevnější alu kola Škoda skladem od Moje Elektrony.cz
Nabízíme profesionální odstranění DPF se zárukou. Nechte vaše vozidlo opět volně dýchat.
Sháníte levné povinné ručení? - povinné ručení srovnání Vám pomůže.