News News of Motory

Site map of Motory » Fórum : Motory

[ Celkem témat 402 Přejít na stránku 1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 41

Zpráva
 Předmět příspěvku: Brzdová kapalina
OdeslatNapsal: 16.06.2012 11:21 
Dobrý den, jaký typ brzdovky pro Škodu Octavii 1.9 TDI? Jak často měnit?

Read more : Brzdová kapalina | Zobrazení : 322 | Odpovědi : 4

Předmět příspěvku: Při raním startu nevypíná startér.. 1,6 75KW 2002
OdeslatNapsal: 15.06.2012 21:52 
Zdravim, mám problém se startérem, když přijdu k autu ráno, nebo po delší době, asi 4 hodiny, tak při prvním startu zůstává viset startér. po vypnutí motoru a po opětovném startu se to už nestane..! startér jsem měl rozebraný, vyměnil jsem cívku, uhlíky.., a dělá to pořád.., potom mě ještě napadla spínačka, ale to nevim.., prosím o radu. Děkuji

Read more : Při raním startu nevypíná startér.. 1,6 75KW 2002 | Zobrazení : 189 | Odpovědi : 0

Předmět příspěvku: Ludia 1,6 74kw aka specifikacia myslim VW?????olej
OdeslatNapsal: 13.06.2012 14:07 
prosim nazory

Read more : Ludia 1,6 74kw aka specifikacia myslim VW?????olej | Zobrazení : 203 | Odpovědi : 1

Předmět příspěvku: Aky alej do 1,6 74kw 210000 je v tom titan carat 10W40
OdeslatNapsal: 12.06.2012 19:59 
Mám v tom tento olej ale som pocul ze nie je dobry aky olej by som mohol dat teraz len od ineho vyrobcu aby splnal vsetky normi ... lebo musim menit olej :)

Read more : Aky alej do 1,6 74kw 210000 je v tom titan carat 10W40 | Zobrazení : 337 | Odpovědi : 5

Předmět příspěvku: Prosím o radu a pomoc při předělávce z 1.8 20V 93KW na turbo
OdeslatNapsal: 11.06.2012 23:21 
Čauky fandové škodovek a veškerých VW mam na vás prosbu a prosím o rady:)Mam oktávu 1.8 20V 93KW bez turba,ale rád bych ho do něj instaloval:)Je mi líto tu mou aktualní prodávat jelikož jí mam předělanou na nový RS facelift a jsem s ní naprosto spokojený,ale rád bych se rozšířil o výkon:)Prosím o rady případnou pomoc a třeba i realizaci:)Jsem schopen do ní investovat a rád bych z té škodověnky ještě něco dostal:)Diky vám všem ...

Read more : Prosím o radu a pomoc při předělávce z 1.8 20V 93KW na turbo | Zobrazení : 442 | Odpovědi : 5

Předmět příspěvku: Studený start-kouřivost(né vždy)
OdeslatNapsal: 06.06.2012 00:37 
Zdravím všechny.Chtěl bych se podělit o jedén problém,jestli se náhodou nenajde někdo,kdo to již vyřešil...Při studeném startu motoru,se cca po dvou až třech sekundách vyvalí z výfuku oblak namodralého dýmu,ale problém je v tom,že to neudělá vždy.
Za teplého moru se tento problém nestává.Olej neubívá a na VAG žádná závada,krom špatného čidla teploty motoru,které jsem vyměnil.
Byl jsem i na emisích,zda to moc nekouří a všechny hodnoty jsou podle technika perfektní.když jsem se ho ptal,tak ...

Read more : Studený start-kouřivost(né vždy) | Zobrazení : 355 | Odpovědi : 1

Předmět příspěvku: Octavia I. neukazuje teplotu chladiacej kvapaliny ale senzor
OdeslatNapsal: 23.05.2012 14:09 
Pozdravujem, potreboval by som poradit v jednej veci, na OI r.v.2000 motor 1,6i 74kw sa deje to ze neukazuje teplotu chladiacej kvapaliny, Prvy test bol cez VAG ci je ukazovatel OK, ale pri teste akcnych clenov sa rucicka bez problemov pohybovala takze budiky su OK. dalej som nasiel podla DP cidlo teploty chladiacej kvapaliny G62, premeral som ho multimetrom, meranie OK, dal som ho nazad a pripojil sa VAGom na RJ. V bloku nameranych hodnot ...

Read more : Octavia I. neukazuje teplotu chladiacej kvapaliny ale senzor | Zobrazení : 843 | Odpovědi : 5

Předmět příspěvku: Výměna oleje
OdeslatNapsal: 18.05.2012 11:49 
Dobrý den,

mám OI 1.9 TDI, rv 99, 81kW, najeto 75 000 km. Nadešel čas, abych vyměnil olej, ale ještě jsem to nikdy nedělal, tak bych uvítal rady, jaký olej koupit, popřípadě kde ho koupit, zda je vhodné vyměnit s olejem ještě filtry či něco podobného.

Můžete klidně poradit, jak vyměnit (ale to si myslím, že až budu mít potřebný olej, že si dohledám na internetu či se pozeptám).

Děkuji moc.

Read more : Výměna oleje | Zobrazení : 766 | Odpovědi : 11

Předmět příspěvku: PROBLEM !!!!!!
OdeslatNapsal: 13.05.2012 09:59 
ahojte vytahoval som odmerku oleja a odlupilo sa mi s nej trosku a spadlo to dnu do motora .... moze sa nieco stat ?

Read more : PROBLEM !!!!!! | Zobrazení : 649 | Odpovědi : 6

Předmět příspěvku: Pří chcípnutí motoru asi 3 sekundy rotujicí doběh
OdeslatNapsal: 06.05.2012 14:16 
Zdravím nechal jsem vyčistit sání a turbo jelikož to padalo do nouzáku a super tah byl parádní ale po ujetí cca 500km se zátah ztratil turbo jede do nouzáku to nepadá a na vagu to nic nepíše ale objevil se zvuk při chcípnutí takovej jako když se zastaví nějaká rotující vrtulka nevim asi v turbu. Po vyčištění to slyšet nebylo a motor chcípal ukázkově tak si říkam jestli není otevřena škrtíci klapka samotný zvuk motoru ...

Read more : Pří chcípnutí motoru asi 3 sekundy rotujicí doběh | Zobrazení : 436 | Odpovědi : 2

[ Celkem témat 402 Přejít na stránku 1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 41

Last 10 active topics

Podvozek a kola

Žádné nové příspěvky Š Octavia 1.6 AVU zadní brzdy + lanovody
Zobrazit poslední příspěvek

Kola & Pneu

Žádné nové příspěvky ATS Prazision 18" TOP stav
Žádné nové příspěvky kompletní kola i s plechovými disky 165R13

Superb

Žádné nové příspěvky Spárovanie klúča - Superb 2 Elegance (2011)

Interiér + eletro

Žádné nové příspěvky Celková historie vozidla CEBIA

Podvozek a kola

Žádné nové příspěvky KOLA: Dodatečný zápis kol do TP

Poptávka

Žádné nové příspěvky kola + letní pneu Fabia ii

Fabia II

Žádné nové příspěvky Klepání motoru

Interiér + eletro

Žádné nové příspěvky veko kufru
Žádné nové příspěvky Výměna kliky zadních dveří

Přihlásit se

Uživatelské jméno:   Heslo:   Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě  

Statistiky

Statistiky

Celkem příspěvků 25322 | Celkem témat 7680 | Celkem členů 9155

Nejlevnější alu kola Škoda skladem od Moje Elektrony.cz
Nabízíme profesionální odstranění DPF se zárukou. Nechte vaše vozidlo opět volně dýchat.
Sháníte levné povinné ručení? - povinné ručení srovnání Vám pomůže.