News News of Motory

Site map of Motory » Fórum : Motory

[ Celkem témat 447 Přejít na stránku 1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 45

Zpráva
 Předmět příspěvku: Motoroví olej
OdeslatNapsal: 04.02.2013 12:59 
Dobry den, mam skodu octavia 1.8t...momentalne mam v motoru olej 5W40 ryska konrolky oleje je na minimu je mozne dolit olejem 10w40..nebo radeji koupit stejny olej...dolival bych tak 1 litr ..predem dekuji za odpoved :)

Read more : Motoroví olej | Zobrazení : 525 | Odpovědi : 2

Předmět příspěvku: SMAZAT prosím
OdeslatNapsal: 04.02.2013 11:36 
SMAZAT

Read more : SMAZAT prosím | Zobrazení : 322 | Odpovědi : 2

Předmět příspěvku: kontrolka
OdeslatNapsal: 22.01.2013 15:16 
ahojky.sotva se vyresilo zhaveni,zase uz se neco hlasi.dneska mi zacala blikat cervena kontrolka-kolecko kolem zavorky a uvnitr vykricnik.treba 5 krat pipne a petkrat blikne.znamej mi rikal,ze to muze byt hladina kapaliny,nebo taky neco horsiho.pomoc pls co je to,diky

Read more : kontrolka | Zobrazení : 773 | Odpovědi : 8

Předmět příspěvku: pokles vykonu
OdeslatNapsal: 20.01.2013 16:04 
Zdravim vsechny priznivce, mam jednickovou octavii 1.9 TDI 81kw a pred par dny kyz jsem jel po dalnici, tak mi najednou sel vykon dolu...
Rozjedu auto uplne v pohode vse v otackach jako vzdy ale jak se mi dostane na rychlost cca 105-110km/h najednou je z toho auta lenoch a uz nechce jet vic :( Kdyz je plyn na podlaze auto proste nejede a pomaloucku lenive se ...

Read more : pokles vykonu | Zobrazení : 1210 | Odpovědi : 12

Předmět příspěvku: Poraďte prosím
OdeslatNapsal: 12.01.2013 14:54 
Ahoj chlapi. Chtěl bych se zeptat mám octavii 81kW rok výroby 2002 a mám takový divný problém. Auto má krásných 90 stupnů ale nechce mi foukat teplý vzduch na nohy.Když je teplota pod -3 tak mám omrzliny. Když jsem to dal na pc tak mi to píše defekt klapky v71.
Chci se zeptat kde jí najdu a jestli to může dělat ta klapka popřípadě jak se to dá opravit, a ještě jeden problém když jedu ...

Read more : Poraďte prosím | Zobrazení : 195 | Odpovědi : 0

Předmět příspěvku: Častý problém s 1.6 GLX popř SR a řešení
OdeslatNapsal: 04.01.2013 21:50 
Nazdar všem 8-) ,

Nedávno jsem řešil na obou autech (Octavia - GLX 1.6 74kW >AEH<); (Bora - 1.6 SR 74kW>AKL<) problémy s motory, tak se chci podělit o vyřešení. Motory normálně šlapaly jak hodinky a po nějakém čase přestaly táhnout, přišlo kolísání otáček, samovolné zvyšování otáček tzn. motor chvilu běžel normálně a z ničeho nic otáčky samy vylítly až ku 4500 otáčkám, cukání při rozjezdech apod. ...

Read more : Častý problém s 1.6 GLX popř SR a řešení | Zobrazení : 1542 | Odpovědi : 1

Předmět příspěvku: cidlo teploty
OdeslatNapsal: 20.12.2012 10:31 
jeden uzivatel mi tady poradil s tim,ze moje oktavka treba nezhavi proto,ze je spatne cidlo a vypada to,ze mel pravdu.po odpojeni cidla auto zase zhavi.ale strasne dlouho,je to tim,ze nema signal z toho cidla o teplote a proto zhavi na maximalni hodnotu,jinak mamk strach to cidlo menit,aby to bylo opravdi tim.proc budik na teplotu kazoval v pohode a pocitac neukazal chybu na cidle,kdyz jew spatne?

Read more : cidlo teploty | Zobrazení : 496 | Odpovědi : 3

Předmět příspěvku: zhavici svicky
OdeslatNapsal: 04.12.2012 11:45 
zdravim.ted jak teplota pada dolu,tak jsem si vsimla,ze mi auto strasne dlouho zhavi,treva 8 vterin,driv tak 4 a ta delka byla i kdy teplota byla treba 8 stupnu nad nulou.i to hur chyta.zhavice jsou vsechyn necely rok stare.je mozne ze by odesli,znacka bosch.taky jsme nekde cetla,ze je muze znicit nastaveni predvstriku,coz mi optavdu delali.help prosim,diky

Read more : zhavici svicky | Zobrazení : 533 | Odpovědi : 11

Předmět příspěvku: netopí-prosím o radu
OdeslatNapsal: 14.12.2012 17:05 
Mám O1 1,9tdi 81kW a nejde mi topení.Po startu se motor ohřeje na 80 st. a pak začne topit. Zastavím a topení se začne ochlazovat,až fouká úpně ledový vzduch. Když sešlápnu plyn tak to zase začne topit,ale jen v otáčkach.Tak jsem to řešil! Nejprve jsem vyměnil termostat,pak vodní pumpu a nakonec jsem vyměnil radiátor a i po takovém experimentování jsem topeni nerozjel. Tak jsem tam nalel nějakou sračku která by měla uvolnit vodní kámen a ...

Read more : netopí-prosím o radu | Zobrazení : 1324 | Odpovědi : 6

Předmět příspěvku: Kontrolka mazání
OdeslatNapsal: 12.12.2012 15:01 
Ahoj lidi potřeboval bych poradit. Koupil jsem octavii rok výroby 2002 81kW. a při koupi jsem si nevšiml že nesvítí kontrolka oleje. Auto jsem napojil na pc a dal kontrolu palubní desky a když se měla rozsvítit kontrolka mazání tak byla tama a kontrolka mlaý tlak oleje taky nesvítila.Kontrolka nesvítí ani když otočím klíčkem a chci nastartovat. Nevíte kde by mohla být chyba?Bojím se abych to nezadřel. Děkuji za odpověď.

Read more : Kontrolka mazání | Zobrazení : 682 | Odpovědi : 5

[ Celkem témat 447 Přejít na stránku 1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 45

Last 10 active topics

Interiér + eletro

Žádné nové příspěvky Palubní počítač-úprava
Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky Blues - jak upgradovat o HF + USB/SD + parkovaci senzory

Servis & Pomoc & Tuning

Žádné nové příspěvky pěna v nádobce servo
Žádné nové příspěvky Stale sviti blinkr

Interiér + eletro

Žádné nové příspěvky podsvícení manuální klimatizace

Superb

Žádné nové příspěvky 1.9TDI 96 KW motor se za jízdy vypne.
Žádné nové příspěvky Utáhne skutečně 2,8 V6 dvoutunový přívěs?
Žádné nové příspěvky Osvětlení Interieru
Žádné nové příspěvky Rozjezd tiptronic

Poptávka

Žádné nové příspěvky K: přední nárazník na Octavia I.

Přihlásit se

Uživatelské jméno:   Heslo:   Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě  

Statistiky

Statistiky

Celkem příspěvků 27340 | Celkem témat 8463 | Celkem členů 9933

Nejlevnější alu kola Škoda skladem od Moje Elektrony.cz
Nabízíme profesionální odstranění DPF se zárukou. Nechte vaše vozidlo opět volně dýchat.
Sháníte levné povinné ručení? - povinné ručení srovnání Vám pomůže.