News News of Motory

Site map of Motory » Fórum : Motory

[ Celkem témat 439 Přejít na stránku 1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 44

Zpráva
 Předmět příspěvku: netopí-prosím o radu
OdeslatNapsal: 14.12.2012 17:05 
Mám O1 1,9tdi 81kW a nejde mi topení.Po startu se motor ohřeje na 80 st. a pak začne topit. Zastavím a topení se začne ochlazovat,až fouká úpně ledový vzduch. Když sešlápnu plyn tak to zase začne topit,ale jen v otáčkach.Tak jsem to řešil! Nejprve jsem vyměnil termostat,pak vodní pumpu a nakonec jsem vyměnil radiátor a i po takovém experimentování jsem topeni nerozjel. Tak jsem tam nalel nějakou sračku která by měla uvolnit vodní kámen a ...

Read more : netopí-prosím o radu | Zobrazení : 1018 | Odpovědi : 6

Předmět příspěvku: Kontrolka mazání
OdeslatNapsal: 12.12.2012 15:01 
Ahoj lidi potřeboval bych poradit. Koupil jsem octavii rok výroby 2002 81kW. a při koupi jsem si nevšiml že nesvítí kontrolka oleje. Auto jsem napojil na pc a dal kontrolu palubní desky a když se měla rozsvítit kontrolka mazání tak byla tama a kontrolka mlaý tlak oleje taky nesvítila.Kontrolka nesvítí ani když otočím klíčkem a chci nastartovat. Nevíte kde by mohla být chyba?Bojím se abych to nezadřel. Děkuji za odpověď.

Read more : Kontrolka mazání | Zobrazení : 619 | Odpovědi : 5

Předmět příspěvku: prosim pomoc-řazeni spojka
OdeslatNapsal: 11.12.2012 00:35 
Dobry den chtel bych se zeptat co se mohlo stat

Zničeho nic je něco s řazenim misto 1čky je 3ka mista 2ky je 4ka,jednička zařadit nejde a ani zpatečka,řadici paka je hodne volna
ajde řadit bez spojky,prosim o rady Diky.

Read more : prosim pomoc-řazeni spojka | Zobrazení : 388 | Odpovědi : 3

Předmět příspěvku: otavia tdi problém
OdeslatNapsal: 09.12.2012 19:17 
zdar octávka 2000 tdi 66kw blbě startuje když chytne tak nejde do toček kolem 3 tis to začne mlátit a hnědě kouřit rozvody sedí nafta je taky ok dnes jsem vyndal čerpadlo a skusím dát jiný nenapadá vás co by to mohlo bejt dál kdyby to nebylo čerpadlem????dík

Read more : otavia tdi problém | Zobrazení : 461 | Odpovědi : 0

Předmět příspěvku: Rozvody 1.9 tdi 66kw VS 1.9 tdi PD 74 kw
OdeslatNapsal: 09.12.2012 15:01 
Zdravim vás,potřeboval bych poradit... Koupil jsem Octavii 1.9 TDI 66 kw motor AGR r.v. 99 Chci udělat rozvody (za studena jsou už dost slyšet) a našel jsem doma rozvody na 1.9 TDI PD 74kw,můžete mi prosím někdo poradit jestli nejsou náhodou stejný,nebo aspoň vodní pumpa?Popřípadě jestli bych mohl něco použít?

Read more : Rozvody 1.9 tdi 66kw VS 1.9 tdi PD 74 kw | Zobrazení : 4568 | Odpovědi : 9

Předmět příspěvku: 1.8 turbo bez výkonu v níz.otáčkách
OdeslatNapsal: 27.11.2012 18:15 
Zdravim všechny škodováky.Mam problém,mam 1.8t a v nízkých otáčkách,motor nemá vůbec žádnou sílu.Ani při plné akceleraci mi nepodhrábnou kola.Jak se otáčky ale dostanou ke 3000 tak pak tam ta síla už znát je.pak už to jede slušně.Auto mam chvilku,ale slyšel jsem že tenhle motor s autem docela slušně cvičí právě už od nízkých otáček.Nevíte někdo,co by to mohlo bejt?Děkuji

Read more : 1.8 turbo bez výkonu v níz.otáčkách | Zobrazení : 483 | Odpovědi : 4

Předmět příspěvku: 1.8T 110kw spatne rani starty pomoc
OdeslatNapsal: 20.11.2012 19:22 
Zdravim mam problem z moji Octavii je to rok 2003 1.8t 4x4 mam celkem vazny problem ji kazde rano nebo kdyz stoji delsi dobu nastarovat chytne az tak na potreti az na poseste a sem tam se stane ze jede jako by byl priduseny,turbo tlaci ale nic se nedeje az po chvili nebo pri pusteni a seslapnuti plynu zas tahne.Menil jsem palivak,teplotni cidlo,regulator tlaku paliva,turbo ma byt po repasi.Auticko uz ma najeto 280tisic.Na pocitaci ni ...

Read more : 1.8T 110kw spatne rani starty pomoc | Zobrazení : 669 | Odpovědi : 7

Předmět příspěvku: Prosím o radu ! Čipovat či ne ?
OdeslatNapsal: 17.11.2012 16:39 
Zdravím pánové. Prosím o radu zda čipovat Octavku 1.9 Tdi AGR r.v 1999 s 280 000 km. Dělaám s ní týdně 2 až 3 tisíce km. Většinou dálnice a trochu výkonu navíc by se hodilo abych ji mohl jen tak lechtat. Ale nejsem si jistý zda už bych jí při 280 tisících neuškodil. Jinak chodí pohodově akorat sem tam někdy při startu zakouří ale to je asi celkem normal ...

Read more : Prosím o radu ! Čipovat či ne ? | Zobrazení : 704 | Odpovědi : 4

Předmět příspěvku: úprava motoru 1,8 t rs
OdeslatNapsal: 07.11.2012 17:28 
ahoj lidi koupil sem si ted Rso 1,8 turbo ... je tam chip od cimbu ale jinak je to originál ... zajímalo by mě jak bych mohl dosáhnout lepšího výkonu za nějákou rozumnou cenu ... přemýšlel sem že bych dal přímé sání plus intercooler plus odlehčená řemenici .. co vy na to ? nebo máte snad lepší zkušenosti s tímto motorem ... předem děkuji za rady :)

Read more : úprava motoru 1,8 t rs | Zobrazení : 313 | Odpovědi : 1

Předmět příspěvku: skubani motoru
OdeslatNapsal: 02.11.2012 21:43 
Ahojte, potreboval; bych poradit, mam Octaviu vRS WRC edice 100/100 1.8 T 20v 2002 rok vyroby. Pri nastartovani motoru za studena po chvilce motor zacne divne skubat, jako by bublalo, otacky divne kolisaji mezi 750 a 1100, cele auto se divne trese. Pri zahrati motoru na pracovni teplotu to prestane, ale pri jizde a hlavne pri ubrani plynu to sem tam skube jako kdy by nespaloval motor tak jak ma. Jsou tam nove svicky a ...

Read more : skubani motoru | Zobrazení : 658 | Odpovědi : 4

[ Celkem témat 439 Přejít na stránku 1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 44

Last 10 active topics

Náhradní díly a doplňky

Žádné nové příspěvky (UNI) Original Osram diody na podsviceni
Zobrazit poslední příspěvek

Interiér + eletro

Žádné nové příspěvky Stahovačka oken

Octavia III

Žádné nové příspěvky jak nastavit sedalo?

Motory

Žádné nové příspěvky Nastavení rozvodu 2.0mpi
Žádné nové příspěvky chyba teplotního čidla? 16502

Superb

Žádné nové příspěvky čištěnísvodů - výměna turba

Exteriér + styling

Žádné nové příspěvky LED světla pro denní svícení vhodné do mřížky vedle mlhovek

Interiér + eletro

Žádné nové příspěvky Občas nejde pravý přední blinkr.
Žádné nové příspěvky okýnečko

Akce & Srazy

Žádné nové příspěvky XS CarNight (Německo)

Přihlásit se

Uživatelské jméno:   Heslo:   Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě  

Statistiky

Statistiky

Celkem příspěvků 26951 | Celkem témat 8308 | Celkem členů 9777

Nejlevnější alu kola Škoda skladem od Moje Elektrony.cz
Nabízíme profesionální odstranění DPF se zárukou. Nechte vaše vozidlo opět volně dýchat.
Sháníte levné povinné ručení? - povinné ručení srovnání Vám pomůže.