Brzdy okta

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Monika
Příspěvky: 64
Registrován: 24.05.2011 10:40

Brzdy okta

Příspěvek od Monika »

jeste mam prosim jedem problem s tim mojim autem.zjistila jsem,ze mi jde hrozne ztuha slapat brzdovy pedal.a kdyz zastavim auto a slapnu silou,tak se pomalu propada naz na podlahu.jinak auto brzdi,ale jak jsem psala,musim mackat strasnou silou.pritel ma tak oktu a tam se jen polozi noha a auto okamzite reaguje.upresnim ze uz jse to ovzdusnovalo a porad nic.kapalina se neztraci.je to Tdi 81 kw.piste rady at se to nejak vyresi.diky

georg11
Příspěvky: 91
Registrován: 18.02.2010 13:12
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Chomutov ustecký kraj

Re: Brzdy okta

Příspěvek od georg11 »

Ahoj taky jsem to měl. Je to vadný posilovač. http://www.nd-skoda-volkswagen.cz/cz/au ... -2010.html Tohle jsem vyměnil a mám klid ;)
Octávie 1,9 TDí 81KW r.v. 01

Monika
Příspěvky: 64
Registrován: 24.05.2011 10:40

Re: Brzdy okta

Příspěvek od Monika »

georg11 píše:Ahoj taky jsem to měl. Je to vadný posilovač. http://www.nd-skoda-volkswagen.cz/cz/au ... -2010.html Tohle jsem vyměnil a mám klid ;)
myslis ze jo?a kupoval jsi neoriginal a v pohode jo?je to narocny na vymenu?myslim casove

georg11
Příspěvky: 91
Registrován: 18.02.2010 13:12
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Chomutov ustecký kraj

Re: Brzdy okta

Příspěvek od georg11 »

Jestli je to náročný nevím. Dělal mi to kámoš. Druhovýroba to asi je. Origo si myslím že je dražší.Nevím kolik jsem přesně platil za tenhle díl.Dělal mi rovnou i rozvody a čistil turbo Mám to tam už cca rok a v pohodě. Nestěžuji si.

Posledně jsi psala že Ti vrže tapec. Nekdo Ti tu radil at namažeš zámek. Pomohlo to?
Octávie 1,9 TDí 81KW r.v. 01

Monika
Příspěvky: 64
Registrován: 24.05.2011 10:40

Re: Brzdy okta

Příspěvek od Monika »

georg11 píše:Jestli je to náročný nevím. Dělal mi to kámoš. Druhovýroba to asi je. Origo si myslím že je dražší.Nevím kolik jsem přesně platil za tenhle díl.Dělal mi rovnou i rozvody a čistil turbo Mám to tam už cca rok a v pohodě. Nestěžuji si.

Posledně jsi psala že Ti vrže tapec. Nekdo Ti tu radil at namažeš zámek. Pomohlo to?
nn koukala jsem a jsou mazany dost.myslim ze to opravdu bude po tim tapecem.ale ono to vrze treba i jako zezadu za zadnima sedackama kdyz se treba auto trochu naklani.dost me to stve nevim co s tim.

Uživatelský avatar
Lifted
Příspěvky: 161
Registrován: 07.02.2011 14:31

Re: Brzdy okta

Příspěvek od Lifted »

Tak bohužel vrzání ti asi zůstane. U mě to samý. Dveře přední oboje. Loketka, opěrka na dveřích u řidiče. jen se toho dotknu a hroznej rachot. To samý zadní dveře za spolujezdcem. Ze zadu taky něco řve z kufru. Asi hold si budem muset zvyknout.
1,9 TDi :: Octavia 1 Face :: 81kw, ASV, EGR OFF
1,6 MPi :: Octavia 2 :: 75kw

georg11
Příspěvky: 91
Registrován: 18.02.2010 13:12
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Chomutov ustecký kraj

Re: Brzdy okta

Příspěvek od georg11 »

Ahoj Mončo
Co brzdy už je vše ok? Jinak to stím vrzáním se mi nezdá. Mám to štěstí že mi nevrže nic a kdyby náhodou tak bych zkusil trochu seřídit zámek (ten háček jak drží zacvaklé zadní dveře) stačí trochu a dveře se při zatáčení trochu hejbou. Taky zkus namazat tesnění glycerinovím olejem. dej vědět jestli to pomohlo ;)
Roman
Octávie 1,9 TDí 81KW r.v. 01

Monika
Příspěvky: 64
Registrován: 24.05.2011 10:40

Re: Brzdy okta

Příspěvek od Monika »

georg11 píše:Ahoj Mončo
Co brzdy už je vše ok? Jinak to stím vrzáním se mi nezdá. Mám to štěstí že mi nevrže nic a kdyby náhodou tak bych zkusil trochu seřídit zámek (ten háček jak drží zacvaklé zadní dveře) stačí trochu a dveře se při zatáčení trochu hejbou. Taky zkus namazat tesnění glycerinovím olejem. dej vědět jestli to pomohlo ;)
Roman
Ahoj.no ja jsem jeste nezkousela vubec nic,neni cas,mame rodinu,takze porad je co delat.,..ale urcite to zkusim,taky jsem tady nekde cetla,ze ve dverich jsou nejake vyplne,ktere kdyz jse utrhnou,tak jako-by vrzou,tak nevim.a ty brzdy bude delat asi oprvadu posilovac,ne?

Zamčeno

Zpět na „Podvozek a kola“