Dotaz Pneu

Moderátoři: BigBang, Majk

zdenekmcm
Příspěvky: 9
Registrován: 03.04.2010 20:33

Re: Re:

Příspěvek od zdenekmcm »

1pavel píše:
zdenekmcm píše:
Gepard píše:chci se taky na něco zeptat když mám na octávii I alu 17",které samozrejmě na octávii I nejsou schválená a někdo do mě třeba naboří, tak mě pojištovna nemusí vyplatit pojistku kvůli tomu, že jsem měla na vozidle neschválený rozměr ráfku, je to tak?? :cry:
Budete se divit ale už jsem se setkal s pár případy kdy pojištovna nevyplatila pojistné učastníkovy dopravní nehody ktery tuto nehodu ani nezavinil,měl tam alu které neměl předepsané,takže nejlepší je to mít v tp a je klid
Mimochodem Alu 17" na octavii jsou povoleny ale chtělo by to typový list a nechat je dopsat do tp a bude klid
to by mě zajímalo která , na všech autech co jsem za 17 let měl vozím podložky pod kola že mě kola přesahují obrys vozidla , několikrát mě pojišťovna vyplácela z pojistky viníka a vždy bez problému , dokonce naposlet se o mě zboku otřel passat a vyčnívající kolo mě odřel a pojišťovna zaplatila přelakování ráfku
není to konkretní pojištovna ale zaleží na likvidatorovy jestli je to štoura

jirka prokop
Příspěvky: 223
Registrován: 13.01.2010 22:30

Re: Dotaz Pneu

Příspěvek od jirka prokop »

lukasm píše:Premyslim o tehlech Dunlop
bejt tebou dal bych tam 225/45 x 17 a nejlepe pirelli P zero. jezdim na nich a jsou spickove....jen je vetsi cena. ale stoji to za to
skoda octavia 1.8turbo 20ventil

lukasm
Příspěvky: 21
Registrován: 15.11.2009 20:27

Re: Dotaz Pneu

Příspěvek od lukasm »

Tak jsme koupil tyhle snad to bude dobra volba a vydrzi aspon dve sezony (rocne najedu kolem 25t) ty gumy co jsem vybral jsou koukam druhe v testech. ;)

Zamčeno

Zpět na „Podvozek a kola“