piskani predniho kola

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
funaki
Příspěvky: 8
Registrován: 12.10.2009 18:30

piskani predniho kola

Příspěvek od funaki »

Zdravim, mam oktu 1.9 tdi rv 2000. Pri urcitym rejdu doleva mi piska levy kolo, je to prerusovany piskani jako kdyby neco o neco skrtalo. Delalo to uz kdyz jsem ji koupil, menil jsem kotouce i desky a nic. Brzdic je OK vse se vraci jak ma, nakonec jsem menil lozisko ale porad to piska. Nevite nekdo co by to mohlo byt? Diky

jirka prokop
Příspěvky: 223
Registrován: 13.01.2010 22:30

Re: piskani predniho kola

Příspěvek od jirka prokop »

funaki píše:Zdravim, mam oktu 1.9 tdi rv 2000. Pri urcitym rejdu doleva mi piska levy kolo, je to prerusovany piskani jako kdyby neco o neco skrtalo. Delalo to uz kdyz jsem ji koupil, menil jsem kotouce i desky a nic. Brzdic je OK vse se vraci jak ma, nakonec jsem menil lozisko ale porad to piska. Nevite nekdo co by to mohlo byt? Diky
a je to pri plnem rejdu nebo jen kdyz maz malej? kdyby to bylo pri plnem tak muze skrtat kolo o podbeh....a nebo zavazi na kole mue skrtat o cep rizeni...taky jsem se s tim setkal ;)
skoda octavia 1.8turbo 20ventil

funaki
Příspěvky: 8
Registrován: 12.10.2009 18:30

Re: piskani predniho kola

Příspěvek od funaki »

ne ne jen pri malym, a je to jako takovy kovovy piskani. A obcas to piska stejne, kdyz prislapnu lehce brzdy, ale jak rikam, kotouce a desky jsou novy a delalo to i pred vymenou. Sem z toho uz hotovej, mam pocit jako bych jezdil s nejakym vrakem :(

jirka prokop
Příspěvky: 223
Registrován: 13.01.2010 22:30

Re: piskani predniho kola

Příspěvek od jirka prokop »

funaki píše:ne ne jen pri malym, a je to jako takovy kovovy piskani. A obcas to piska stejne, kdyz prislapnu lehce brzdy, ale jak rikam, kotouce a desky jsou novy a delalo to i pred vymenou. Sem z toho uz hotovej, mam pocit jako bych jezdil s nejakym vrakem :(
a jak jsu na tom spodni cepy? a kdyz je mokro tak to dela?
skoda octavia 1.8turbo 20ventil

funaki
Příspěvky: 8
Registrován: 12.10.2009 18:30

Re: piskani predniho kola

Příspěvek od funaki »

i z mokra i za sucha, porad :(

Zamčeno

Zpět na „Podvozek a kola“