rada - brzdove kotouce

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
vagner petr
Příspěvky: 22
Registrován: 01.01.2010 11:38

rada - brzdove kotouce

Příspěvek od vagner petr »

prosim, nemate nekdo zkusenost jake brzdove kouce koupit?? ferodo se mi moc neosvetsilo, dik za rady a skusenosti

jirka prokop
Příspěvky: 223
Registrován: 13.01.2010 22:30

Re: rada - brzdove kotouce

Příspěvek od jirka prokop »

vagner petr píše:prosim, nemate nekdo zkusenost jake brzdove kouce koupit?? ferodo se mi moc neosvetsilo, dik za rady a skusenosti
dej tam kotouce brembo a desticky textar...a budes spokjenej ;)
skoda octavia 1.8turbo 20ventil

georg11
Příspěvky: 91
Registrován: 18.02.2010 13:12
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Chomutov ustecký kraj

Re: rada - brzdove kotouce

Příspěvek od georg11 »

Já mám kotouče a destičky ATE a musim říct že je to hnus , kterej si na auto už nikdy nedám.Kotouče se pořád vlní a to jsem je nechal už dvakrát stočit. No prostě hnus!!! Raději bych volil origo. Jirko jaké kotouče Brembo a destičky to jsou. Mužeš poslat odkaz?
Dík Roman
Octávie 1,9 TDí 81KW r.v. 01

libero1071
Příspěvky: 641
Registrován: 05.09.2010 18:57
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: okr.Senica/SK

Re: rada - brzdove kotouce

Příspěvek od libero1071 »

no a to ani nevieš,že ATE sa dávajú do prvovýroby....vidíš,takže origo môžeš mať ATE..

a stáčať kotúče nikdy :!: :!: :!: ,radšej si daj poriadne prekontrolovať či máš úplne v poriadku nápravu (uloženie ramien,ložiská,čapy)

jirka prokop
Příspěvky: 223
Registrován: 13.01.2010 22:30

Re: rada - brzdove kotouce

Příspěvek od jirka prokop »

georg11 píše:Já mám kotouče a destičky ATE a musim říct že je to hnus , kterej si na auto už nikdy nedám.Kotouče se pořád vlní a to jsem je nechal už dvakrát stočit. No prostě hnus!!! Raději bych volil origo. Jirko jaké kotouče Brembo a destičky to jsou. Mužeš poslat odkaz?
Dík Roman
http://www.rajautodilu.cz/zbozi/78/Brzd ... dni-Brembo
http://www.rajautodilu.cz/zbozi/24/Text ... via-predni

ja bych tam soupnul tohle...v servisu to tak davame a je s tim spokojenost. ja sam osbne je tam mam a to mam 1.8 turbo a mam to s chipem...a pri dobrem brzdeni treba kolem 190 se jim nic nestane...bejt tebou dam tam tohel ;)
skoda octavia 1.8turbo 20ventil

SPD13TDI
Příspěvky: 70
Registrován: 27.05.2009 19:26

Re: rada - brzdove kotouce

Příspěvek od SPD13TDI »

zimmermany vrtaný plus destičky ferodo a nemůžu si stěžovat, brzdí líp jak dvojková oktáva co máme doma, ale třeba kamoš na tom nejsilnějším TTéčku měl zimmermany a na ně nadával.
Octavia Combi 1.9 TDI AHF, 103kW/303Nm
Další auta z baráku:
Octavia 2 2.0 TDI PD 103kW/320Nm
Octavia 2 2.0 TDI CR 103kW/320Nm 4x4 DSG

Uživatelský avatar
hajmen
Příspěvky: 9
Registrován: 12.08.2010 08:37
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Plzeň

Re: rada - brzdove kotouce

Příspěvek od hajmen »

mám FERODO děrované předek i zadek + desky ferodo (asi sport) najeto cca 15.000,- a nemuzu si stezovat

puvodne jsem chtel BREMBO max + Textar...ale kamarad mi na FERODO udelal super cenu
slysel jsem (nezavisle mi to rekli 3 automehanici), ze klasicky BREMBO se po rychlejsi jizde v desti krouti; ty MAX prej ne
Octavia combi I; 1,9TDi_81kW->chip; 2002

Zamčeno

Zpět na „Podvozek a kola“