zadni naprava

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Ondra
Příspěvky: 28
Registrován: 23.02.2011 13:03

zadni naprava

Příspěvek od Ondra »

zrdavim....uz jsem se na to ptal,ale zadna odpoved....co vsechno obsahuje zadni naprava u okty 1,9 tdi 81 kw?strasne my tam v nerovnostech mlati,jak kdyz tahnete karu kterea nema ani tlumice ani pera...tlumice jsem daval nove a zadna zmena.....neverim ze s tim nikdo nema zkusenosti....diky za odpovedi

tom.ik
Příspěvky: 261
Registrován: 08.03.2011 11:13
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Písek

Re: zadni naprava

Příspěvek od tom.ik »

Jsou tam takové silembloky nebo jak to nazvat,však se pořádně podivej pod auto tak to uvidíš a ty když jsou vymlacene tak to boucha jako kov o kov. ;)
Koukni sem tady je maš http://www.nd-skoda-volkswagen.cz/cz/au ... -r-97.html
vw golf IV 1.9Tdi 81kW+chip od TDI FUN
škoda SUPERB 1.8T tiptronic LPG
škoda felicie 1.3 Mpi LPG
kdysi BMW 320i 6V,vw golf I 1.6i
vw golf II 1.6D
vw golf III 1.9D

Ondra
Příspěvky: 28
Registrován: 23.02.2011 13:03

Re: zadni naprava

Příspěvek od Ondra »

tom.ik píše:Jsou tam takové silembloky nebo jak to nazvat,však se pořádně podivej pod auto tak to uvidíš a ty když jsou vymlacene tak to boucha jako kov o kov. ;)
Koukni sem tady je maš http://www.nd-skoda-volkswagen.cz/cz/au ... -r-97.html
jasny na to uz jsem kouka driv u kamose na zdvizi,ale rikal kdyz za ne bral mont-pakou,ze nevypadaj spatny...ale taky rikal,ze jak je ta naprava vyvesena,tak se to tolik nepozna..a nic jineho tam neni,treba nejaky stabilizator nebo tak?

stemad
Příspěvky: 8
Registrován: 25.02.2015 23:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: zadni naprava

Příspěvek od stemad »

Ahoj, mám stejný problém například když přejedu příčné napojení na silnici třeba betonových panelů, jak poznám že je uložení zadní nápravy špatné? A ještě teď jseM zjistil že se mi na kraji pravé zadní pneumatiky udělaly jakoby plošky a na kraji té plošky je ostrá hrana dočetl jsem se že by to mělo být špatnými tlumiči tak jsem je skusil vymontovat a zamášknout šly plinule a celkem ztuha a vrátily se do původní polohy.

Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1758
Registrován: 27.04.2010 15:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Bydliště: Duchcov & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: zadni naprava

Příspěvek od BigBang »

test jak noha :lol: tohle budou tlumiče :D
Škoda Fabia 1.2TSI 66kW '15 Stylový šicí stroj + Sharan 1.9 TDI PD 85kW '01
Ex: Polo 86c 2f 1.3 40kW '92 !!!RIP!!! + Golf III variant 1.4 '95 + Škoda Fabia 1.2htp 40kW '03

Rozleštění světel
Detailing club - aby vaše auto bylo hezké :D

Rouballik
Příspěvky: 528
Registrován: 03.04.2010 16:51

Re: zadni naprava

Příspěvek od Rouballik »

stemad píše:Ahoj, mám stejný problém například když přejedu příčné napojení na silnici třeba betonových panelů, jak poznám že je uložení zadní nápravy špatné? A ještě teď jseM zjistil že se mi na kraji pravé zadní pneumatiky udělaly jakoby plošky a na kraji té plošky je ostrá hrana dočetl jsem se že by to mělo být špatnými tlumiči tak jsem je skusil vymontovat a zamášknout šly plinule a celkem ztuha a vrátily se do původní polohy.
To co popisuješ je celkem běžný projev špatných tlumičů. Gumy jsou oskákané. Když se na projíždějící auto někdo podívá tak bude to auto neklidné. Takhle jak jsi to testoval to moc nejde. Kup nové tlumiče -> http://tatechnix.cz/48999-sada-2ks-zadn ... tstar.html jsou za pár korun a máš po problému.

Zamčeno

Zpět na „Podvozek a kola“