brzdové hadičky

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
ceppellin
Příspěvky: 27
Registrován: 03.04.2010 09:40

brzdové hadičky

Příspěvek od ceppellin »

Ahoj,
nemáte někdo zkušenosti s panceřovými brzdovými hadičkami???
Chtěl bych si je namontovat na octavku,ale vubec nevim co vše je k tomu potřeba,protože na netu jsem našel jak panceřové hadice tak spousty přípojek a koncovek :shock: a nevim jaký jsou ty správný!!! :cry:
Když by někdo věděl,dejte vědět,diky

ceppellin
Příspěvky: 27
Registrován: 03.04.2010 09:40

Re: brzdové hadičky

Příspěvek od ceppellin »

Takže nikdo neporadí???Dřív jsem je měl na motorce a tam to bylo znát,ale u auta nevim,každopádně lepší brzdová kapalina s vyšším bodem varu asi není pro Škodu na škodu :D

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: brzdové hadičky

Příspěvek od notobi »

ještě sem se nesetkal s tim, že by na AUDI RS6 nebo R8 natož Octavii rupla brzdová hadička a zpusob je stejnej a brzdová kapalina je tam taky uplně stejná takže bych TVUJ problem nechal v serii a je klid

pokud chceš mermomocí s brzdama něco dělat tak si tam dej brzdy z RS má větší kotouče tim pádem lepší učinek 8-)
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

ceppellin
Příspěvky: 27
Registrován: 03.04.2010 09:40

Re: brzdové hadičky

Příspěvek od ceppellin »

Já nepsal že mi rupla brzdová hadice,jen bych si chtěl brzdove hadičky vyměnit za pancéřové a použít sportovní brzdovou kapalinu,třeba od castrol,nebo ferodo a to těd dost dobře nemužu,jelikož do těchto hadiček co na octavce mám,mužu použit tak maximálně DOT5 a to ještě dost pochybuju :shock: ,lépe DOT4.
Brzdy jsem nechal měnit kompletně v pátek a to včetně kotouču,takže je ted zajiždím,spíše už zajel a myslím že sedli dobře,vše je větší a a pro jistotu vrtané jak vpředu tak vzadu :D

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: brzdové hadičky

Příspěvek od notobi »

z jakýho duvodu bys nemohl použít tu pro tebe LEPŠÍ brzdovku do originál hadic?
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

milhausek
Příspěvky: 434
Registrován: 12.02.2010 07:40
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: brzdové hadičky

Příspěvek od milhausek »

vis ty vubec proc se pouzivaji pancerove hadice? kvuli prasknuti to urcite neni...... sam je mam taky na motorce a rozdil jde celkem dobre poznat...
chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, výměny palubních přístrojů,origo dodělávky, dojezdy km, dojezdy oken - i SAGII!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510,zobrazení parkovacích senzoru na navi,mapy tel776200941

ceppellin
Příspěvky: 27
Registrován: 03.04.2010 09:40

Re: brzdové hadičky

Příspěvek od ceppellin »

Na motorce jsem je mel driv taky a bylo to urcite znat,ale u auta si nejsem jisty jestli to bude stejne.Každopadne kdyz pouziju sportovní brzdovou kapalinu,zvisi se jeji bod varu a zlepsi se ucinnost,aspon doufam,kazdopadne sportovni brzdova kapalina neni vhodna pro stavajicí brzdove hadice + a s DOT4 a 5 nelze michat..

Zamčeno

Zpět na „Podvozek a kola“