Havarijní pojištění - místo bydliště

Vtipy, zajímavosti, kuriozity...

Moderátoři: BigBang, Majk

Zamčeno
Kamil Knížák
Příspěvky: 1
Registrován: 31.10.2009 23:17

Havarijní pojištění - místo bydliště

Příspěvek od Kamil Knížák »

Ahoj, na stránkách http://havarijni-pojisteni-2009.webnode.cz jsem se dočetl, že cena havarijního pojištění se vypočítává mimo jiné podle místa bydliště. Chtěl bych se zeptat, jestli nevíte, kolik je na tom pravdy? Osobně se mi to moc nezdá a pokud by tomu tak bylo, nepřipadá mi to úplně fér..

Uživatelský avatar
notobi
Příspěvky: 541
Registrován: 30.09.2009 22:55
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0

Re: Havarijní pojištění - místo bydliště

Příspěvek od notobi »

Kamil Knížák píše:Ahoj, na stránkách http://havarijni-pojisteni-2009.webnode.cz jsem se dočetl, že cena havarijního pojištění se vypočítává mimo jiné podle místa bydliště. Chtěl bych se zeptat, jestli nevíte, kolik je na tom pravdy? Osobně se mi to moc nezdá a pokud by tomu tak bylo, nepřipadá mi to úplně fér..
platí to už min dva roky jestli to je fér nebo ne je zbytečný řešit stejně si nijak nepomužeš 8-) :roll:
Octavia Combi r.v.04 1,9 TDI 81kW chip na 140hp Mimo xenon, kůže, orig navig. , zad loket. full výbava

Uživatelský avatar
frantisek
Příspěvky: 100
Registrován: 10.09.2009 07:50
Počet měsíců bezeškodního průběhu: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Havarijní pojištění - místo bydliště

Příspěvek od frantisek »

plati plno pravidel. Vykon auta, misto bydliste, vek, pohlavi, ted je hitem sleva pro ridice s ditetem v aute ..... Kazda pijistovna zohlednuje jine veci a v jinem pomeru. U makleru lze navic ziskat ruzne dalsi slevy a bonusy ...
ziskat pojistku levne chce trochu snahy. V pripade, ze mas jen povinne ruceni, bez dalsich (sklo, havarijko a pod.), je ti uplne jedno, kde jsi pojisteny, protoze tebe z te pojistky nikdy nebudou odskodnovat, jak rychle a jak pojistovna odskodni zajima jen a jen poskozeneho..
ex:Fabia 2.0i sedan
akt: VW-GOLF III a BMW 520
future: ??

Zamčeno

Zpět na „Pokec & Zábava“